Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co zakupywac prawa jak sie nie pojazuje Kostaryki z Hobdurasem a daje sie za to Gujana z Kanada. Juz nawet nie mówię, ze to retransmisje...

 

Widziałem tylko 30 min tego pucharu jak USA z Panama grali i tyle.

 

A co do towarzyskich to fajnie ze pokazują takoe mecze jak Leicester z Burton itp. Nie samą Barceloną człowiek żyje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, to że Ty masz 13 lat i nie masz znajomych i siedzisz w domu i się nudzisz i oglądasz wszystko jak leci to nie znaczy, że wszyscy tak mają. Ja mimo, że kibicuje Barcelonie dłużej niż Ty żyjesz pewnie nie mam czasu obejrzeć wszystkich ich meczów, a nagrywam tylko hity, wiec mecze typu Leicester Burton jest dla prawdziwych no life. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanów Burton pewnie też znajdziemy, ale to nie ta droga. Jeżeli prawa dostali za darmo to ok, niech leci, ale jeżeli zapłacili za taki szrot z pieniędzy podatników to ja już kompletnie tego nie rozumiem. Jeżeli dla Was ilość ważniejsza jest niż jakość to niech kupią 4 ligę polską, na pewno zapłacą za nią tyle co nic i niech puszczają wszystkie mecze w kolejce. Na pewno @robson i tego typu ludzie będą wniebowzięci, bo lata 22 facetów za piłką ? Lata ! Więc można oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej, że coś leci niż same powtórki jak na Canal+. Nikt Ci nie każe oglądać.

Nawet jak Eleven pokazuje ogórkowe mecze La Liga, czy Serie A, to są tu na forum ludzie, którzy chętnie to obejrzą.... Mimo, że sam nie oglądam takich meczów, to jednak tak powinna wyglądać telewizja, a nie mecz Barcelony i Realu, a potem przez tydzień powtórki tego samego.

W weekend pokazywali feralny mecz towarzyski Ajax - Werder. Na pewno ktoś rzucił okiem.

Kurski kupił nawet mecze Euro2016, które były dublowane razem z Polsatem otwartym, skutki jego zarządzania będą takie, że może zapłacić posadą jak się towarzysze zdenerwują i nie dostanie kolejnego kredytu. Głosowałeś na PIS, to masz za swoje, nie głosowałeś wcale, będzie miał okazję za jakiś czas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanów Burton pewnie też znajdziemy, ale to nie ta droga. Jeżeli prawa dostali za darmo to ok, niech leci, ale jeżeli zapłacili za taki szrot z pieniędzy podatników to ja już kompletnie tego nie rozumiem. Jeżeli dla Was ilość ważniejsza jest niż jakość to niech kupią 4 ligę polską, na pewno zapłacą za nią tyle co nic i niech puszczają wszystkie mecze w kolejce. Na pewno @robson i tego typu ludzie będą wniebowzięci, bo lata 22 facetów za piłką ? Lata ! Więc można oglądać.

Słuchaj, ten mecz na pewno dostali po prostu w jakimś pakiecie z innymi meczami, jak wczoraj podawałem na początku sierpnia jeszcze 2 inne mecze z drużynami Premier League będą i ich rywale wyglądają poważniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezeqiuel93 nie ucz mnie polityki, bo w wieku kiedy Ty się rodziłeś ja szedłem do I Komunii, więc zluzuj. Wiem doskonale jak to wszystko wygląda. Nie jestem zły, że pokazują COŚ, bo dobrze, że coś jest live, ale w natłoku meczów towarzyskich mogliby wyszukać mecz atrakcyjniejszy, a na 99%. taki znaleźliby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, to że Ty masz 13 lat i nie masz znajomych i siedzisz w domu i się nudzisz i oglądasz wszystko jak leci to nie znaczy, że wszyscy tak mają. Ja mimo, że kibicuje Barcelonie dłużej niż Ty żyjesz pewnie nie mam czasu obejrzeć wszystkich ich meczów, a nagrywam tylko hity, wiec mecze typu Leicester Burton jest dla prawdziwych no life.

Hahahaha pojechales mi, że aż sie zamknąłem w sobie...mam 8 lat jai coś wiec jesteśmy rówieśnikami?

 

Twoje wszystkie posty sa po prostu żałosne. Czy władze tego forum nie widzą, ze zawsze pisze ten user z wysokim mniemaniu o sobie?

 

Nie wpadłes na to, ze sa fani Premier League i dla nich mecz Leicester jest ciekawym rozwiązaniem przrd sezonem?

To czmeu nye krytykujesz ze C+ pokaze Asia Premier League Trophy? Kto to będzie oglądał?takich jak Ty to omijać z daleka... Szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...