Skocz do zawartości

Sezonowe ES-y, tropo itp.


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że taki temat dotyczący odbioru dalekich stacji radiowych (analogowych i cyfrowych) i telewizyjnych przyda nam się na forum.

Ja jak juź wspomniałem w innym miejscu odebrałem w niedzielę kilka radiowych stacji czeskich z nadajnika w Ostrawie - jak się okazało było to mocne tropo z tego nadajnika bo wieczorem stacji nie było juź słychać. Dodam że odbiór był nawet na analogowym radiu w telefonie :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Podczas ostatniego tropo mającego miejsce w tym tygodniu mogłem słuchać w lepszej jakości stacje czeskie. Szczyt przypadł jednak na wtorek kiedy to na 104,3 MHz mogłem usłyszeć ukraińską Jedynkę zaś na innych częstotliwościach inne niezidentyfikowane stacje zza wschodniej granicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dziś udało mi się trochę stacji odebrać np Rai Radio 1,Radio Maria (chyba) i jakieś inne stacje.

Odbiór 30 km od Wielunia.

Może ktoś wie jak ta stacja się nazywa co na filmie?

Jakaś inna stacja i Radio Maria (chyba nie jestem pewny).

Edit: Dziś około godziny 10:00 na 97,2 FM odebrałem jakąś stacje z Czech.

Poznałem po tym iż słowo Reklama brzmi jak w naszym języku.

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wpadło RMF Classic,Radio Jura czy nawet RMF FM z Włoszczowej (dziś też łapie).

Radio Jura 93,8 FM (przez kilka dni była inna stacja od tej grupy czyli RMF FM z pod granicy z Czechami).

RMF Classic (dziś ponownie słychać radio ojca Rydzyka).

RMF FM z Włoszczowej (10 kw H) na 97,1 FM.

Odbiór był prowadzony na telefonie i głośnikach komputerowych.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja ostatnio złapałem słowackie Radio_FM z Starej Lubovni (98,9 FM) o 0,1 MHz dalej niż to powinno być. Nazwę stacji rozpoznałem po nazwie emitowanego programu pt. „Info FM" który to był emitowany mniej więcej w godzinach przed południowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...