Skocz do zawartości

nRadio HD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po aktualizacji softu dla białego uruchomiono też pierwszą stację radiową HD. Jak Wasze wrażenia?

 

Dla mnie miód dla uszu :)

 

Trzeba przyznać, że reklama "z n masz ciekawsze życie" ma trochę prawdy w sobie. Chodzi mi o to, że tutaj cały czas coś się dzieje. Czasami mam wrażenie, że oni specjalnie robią "opóźnienia", by o nich było głośniej. Najpierw dali aktualizację do czarnych... ludzie mówili o tym... nPortal... później dali kolędy... znowu się o tym mówi, teraz aktualizacja do białych i to radio HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, najlepsze jest to, ze ciagle masz swiadomosc rozwoju. Jak odchodzilem z CYFRY jakies 5 lat temu to mnie skrecalo jak patrzylem na MENU i EPG w MEDIASAcie. MIalem nadzieje, ze w koncu to zmienia. Minelo 5 lat i dalej jest to samo! A w N nowosci w oprogramowaniu 2 -3 razy do roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie,że starsze nagrania takich wykonawców jak Bruce Springsteen czy Eltona Johna nie są w rewelacyjnej jakości.Walą na pięć kanałów,ale to wszystko,żadnych pozytywnych wrażeń.Reszta muzy super,naprawdę wspaniała sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,mój admin sieci pyskował,że mu bardzo zwykłe N-Radio dużo "żre",a dzisiaj pytam jak chodzi to nowe radyjko HD,a on mi,że nic nie widzi u siebie na sieci.

 

Edycja Burli: Usunięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

A żeby odbierać kanał nFilm HD Radio (pozycja 2.) trzeba mieć wykupioną opcję nFilm HD :?:

Jak miałem Internet podłączony do dekodera to mi nie działało, ale połączenie z serwerem było. Nie wiem o co tu chodzi

Pomoże ktoś?

 

PS. Dlaczego nie ma Radio Jasna Góra i Radio Kaszebe z satelity? Przecież nadają. Pytam, ale nie słucham tego. Tak o z ciekawości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w n nie ma w ogóle stacji radiowych nadawanych z satelity. Co jest bardzo dziwne. Są tylko internetowe ale i tam są duże braki w ofercie polskich stacji.

Jasna Góra jest na liście ale musisz nBox-a podpiąć do internetu.

 

P.S. Nie wiem czy to tak duży problem dodać stacje do listy jak ktoś na forum poda namiary.

Radio Bielsko , Kaszebe , KLF Finlandia , Eski , itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...