Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko TVP Sport z tp. CP, ale cała ta nieszczęsna częstotliwość (tj. 12284) oferuje piksele na najwyższym poziomie... niestety.

Ino przełączyć kanał bo szkoda nerwów.

Paradoksalnie, w gruncie rzeczy to normalne... skoro upychamy jak najwięcej kanałów na jeden transporder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Już widać to zaoszczędzanie miejsca. Abonenci Cyfry+ mieli dostęp do przekazu w marnej jakości, a teraz mają w żałosnej. Gdyby nie TNG "n" i TnK to nie dałoby się tak naprawdę oglądać tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to nie w tym problem. Miejsce jest.. ponad 40Mbit na około 12 kanałów.

Wszystko zależy od enkoderów.. nie wiem jaki u nadawców jest sprzęt.

Najwyraźniej mają jakieś dziadostwo, może nie umieją go skonfigurować i transmisja wygląda jak przy bitrate ledwo ponad 100kbit:/

 

W każdym razie mnie udało się na kodeku H.264 i bitrate 4Mbit/s uzyskać jakość podobną do tej w polskich kanałach HD.

Czasem udaje się złapać TVP Sport na kanale INT6 for DSNG.. tam jakość jest już dobra, wiele lepsza od tej w polskich platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jaka platforma taka jakość. 11 kanałów TVP + parę radiowych, i to przy FEC 5/6 - to chyba nie musi wyglądać tak nędznie. A przecież TVP Info ma rozdzielczość filmiku 3GP na komórkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście. Nawet na moim starym (14 letnim), 14 calowym telewizorku na "TVP Sport" widać słaby obraz, a nawet chwilowe zatrzymania obrazu, podczas szybkich akcji hokejowych...

 

Zaraz przerzucam się na "TVP Sport" dla "Nki" z "TNK", ale nie po to mam pakiet "konfortowy" w "C+", żeby musieć brać "TVP Sport" z "TNK" !

 

Trzeba według mnie monitować w tej sprawie do "CP" i "Cyfry", bo teraz filmy w "divx" mają lepszą jakość, niż "TVP Sport" u nich :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 stycznia 2011 w lidze szkockiej odbędzią sie derby jedynych liczących sie zespołów w lidze szkockiej a tvp sport pokazuje ten mecz z odtworzenia dla mnie lekkie nieporozumienie, pokazujące ze gdyby tvp miało prawa do LM to też mieli by kłopot z pokazywaniem meczów live bo w tym czasie pokazywali by M jak Mdłośc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem to napisac.

Nosz kurna nie rozumiem ich już całkiem. Old Firm, a oni wolą pokazac kwalifikacje skokó w Innsbrucku. Dodam tylko, że wcześniej jak były konkursy w Oberstdofie i Ga-Pa to kwaliifkacji nie transmitowali bo pokazywali... jakies bzdetne powtórki MS albo meczów reprezentacji.

A teraz jak jest szansa pokazania wydarzenia to raptem wolą skoki...

 

Czy sami idioci pracują w TVP ? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie TVP Sport ogólnie ma bzdurne zachowania. To jest najlepszy przykład marnotrawstwa czasu antenowego.

Weźmy choćby dwa przykłady:

 

1. KAŻDY kto ma TVP Sport ma też TVP 1. To po co transmitować jakieś wydarzenie równolegle na obu antenach?? Trudno mi zrozumieć sens takiego działania.

2. Chyba każdy kto ma TVP Sport ma też Eurosport (czy u jakiegoś operatora TVP Sport jest w pakiecie niższym niż ESP? raczej nie), a Eurosport od zawsze praktycznie transmituje kwalifikacje do wszystkich konkursów. To jaki jest sens wydawania pieniędzy na zakup praw do kwalifikacji skoro i tak każdy potencjalny widz TVP Sport może je obejrzeć gdzieś indziej? Lepiej te pieniądze przeznaczyć na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. KAŻDY kto ma TVP Sport ma też TVP 1. To po co transmitować jakieś wydarzenie równolegle na obu antenach?? Trudno mi zrozumieć sens takiego działania.

2. Chyba każdy kto ma TVP Sport ma też Eurosport (czy u jakiegoś operatora TVP Sport jest w pakiecie niższym niż ESP? raczej nie)

 

Wyjątek stanowi TNK SD ale wtedy można ESP odbierac z zeza tylko z niemieckim dzwiękiem.

 

Ale jak pisałem wcześniej logistyka w tvp jest żałosna i jednocześnie smutna

 

A najsmieszniejsze jest to ze chyba gdzies miesiąc temu live chcieli pokazac o ile dobrze pamiętam mecz Kilmarnock-Hibernians to jest dla mnie kolejny skandal kto by oglądał mecz takich drużyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ARD 1 są kwalifikacje i jest on także dostępny z HotBirda (11.541 V) :o

 

Więc zachowanie TVP trochę niezrozumiałe, bo mecz jest na pewno bardziej atrakcyjnym towarem.

 

13:35

Sportschau live

Vierschanzen-Tournee / Tour de Ski

* Vierschanzen-Tournee

: Qualifikation in Innsbruck Reporter: Tom Bartels

* Tour de Ski

: Sprint Damen und Herren in Oberstdorf Reporter: Jens-Jörg Rieck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się ligą szkocką nie podniecam, ale zdziwiło mnie jedno: czemu nagle dzisiaj "TVP Sport" transmitowało kwalfikacje, a jeśli chodzi o wcześniejsze konkursy "TCS" można było liczyć tylko na "Eurosport" (czyżby dopiero przyjazd na miejsce szefa "TVP Sport", Pana Szaranowicza zmobilizował ekipę do bardziej wytężonej pracy :D???)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...