Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To dobra wiadomość, interesuje mnie C+Opt, PVR, MR, HD, przy najbardziej udanych negocjacjach można to mieć za 98 zł na 15 miechów, dla nowych za 101 przy umowie na 26 miesięcy przez telefon (76+10+10+5) , także 3 zł różnicy miesięcznie, nie będę się już wykłócał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Gratis masz tylko pakiet głowny, który wybierzesz, wszystkie dodatki (wynajem, multiroom, opcje premium HBO itd) są płatne od pierwszego miesiąca 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bo nigdy takiej możliwości nie było :-) Jest tylko promocja w ofercie przejściowej, że do końca miesiąca w którym podpisało się umowę HBO jest dostępne gratis, to wszystko :D Więc jak się podpisze umowę 2 lipca to jest praktycznie cały miesiąc gratis :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie z Multiroomem można kupić 2 dekodery za 1zł. każdy. Pierwszym dekoderem musi być Sagem SD, a drugim ten sam lub Strong, Mediasat, Philips DSR i DSX. Drugiego dekodera za zeta nie dostaniecie w ofercie przejęciowej i tak samo nie dostaniecie 3 miesięcy GRATIS na abonament na pakiet Prestiż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie ale czy w opcjio Canal+kompakt za 60 zł mam kanały Canal+HD? Na stronie www oraz na ICA mam takowe w swoim pakiecie natomiast miła pani na infolinii powiedziala mi ze ich nie mam i moge dokupic. Po kolejnym telefonie na infolini okazalo sie ze je mam i przesla mi uprawnienia na karte. Jaka jest prawdziwa opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie ale czy w opcjio Canal+kompakt za 60 zł mam kanały Canal+HD? Na stronie www oraz na ICA mam takowe w swoim pakiecie natomiast miła pani na infolinii powiedziala mi ze ich nie mam i moge dokupic. Po kolejnym telefonie na infolini okazalo sie ze je mam i przesla mi uprawnienia na karte. Jaka jest prawdziwa opcja?

Błędy na infolinii się zdarzają, tam również pracują ludzie. W pakiecie są kanały w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Multiroom jest płatny od razu, nie ma gratisowych miesięcy :D

 

Co do dekoderów:

Dla przechodzących z innych platform dekoder główny kosztuje SD - 49 zł HD - 99 + 29 natomiast drugi dekoder do Multiroomu SD - 99 zł HD - 149 zł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bierzesz załóżmy "goły" Canal+Optimum, lub jakikolwiek inny z 6 pakietów (Start, Kompakt, Optimum, C+Start, C+Kompakt, C+Optimum) bez multiroomu, dekodera z nagrywarką, kanałów HD, HBO czy jakichkolwiek innych opcji doadatkowych to nic nie płacisz. Jeżeli bierzesz np. Canal+Optimum i do tego chciałbyś dekoder PVR płacisz 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dan-sat, nie wprowadzaj w błąd, przy ofercie przejęciowej ofercie nie ma możliwości załączenia full oferty, żeby wszystko było za darmo. Jak już to kombinacyjnie można to dać wybierając C+Optimum (darmowy), MULTI (płatny), HD Optimum (płatny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że również robisz w Cyfrze. A ja nie wprowadzam w błąd, tylko informuję wszystkich, że jeśli ktokolwiek wybierze pełny pakiet z MR w ofercie przejęciowej to taką kwotę zapłaci przez pierwsze 3 miesiące. Z mojej strony to jest w pełni rzetelna informacja, ponieważ jeśli ktoś posiada ulotkę z pakietami to znajdzie tam cenę 129 za prawie wszystko. I piszę o tym, bo widzę u wielu osób rozczarowanie podczas rozmowy z ludźmi przed podpisaniem umowy i wtedy w większości przypadków nie sprzedajemy fulla tylko okrojony pakiet np. Canal+Optimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...