Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na 95% dadzą ci 100% zniżki na C+ HD wielu już to przerabiało

Właśnie skończył mi się okres promocyjny na HBO. Napisałem maila z formularza na stronie Cyfry, że że zostałem wprowadzony w błąd przez dystrybutora, że zostal; mi załączony twór Premium HD, o którym nie ma ani słowa w ulotkach, itp, itd. Dzwonili do mnie potem na przemian z propozycją 19,90 za HBO przez pół roku i 14,95 na 4 m-ce. Odmówiłem, mówiąc, że przykro mi będzie kontynuowac wpółpracę jeśli odłącza mi c+HD. Jednak z dniem 1.06 C+HD odłączono. Napiszę jeszcze reklamację, ale nie wiem czy coś to da. Jak widać zależy na jakiego konsultanta się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRESTIŻOWY HD+ - 5 miesięcy w cenie 84,45 PLN

PRESTIŻOWY + - 5 miesięcy w cenie 75,45 PLN

KOMFORTOWY+ - 4 miesiące w cenie 31,95 PLN

PODSTAWOWY+ - 4 miesiące w cenie 21,45 PLN

POWITALNY+ - 3 miesiące w cenie 9,95 PLN

 

OPCJE PREMIUM - Z RABATEM 50% DO 5 MIESIĘCY:

- Canal+ lub HBO przez 3 miesiące w cenie 14,95 zł dla pakietu

POWITALNEGO

- Canal+, HBO oraz Canal+HBO i Cinemax- przez 4 miesiące w cenie 14,95

zł dla pakietu PODSTAWOWEGO i KOMFORTOWEGO

- pro rata GRATIS

 

OPCJE HD:

Premium HD i HD Mix - 5 miesięcy z rabatem 50%, pro rata gratis

 

HBO DIGITAL - 5 pełnych miesięcy oraz pro rata GRATIS

 

DEKODERY:

- SD na sprzedaż w cenie 99 zł

 

Najem:

SD i HD - bez rabatu

PVR - 6 miesięcy (5 miesięcy + pro rata) gratis oraz dodatkowo 5

pełnych miesięcy z rabatem 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę kwotę jaką trzeba zanieść za cały okres, RABAT WYNOSI 13,9 %.

Znając politykę cyfry obniżyli rabat do tak niskiego pułapu, po to by we wrześniu znowu z wielkim hukiem wprowadzić SUPERPROMOCJĘ 30%, a następnie w grudniu dojechać do 50%.

 

PS

Dobrze, że wziąłem na ten czas prepaid CP, mam 9 kanałów HD a może wkrótce i 10-ty TVP HD jakoś przetrzymam te ich zabiegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 % taniej do 5 miesięcy - a na ile jest ta promocja bo nigdzie nie widać - na 13 czy na 18 mies. ?

Na 18 msc.
szkoda , że nie na 24 mies.

 

cyfra + ze swoją promocją spadła już na samo dno - naprawdę dziwna strategia :roll: - juz wcześniejsza oferta była najgorsza na rynku dużo gorsza i dużo droższa od Polsatu i eNKi ... co oni chcą zdziałać - teraz MŚ - kto będzie oglądał ich powtórki meczów na Canal Sport ?!?! :lol:

Chciałbym coś dobrego powiedzieć ale niestety powiem tylko jedno słowo na temat tej promocji - DNO ! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak :D Pod warunkiem, że roliczysz się z karty (i dekodera jeśli mialeś wynajęty) oraz będzie zaksięgowany cały należny abo do chwili zerwania umowy wraz karą 299 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moze to co napisze kogos zainteresuje. Mianowicie dzisiaj podpisalem umowe z Cyfra+ w ramach nowej promocji. Zrobilem to w Vobisie i okazalo sie ze Vobis swietuje dziesiec lat wspolpracy z Cyfra+ i w ten sposob biorac pakiet Podstawowy+ dostalem nie 4 a 5 miesiecy upustu 50% na cenie i dodatkowo dobralem sobie paczke Canal+ gdzie z kolei dostalem 6 a nie 4 miesiace upustu 50% na cenie za Canal+. Niby to nie duzo ale w sumie robia sie trzy miesiace upustow wiecej niz u innych przedstawicieli a nawet dostalem wiecej niz to co daja jak sie proboje zamawiac przez neta po rozmowie z konsultantka ktora oddzwonila.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...