Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podpisywałem umowę pod koniec grudnia 2008

na promocje, że do 5 miesięcy opcje dodatkowe mam za friko

chciałem podpytać

do kiedy najpóźniej muszę zadzwonić na infolinie aby zrezygnować bezpłatnie z niechcianych opcji ??

 

druga sprawa:

jak mam dekoder Philips HD PVR to na forum przeczytałem, że muszę mieć wykupiony przynajmniej 1 kanał HD

ale ja w umowie nic takiego nie znalazłem

ani przy zakupie nikt o tym mnie nie informował

jak z tym jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam umowę w Cyfrze świąteczną z opcją z promocyjną wymianą dekodera na HD PRV, po 2 miesięcznych poszukiwanich właśnie znalazłem i zarezerwowałem.

Wcześniej poinformowano mnie, żeby wymienić dekoder trzeba uaktywnić jakiś kanał HD. Dzwoniąc na infolinię, wypytawszy o wszystko aktywowałem C+HD Sport, C+HD Sport (cena 6 zł) i Eurosport MTV i Nacional Gegr (cena 12 zł) , wg promocji i informacji pana z inlolini przez 4 miesiące wybrane opcje sa za darmo plus opłata za dzierzawe 10 miesięcy gratis

 

Moje pytanie jest czy faktycznie wybrane opcje HD te 2 pakiety są za friko czy tylko jedna? Czy nagle dostane na fakturze ze jedna gratis a druga 12 złoty do zapłaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojt@s teoretycznie do końca kwietnia, ale raczej nie czekaj do ostatniej chwili bo możesz przekroczyć termin. Być może sami do Ciebie zadzwonią proponując Ci jakąś kolejną promocję na opcje. W moim przypadku dali 50% zniżki na 4 misiące przy umowie na 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co kto lubi i ile ma kasy. Ja zostawiłem HBO - wychodzi średnio ok 19zł miesięcznie z groszami, czyli mniej niż w CP. Resztę opcji wyrzuciłem. Przy czym gość nic nie wspominał o HD. Muszę się wybrać do najbliższego APS'u dowiedzieć się więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam dekoder Philips HD PVR to na forum przeczytałem, że muszę mieć wykupiony przynajmniej 1 kanał HD

ale ja w umowie nic takiego nie znalazłem

ani przy zakupie nikt o tym mnie nie informował

jak z tym jest ?

 

Przy podpisywaniu umowy i wyborze HD PVR nalezy miec wlaczoną co najmniej jedna opcje na kanal HD. Jezeli w kwietniu zrezygnujesz z kanalu HD to dalej mozesz dzierzawic ten PVR, pomimo ze zadnego HD nie bedziesz mial wykupionego. Tak jak wspomnialem. Trzeba miec HD tylko przy podpisywaniu umowy. Pozniej mozna zrezygnowac z HD a PVR zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies kiedys było ze od 2 lub 3 kwietnia wielkanocna

od 2 czy 3 to może być troche za pozno bo świeta już 13 ,a taka promocje trzeba przeciez jakos rozreklamowac ,aby dotarła do jak najliczniejszej rzeszy odbiorców.ja przewiduje że albo wprowadzą od jutra,albo od nastepnego poniedziałku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie obecna promocja jest do 28 marca.Dziś ją przedłużyli bo zaglądając jeszcze dzisiaj pisało że do 23 a jak zobaczyłem przed chwila to pisze juz 28.Czyli promocja wielkanocna na bank od 29 ,bo nie ma innej mozliwości.Myśle że zostawili sobie jeszcze te 5 dni ,aby przygotowac strategie i odpowiednio odpowiedzieć na to co dzis zaproponował CP.Może byc ciekawie jak ruszy ta promocja wielkanocna ,ale wole nie zapeszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minęło trochę czasu

może ktoś z WAS pamięta

do kiedy trwała ta wypakowana promocja świąteczna na boże narodzenie

bo się tak zastanawiam

że jak zrobią za rok coś w tym stylu to ciężko będzie mi się na nią załapać

bo mam umowę na 13 miesięcy

umowa kończy mi się pod koniec stycznia 2010 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to jaki problem, wypowiesz ją i podpiszesz drugi abo a przez 1 miesiąć zapłacisz 2 abonamenty. O ile będzie jakaś super promo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ta promocja na Boże Narodzenie była najlepsza w całej historii istnienia cyfry.a z tym przedłużeniem to zrób tak jak pisza koledzy.Jeśli bedzie jakaś ekstra promocja na Boże narodzenie 2009 to nie wahaj sie tylko bierz .zapłać przez 1 miesiąc 2 abonamenty ,no chyba ze nie dadza na święta nic powalającego na nogi to wtedy czekaj co ci zaoferują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...