Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Babka tak swojsko komentuje. :D

Eksperci się znaleźli od gimnastyki artystycznej, że potrafią to ocenić, choć faktycznie mogła by dużo ciekawostek przekazać, coś o zasadach punktacji powiedzieć, nazywać wykonywane elementy - nie mamy raczej styczności z tą konkurencją.

To jawne kibicowanie jednej z Rosjanek jest irytujące Kudryatsevej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czasami jednak wypada się choć troszkę znać, wielu robi za ekspertów,a ja mając wiedzę na dany temat wiem jakie bzdury wygadują. Szkoda,że kogoś innego nie znaleźli, myślę,że Ireneusz Nawarra byłby lepszy, nie wiem dlaczego nie komentują Ci co komentowali gimnastykę sportową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję sobie od kilku dni transmisje w TVP z olimpiady i stwierdzam, że są bardzo słabo pokazywane. Na pewno gorzej niż 4 lata temu w Londynie. Przerywanie zawodów lekkoatletycznych reklamami, czego wcześniej nie było, brak porządnych skrótów, mało meczów drużynowych (gdzie były mecze półfinałowe w siatkę kobiet?? gdzie mecze o 3 miejsce dzisiaj w ręczną i siatkę?), niektórych komentatorów powinno się już dawno wywalić z roboty: Szpakowski w kajakarstwie przechodził samego siebie, już nie kontaktował podczas zawodów, mylił kajaki, zawodników, kto był na prowadzeniu itd. Występy Jóźwika przemilczmy bo to jest gość niereformowalny. Ale niektóre komentarze mi się podobały np. dwóch facetów komentujących badminton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz półfinałowy w siatkówkę kobiet Holandia-Chiny w całości był na TVP2 . Nie da się pokazać wszystkich wydarzeń, był mecz o 3 miejsce w piłkę nożną na TVP SPORT, więc trudno by emitowali mecz siatki, może mieli zrobić to kosztem występu Włoszczowskiej?? Fakt,że TVP Sport teraz bardziej skupia się na rywalizacji w innych sportach niż drużynowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też strasznie denerwuje bardzo duża liczba reklam podczs IO na kanałach TVP. Przerywają ciągle transmisje, czy w ogóle tak można? Kombinują np. z 5 minut reklam, studio 15 sekund, 5 minut reklam (i to nie podczas przerw, tylko normalnie w środku zawodów), itp. Spóżniają się na mecze, widać [beep]i są na kasę.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...