Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Promocja dla abonentów innych platform polega na 23 mies umowy i 3 mies gratis :-) Reszta warunków jak w standardzie :-) 38 zł to było przed podwyżką 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mieszkam za granicą i właśnie jadę do Polski. Chciałem zakupić cyfrę plus że względu na sport i canal +, mam do was pytanie:

Czy by zakupić cyfrę trzeba pracować?(może to i śmieszne pytania lecz ja nigdy nic nie kupowałem na raty, abonament)

Czy istnieje opłacenie abonamentu na cay okres umowy? Jeśli tak to co g dy będzie podwyżka, musiałbym dopłacać?

By móc nagrywać i jednocześnie oglądać inny kanał to muszę mieć specjalny konwerter?

może to banalne ale nie znam odp. Dziękuję z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qwerty

 

Sam mieszkam w Irlandii i wystarczy dowód osobisty by podpisać umowę z Cyfra +.Można zapłacić za cały okres z góry(lub karta przez neta) i ew.podwyżki Cie nie obejmą.Co do konwertera jeśli masz 1 dekoder PVR do konwerter musi byc TWIN,jeśli więcej dekoderów polecam QUAD(4 wyjścia)

 

Pyanie do @Cyfra.Tv

 

Coś wiadomo co cyfra da od piątku dla nowych?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

C+ będzie stawiać wyłącznie na najwyższe pakiety, ilość schodzi na 2 plan 8)

Dlatego w nowej ofercie obniżono cenę C+ Superpremium a reszta cen bez zmian i bez miesięcy gratis 8)

 

Od jutra (czyli od 16 marca)

 

- umowa na 15 miesięcy

- pakiet Canal+ Superpemium HD już za 99 zł

- pozostałe pakiety ze stałymi rabatami przez okres minimalny umowy

- opcje CINEMAX, FILMBOX - do 3 miesięcy gratis do pakietów Canal+ Superpremium HD, Canal+ Optimum HD i Canal+ Kompakt HD

- opcje HBO GO, MOOD - do 3 miesięcy gratis

- opcja Multiroom już za 10 zł

 

Dekodery:

 

- dekoder PHILIPS PVR w najmie za 5 zł miesięcznie / PACE PVR za 10 zł miesięcznie

lub

- dekoder Sagemcom HD w bezpłatnym użytkowaniu

oraz

- jako drugi dekoder PHILIPS PVR do opcji Multiroom za 5 zł miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idealnie,wczoraj zarejestrowali wypowiedzenie(umowa do końca IV 2012 i już mogę negocjować) i od dawna chciałem SUPERPREMIUM.Pytanie do @Cyfra.tv: jesli chodzi o filmbox i cinemax po 3 mieś (1. nie pełny + 2 dodatkowe??) ,można je wyłączyć i czy trzeba je brać w ogóle 8) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie musisz brać, a jak weźmiesz to możesz wyłączyć 8) Dodam jeszcze, że jak przyjdziecie do punktu z rachunkiem innego operatora dostaniecie 3 pełne miesiące gratis + miesiąc podpisania umowy i umowa bedzie na 19 miesięcy (róznież przy Superpremium za 99 zł) :D

 

Dla mnie idealnie,wczoraj zarejestrowali wypowiedzenie(umowa do końca IV 2012 i już mogę negocjować) i od dawna chciałem SUPERPREMIUM.Pytanie do @Cyfra.tv: jesli chodzi o filmbox i cinemax po 3 mieś (1. nie pełny + 2 dodatkowe??) ,można je wyłączyć i czy trzeba je brać w ogóle 8) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz brać, a jak weźmiesz to możesz wyłączyć 8) Dodam jeszcze, że jak przyjdziecie do punktu z rachunkiem innego operatora dostaniecie 3 pełne miesiące gratis + miesiąc podpisania umowy i umowa bedzie na 19 miesięcy (róznież przy Superpremium za 99 zł) :D

 

 

A jak długo będzie ważna ta nowa promocja na superpremium? Miesiąc, dwa, dłużej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...