Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej jest o czym pisać, wiele osób teraz może włączać transmisje ze względu na jego teksty, więc pracę ma zapewnioną. Dziś ciekawy korespondencyjny pojedynek , bo w TVP Sport i TVP2 mecz Niemcy-Chile(Szpakowski pewnie z Gilewiczem) od 20:00 kontra Polsat i mecz naszej młodzieżówki( Borek-Hajto).

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam skazani, powrót reprezentacji do TVP i utrata Bundesligi prez Eurosport oznacza, ze Hajto nie będzie miał co komentować!! :D to wcale nje taki zły news jak sie okazuje.

E tam, wolę Hajto od Szpakowskiego, który gada banały i często usypia widzów. Przy komentarzu Hajty zawsze jest ciekawie. :)

 

 

........

A tak pozatym wygląda na to, że "Sportowy wieczór" na stałe przenosi się na 22:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jest o czym pisać, wiele osób teraz może włączać transmisje ze względu na jego teksty, więc pracę ma zapewnioną. Dziś ciekawy korespondencyjny pojedynek , bo w TVP Sport i TVP2 mecz Niemcy-Chile(Szpakowski pewnie z Gilewiczem) od 20:00 kontra Polsat i mecz naszej młodzieżówki( Borek-Hajto).

U mnie UEFA Euro u 21 priorytetem w czerwcu, ale z meczów Pucharu Konfederacji nie widziałem tylko 2 połowy wczoraj Meksyku. Dobrze, ze Tvp Sport daje o 23 powtorki na swojej antenie bo dwa dni tak oglądałem najpierw dwa mecze Euro a potem nie sprawdzałem wyniku i Puchar Konfederacji. W któryś dzień mecz Kamerunu z Chile na strpnie sport.tvp.pl tez mozna było obejrzeć w miarę szybko. Mam więc nadzieję ze dziś ten mecz Niemcy -Chile do obejrzenia na stronie będzie juz w okolicach 23:00 bo też chcę go obejrzeć. Plan jest taki ze Kamerun z Australia live w tv, potem Polacy u21 i plonne nadzieję, ale dopóki piłka w grze... A na koniec Chile mqm nadzieję pokonujące Niemców ;)

 

Dobrze ze tego lata sa te turnieje tp jest co oglądać.

 

PS. Oby ze Szpakiem był Gilewicz bo bedzie dało sie coś ciekawego posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP się starała o mecze polskich drużyn w eliminacjach i myślę,że nie inaczej będzie i teraz. 

Tymczasem dziś ruszają DME. Komentarz: W. Szaranowicz, Babiarz, Jóźwik  : http://www.sport.tvp.pl/32914552/dme-polacy-wsrod-faworytow-do-zwyciestwa

Szkoda,że ta impreza jest kodowana. Dawniej to pamiętam Golden League, czy właśnie odpowiednik DME były w TV otwartej.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź TVP Sport na pytanie o spotkania polskich ekip w LE: "Jest taka szansa, ale na razie nie potwierdzamy niczego".

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na sport.tvp.pl w transmisji DME potem był dźwięk, ale słychać było trzaski. Spowodowane było to silnym wiatrem w Lille (informacja od TVP).

Edytowane przez Pihał102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...