Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie załatwisz, z końcem lutego znika z systemu akcja sprzedażowa z Philipsem 6201 do MR więc dystrybutor nic nie zrobi :?

 

mam nadzieję, że z końcem lutego nie zniknie też promocja 3 miesiące za free

 

 

@grzejnik po co przepłacać za zwykłego philipsa na allegroszu, taniej będzie wynająć philipsa pvr za 5zl na m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ! Od 29 lutego nie będzie już możliwości zakupu dekodera Philips 6201 do MR w ramach nowej umowy :-) Pozostanie tylko dekoder Philips PVR 250 na wynajem za 5 zł miesięcznie :-)

niedobrze bo miałem specjalnie czekać na 02 marca 2012r żeby z nową umową wziąść Philipsa 6201 do MR.

 

@cyfra.tv chce mieć 100% pewność czy jeżeli już posiadam Sagemcom na własność do MR a jutro wycofałbym wypowiedzenie i renegocjował umowę to czy system przepuści możliwość zakupu Philipsa do MR. Wolę się upewnić bo konsultant mi obieca złote góry żebym wycofał wypowiedzenie a jak pójdę do punktu kupić to pewnie będzie ZONK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki promocyjne tak ale zakup za 149 zł raczej nie :-(

 

no to mnie nie pocieszyłeś :?

jak na złość w międzyczasie zadzwonił konsultant i przedłużyłem umowę. Zanim jednak rozpocząłem negocjacje wytłumaczyłem, że posiadam Sagemcoma do MR, powiedziałem, że mi nie odpowiada i zapytałem się, czy będę mógł wynająć do MR philipsa PVR za 5zł lub kupić Philipsa za 149zl bo jak nie to będę zawierał nową umowę. Konsultant na pół minuty przerwał połączenie, potem powiedział, że PVR nie da rady ale Philipsa będę mógł kupić. Jeszcze raz się upewniłem co do zakupu Philipsa i dopiero potem zaczęliśmy właściwe negocjacje. W sumie stwierdzenie konsultanta, że będę mógł kupić Philipsa pada ze 3 razy podczas rozmowy.

Jutro idę do punktu i się sprawa wyjaśni. W razie czego reklamacja :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Już nie ma takiej możliwości, od dzisiaj zniknęła możliwość zakupienia Philipsa 6201 do MR przy nowych umowach 8) Nie ma tej możliwości także przy wcześniej złożonych zamówieniach telefonicznych, pozostał tylko wynajem drugiego dekodera PVR za 5 zł / mies 8)

 

a gdyby zamówić cyfrę telefonicznie przek końcem lutego, a do podpisu jej zgłosic się do punktu w marcu,

w takim przypadku uda się jeszcze załapać na zakup philipsa 6201 za 149 pln i lutowe warunki promocyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sagemcom HD + PVR za 5 zł to jest jedyna opcja jaką mozesz dobrać przy Multiroomie :D Cały czas jest ta oferta dla abonentów innych platform, umowa na 23 miesiące + 3 pełne miesiące + marzec gratis czyli w sumie prawie 4 miesiące gratis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a oferta dla abonentow innych tv istnieje jeszcze? Znalazlem http://www.cyfraplus.pl/oferta/promocje ... wizji.html ale to pewnie blad. w aps co oferuja w tej kwestii? Ponawiam zatem pytanie inaczej- czy mozna biorac mr wziac jako glowny bezplatnie sagemcom a jako drugi pvr za 5zl?

Rachunek za doładowanie TNK SD wystarczy żeby skorzystać z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...