Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak trzeba kombinować, żeby coś uzyskać, umowa 18 miesięczna mi się w ogóle nie podoba, bo praktycznie w maju zostaje na lodzie, nie ma dobrych promocji, można się wpakować w jakiś badziew.

 

Ktoś się pytał o 13 lub 12 miesięczne umowy? Nie wiem czy dzwonić, bo czekam na coś od CP, dlatego liczę że ktoś tutaj z szanownych kolegów się dowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawnia wielu abonentów pisałe że z przedłużeniem umowy poczeka na promocje grudniową. No i widać że źle wybrali.

Cyfra to co najlepsze rzuciła w listopadzie z tym magicznym telewizorem a teraz niezdecydowania dostają gorsze warunki.

Może jeszcze coś się zmieni tuż przed świętami.

Na szczęście widać po postach że z Cyfrą można ponegocjować i jeszcze coś zyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną opcja podstawowy z c+ za 29zl lub komfortowy z c+ za 42zł są wyłącznie w umowach 18miesięcznych! 13 miesięczne opcje są,ale to coś w stylu 50%znizki przez 9mies. O to samo pytałem, czyli umowa konczy sie w maju i co wtedy, powiedział,żeby sie nie martwić, bo ten dział do którego sie dodzwoniłem zawsze jest w stanie zaproponować aneks do umowy w analogicznej promocji, bo widzą,że skoro ktoś płaci 29zł, to nie będzie płacił przeciez za to samo 60zł! To oczywiste. Jedyne co polecił konsultant, to żebym zawsze dzwonił do działu utrzymania klienta, a nie działu obsługi klienta, bo to jest zupełnie co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem trzeba się z nimi wiązać jakby na 2 lata, bo 18 miesięcy nic nie daje, potem dadzą ci jakieś przedłużenie do końca roku i musisz płacić do końca roku, bo w lecie promocji konkretnych nie ma. Czyli czekam na ruch CP, przed 15 grudnia poważnie przemyślę sytuację, może jeszcze coś po negocjuje, a jak nie to wezmę Familijny na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekać jak pojawia się ogłoszenia. Wiem gdzie można dostać PVR. Za xx zł podam adres :) Cyfra zawaliła na całej linii. Jeśli już robią promocję z HD za darmo, brakuje PVR to mogli chociaż udostępniać moduły CI za darmo. A może tam można? Ktoś pytał? Już nie wspomnę że większości wystarczyłyby zwykłe tunery HD a z tego co widać to Cyfra wprowadzi kolejny PVR zapominając o zwykłym HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli czekam na ruch CP, przed 15 grudnia poważnie przemyślę sytuację, może jeszcze coś po negocjuje, a jak nie to wezmę Familijny na 12 miesięcy.

 

czy nadal w cp jest dostępna oferta na 13 miesięcy? bo na stronie internetowej sam pakiet familijny jest dostępny tylko na 29 miesięcy. nie wiem już co mam robić. czy czekać,na jakąs oferte cp czy już wziąć cyfre z komfortowym + na 13 miesięcy, bo chyba ta opcja lepsza, bo na święta za rok mogą być również ciekawe promocję i przy umowie na 13 miesięcy chyba będę z nich mógł skorzystać. jeżeli sie myle to mnie poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1-go maja w punkcie C+ naprzeciwko BGŻ, tam pierwsze zawsze dostawy dochodzą, oraz w Vobisie na Orkana w Tesco. Wczoraj byłem na 1-go maja, żeby dowiedzieć się co mi zaproponują w APS (oczywiście sam chłap proponowali, abo kazali czekać do końca umowy) i gość koło mnie brał PVR-a, telewizor miał za tydzień dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem rezygnować z cyfry+, ale przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

Umowa na okres 13 miesięcy

- przyznanie 50% zniżki na opłatę abonamentową przez okres 9 pełnych miesięcy za pakiet Podstawowy+ (20,90 zł),

- przyznanie 50% zniżki na opłatę abonamentową przez okres 8 pełnych miesięcy za opcję CANAL+ (14,90 zł) (po 8 miesiącach można zrezygnować),

- przyznanie 100% zniżki na opłatę abonamentową przez okres 13 pełnych miesięcy za wybrane opcje: CANAL+ HD oraz 5xHD,

- przyznanie bezpłatnego użytkowania wynajmowanego terminalu przez okres 13 pełnych miesięcy (PVR HD)

 

Co powiecie o tej ofercie? Jest korzystna czy lepiej się wstrzymać? Osobiście chciałem skorzystać z obecnej promocji 44,90 za pakiet Podstawowy+ i CANAL+, a w zamian za HBO i darmowy Filmbox wybrać darmowy wynajem dekodera PVR HD, lecz konsultant na infolinii się nie chciał zgodzić.

Dodam, że obecnie opłacam pakiet Powitalny+, a umowę podpisywałem w grudniu 2008 (pamiętna świąteczna promocja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie już trzecia osoba mi mówi o tv który ma podobno 32 cale.

Ja osobiście ulotki nie widziałem ale co tam jest jakiś myk ze niby pisze 32 cale odbite w lustrze czy jak? :D

Bo już sam nie wiem wmawiam każdemu że jest 23 cale a oni mi że widzieli ulotki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem rezygnować z cyfry+, ale przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

Umowa na okres 13 miesięcy

- przyznanie 50% zniżki na opłatę abonamentową przez okres 9 pełnych miesięcy za pakiet Podstawowy+ (20,90 zł),

- przyznanie 50% zniżki na opłatę abonamentową przez okres 8 pełnych miesięcy za opcję CANAL+ (14,90 zł) (po 8 miesiącach można zrezygnować),

- przyznanie 100% zniżki na opłatę abonamentową przez okres 13 pełnych miesięcy za wybrane opcje: CANAL+ HD oraz 5xHD,

- przyznanie bezpłatnego użytkowania wynajmowanego terminalu przez okres 13 pełnych miesięcy (PVR HD)

 

Co powiecie o tej ofercie? Jest korzystna czy lepiej się wstrzymać? Osobiście chciałem skorzystać z obecnej promocji 44,90 za pakiet Podstawowy+ i CANAL+, a w zamian za HBO i darmowy Filmbox wybrać darmowy wynajem dekodera PVR HD, lecz konsultant na infolinii się nie chciał zgodzić.

Dodam, że obecnie opłacam pakiet Powitalny+, a umowę podpisywałem w grudniu 2008 (pamiętna świąteczna promocja).

 

ja dostałem następująca propozycję (pakiet podsatwowy +)

umowa na 18 miesięcy

opłata abonamentowa 29 zł (przez 18 miesięcy)

canal + w cenie (prze 18 miesięcy)

hbo- 2 miesiące gratis

dekoder PVR bez opłaty za użytkowanie

opcje HD bez dopłaty (18 miesięcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem następująca propozycję (pakiet podsatwowy +)

umowa na 18 miesięcy

opłata abonamentowa 29 zł (przez 18 miesięcy)

canal + w cenie (prze 18 miesięcy)

hbo- 2 miesiące gratis

dekoder PVR bez opłaty za użytkowanie

opcje HD bez dopłaty (18 miesięcy)

 

Dostales to na infolinii utrzymaniowej ? Wysylales wczesniej wypowiedzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...