Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem raczej zielony więc proszę o pomoc.

Canal+ OPTIMUM - 76 zł/msc. (rozumiem że bez darmowych pierwszych miesięcy) - 19 msc

Antena - 98 zł.

Sagemcom - free.

Aktywacja - 1 zł.

Coś jeszcze ?

Jakieś uwagi dla zielonego ?

Nie śpieszy mi się więc może poczekać do końca roku na jakąś promocję ? Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzystając z tej oferty CYFRY+ "CANAL+HBO SUPERPREMIUM w cenie 137 PLN/mies" muszę brać do tego dekoder hd? Bo nie uśmiecha mi się brać jeszcze dekodera za 10 zł i MR za 10/15zł. Teraz płacę 108zł (Pakiet Optimum, c+ i hbo, filmbox i MR za free czy tam 1 zł), więc po przejściu abonament zwiększyłby się o 50zł. I od czego zależy cena MR, że jest 10/15zł? A ten Sagem HD działa ze splitterami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swój dekoder HD ale jak nie weźmiesz dekodera hd od nich to nie udostępnią Ci kanałów hd. Czy coś sie zmieniło? bo jak brałem tv za 1zł to do pakietu z hd musiałem brać ich dekoder hd i płacić za dzierżawę, dlatego zrezygnowałem i zostałem przy samych kanałach sd. Splitter mam tylko jest mały problem, ze jakoś kiepsko działa z moim opticum 9500 hd i właśnie dlatego potrzebny był mi MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nazywa się Splitter Medium. Poszukałem na allegro i są nowe wersje tego splittera w cenie około 100zł z trzema kartami, które dobrze działają z moim dekoderem. 100zł to jeszcze nie aż tak drogo, więc może wymienię go na nowszy model. Dekoderów sd mam pod dostatkiem. Więc nie muszę ich kupować, wystarczy, że wypożyczę za 1zł i potem oddam. No i jestem pewny, że w tej promocji z tv nie można było brać samego pakietu hd bez dekodera od cyfry hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się wyciągnąć z Vobisa nową ofertę z bonusem PS3 przy abonamencie za 169zł-na 26 m-cy.Ma się to jak d.. do słupa przy ofercie świątecznej z 2009r-tej z telewizorkiem.Ciekawe czy mają też coś dla tych którzy kończą tą chyba najlepszą 2-letnią umowę w tym roku.I czy jeszcze przed Świętami będzie coś lepszego.Licząc w przybliżeniu to konsolę będzie się spłacać 26 m-cy po 45 zł -1170 zł a jedyna korzyść to dodana gra i pilot bo konsolę PS3 można kupić za ok.1100 zł.

A ceny pakietów znacznie wyższe niż 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się wyciągnąć z Vobisa nową ofertę z bonusem PS3 przy abonamencie za 169zł-na 26 m-cy.Ma się to jak d.. do słupa przy ofercie świątecznej z 2009r-tej z telewizorkiem.Ciekawe czy mają też coś dla tych którzy kończą tą chyba najlepszą 2-letnią umowę w tym roku.I czy jeszcze przed Świętami będzie coś lepszego.Licząc w przybliżeniu to konsolę będzie się spłacać 26 m-cy po 45 zł -1170 zł a jedyna korzyść to dodana gra i pilot bo konsolę PS3 można kupić za ok.1100 zł.

A ceny pakietów znacznie wyższe niż 2 lata temu.

Oferta z PS3 wygląda bardzo kusząco zwłaszcza z pakietem Canal + HBO Superpremium 26 miesięcy pomnożyć po 38zł różnicy za pakiet bez PS3 = 988zł.

W tej cenie jest konsola PS3 z dyskiem 320GB, kontrolerem ruchu Move i grą. Pokaż mi sklep z taką ceną.

 

I oczywiście weryfikacja na podstawie pesel i dowodem osobistym. Dla tych co chcieliby na raty to doskonała oferta bez zbędnych zaświadczeń o zarobkach.

 

Świetny prezent dla dzieciaków i nawet samych siebie.

 

A co daje N lub Polsat??? 551.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się przed czym bronić. Jeśli w trakcie zrezygnujesz, to będziesz musiał zapłacić za PS3 i to pewnie będzie wszystko. Co do usuwania kanałów, to na dzisiaj ma do końca roku zniknąć Movies24 ale w umowach z PS3 nie ma już tego kanału wyszczególnionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj nastapiła zmiana w promocji dla przechodzących z innych telewizji :D

 

Wycofana została mozliwość zakupu dekodera Sagemcom HD na własność, tak jak w innych ofertach istnieje możliwość wyłącznie bezpłatnego wynajmu z aktywacją 99 zł.

 

Zostaje wprowadzony do oferty pakiet Canal+ HBO Superpremium.

 

Oczywiście jak do tej pory prorata + 3 miesiące GRATIS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak przechodzę ze zwykłej kablówki to też mam 3 miesiące gratis? Trzeba jakieś zaświadczenie czy jak?

Chyba się opłaca Optimum + MR 23 miesiące to wychodzi 56 miesięcznie. Jak myślicie warto iść na 23 miesiące czy normalnie na 19?

 

Chyba że będzie jakaś promocja w listopadzie (jak tu niektórzy piszą) to zaczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...