Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jest tak jak piszecie to uważam, że Cyfra bardzo źle robi wracając do tego. Zobaczymy czy będzie to sytuacja chwilowa, czy po połączeniu zostanie to utrzymane. Oby nie. O wiele lepsze było podawanie jednej ceny przez cały okres niż bawienie się w procenty. Tak w sumie to czemu ma to służyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie za aneksem do umowy, po zmianie pakietu na wyższy, klient nic nie straci tylko dostanie rabat taki jak dla wyższego pakietu, czyli jeśli teraz weżmiesz pakiet kompakt za 36 zł to po zmianie na pakiet Optimum będziesz płacił 54 zł a po zmianie na pakiet Canal+ Optimum 78 zł czyli bez żadnej straty :D Czyli liczony jak przy podpisaniu nowej umowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak na razie jestem szczęśliwym abonentem Cyfry+ i zamierzam kupić następny dekoder dla rodziców. Ja posiadam pakiet Kompakt z opcja Canal+ bez umowy. Z tego co mi wiadomo, nie mam możliwości przejścia na Canal+Kompakt z ofertą MULTIROOM na której mi zależy, ponieważ umowę mam do 12.2012. Z drugiej strony jednak w końcu podwyższam pakiet... Ale sam nie wiem. Stad też moje pytania;

1. Czy mogę skorzystać z oferty przedstawionej powyżej już teraz, a nie czekając do grudnia 2012?

2. Jeżeli nie, to czy pomimo tego, ze jestem już klientem C+ mogę skorzystać po raz kolejny z oferty internetowej?

3 Chyba najważniejsze pytanie... Czy przy opcji Kompakt za 36zł (lub 38zł w punkcie) mogę dobrać sobie dekoder PVR? Jeśli tak, to za jaką cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzą :-)

 

Wszystkie ceny pakietów bez zmian, czyli do TV będzie pakietu Superpremium za 137 zł lub full za 168,90 zł

 

Od jutra również skacze cena Multiroomu z 10 zł na 15 zł we wszystkich ofertach :-)

 

Dodatkowo od jutra zostają zrównane ceny pakietów w sprzedaży tradycyjnej i telesprzedaży, co oznacza, że np. za pakiet Canal+ Optimum zapłacicie 78 zł bez względu gdzie zamówicie (przez internet czy bezpośrednio w punkcie sprzedaży), nie będzie już niższej ceny pakietów przez internet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam jeden dzień do przodu. :D po prostu kurier szybciej dotarł do niego niż do Ciebie :jupi: A tak swoją drogą to z tym multiroomem będzie z deka problem, wszyscy opuszczają a Cyfra podnosi. Może jeszcze moduły MR powrócą. :/

 

......a i dodatkowo 3 miesiące opcji hd za free dla hd kompakt i hd optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...