Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Eurosport miał to do siebie, że jak podczas reklam podczas zawodów lekkoatletycznych stało się coś istotnego, to powtórzyli zaraz po reklamach rzut/skok i człowiek orientował się w sytuacji. Natomiast z tymi baranami to trzeba mieć cały czas włączony livescore na stronie iaaf, bo ja się nie dowiem od komentatora co się dzieje w jakiejś konkurencji gdzie nie startują Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik do wiatraka? Kiedyś ściągalność abonamentu była niższa, budżet TVP mniejszy, a nie przypominam sobie reklam w trakcie zawodów sportowych. Wręcz to było nie do pomyślenia, żeby przerywać lekkoatletykę reklamami. Teraz gdy ściągalność abonamentu się zwiększa, reklam też jest coraz więcej. A powód tego jest banalny: poprawianie statystyk, które przy obecnej władzy po[beep]adły. Taką TVP należałoby prędzej zaorać niż jej bronić.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przypominam reklamy, ale wiadomo one są minusem, denerwowało mnie nietransmitowanie całej rywalizacji w kajakach czy w wioślarstwie bo przerwa.

Jednak w takim zakresie TVP nie pokazywała IO nigdy. Teraz jedynka- siatkówka, dwójka- ręczna , do tego TVP SPORT.Tydzień temu- jedynka LA, dwójka - pływanie. Tego wcześniej nie było, skakano po tych kanałach,ale jednoczesne transmisje na dwóch antenach ogólnodostępnych to była rzadkość.  Trzy anteny w dużej mierze poświęcone IO. Wątpię by na coś takiego zdecydował się Solorz. Inna sprawa,że teraz w dużej mierze śledziłem imprezę w internecie- gdzie to ja decydowałem co chcę oglądać. Eurosport obecnie mógłby puścić reklamy np w czasie biegu na 100 m(niestety,ale często im się takie wpadki zdarzają). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ściągalność abonamentu była niższa, budżet TVP mniejszy, a nie przypominam sobie reklam w trakcie zawodów sportowych. Wręcz to było nie do pomyślenia, żeby przerywać lekkoatletykę reklamami. Teraz gdy ściągalność abonamentu się zwiększa, reklam też jest coraz więcej. A powód tego jest banalny: poprawianie statystyk, które przy obecnej władzy po[beep]adły. Taką TVP należałoby prędzej zaorać niż jej bronić.

Ściągalność abonamentu może i większa (nie sądzę, żeby to była znacząca różnica). Ale spadają mocno wpływy komercyjne. TVP daje radę, głównie dzięki pieniądzom i gwarancjom rządowym. Wielkie imprezy kosztują, więc chcą chociaż trochę wydatki odzyskać.

 

TVP sobie jakoś radzi, pomimo trudności. Wystarczy zapewnić jej solidne podstawy, a nie likwidować.

 

Poza tym, zmieniła się ekipa, która ma swoje koncepcje. Dopóki nie zmieni się ustawa i zapisy o reklamach w publicznej telewizji, to komercja będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dla nas kibiców konkurencja jest lepsza niż monopol. Cieszy mnie, że znów IO powrócą do Eurosportu. Na pewno będą wtedy 2 kanały poświęcone tylko IO, a nie jeden kanał, czyli TVP sport. Na pewno ESP Player pokaże transmisje z wszystkich konkurencji i będą w dużo lepszej jakości niż obecnie na sport.tvp.pl. Za tę lepszą jakość i lepszy komentarz jestem w stanie zapłacić za dostęp do Playera. I tyle. Nie będę musiał oglądać 6 kolejek rzutu młotem, tylko dlatego, że startują tam Polacy. Zmieńmy kolejność: to w TV powinny być pokazywane wszystkie wydarzenia, finały medalowe, natomiast jak ktoś jest zainteresowany występem Polaka w 1/8 taekwondo ogląda w necie. Polacy się sami obronią, jeżeli będą walczyć o medale na pewno zostaną pokazani w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle, że TVP pokazuje starty Polaków? Z tym się nie zgodzę. W to może się bawić tylko telewizja komercyjna. Cóż, publiczna nie jest od pokazywania tylko popularnych dyscyplin.

 

Udział reprezentantów przede wszystkim.

 

Nie oglądałem wiele, ale TVP Sport pokazywał też innych.

Na sport.tvp.pl miałeś większy wybór i za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dla nas kibiców konkurencja jest lepsza niż monopol. Cieszy mnie, że znów IO powrócą do Eurosportu. Na pewno będą wtedy 2 kanały poświęcone tylko IO, a nie jeden kanał, czyli TVP sport. Na pewno ESP Player pokaże transmisje z wszystkich konkurencji i będą w dużo lepszej jakości niż obecnie na sport.tvp.pl. Za tę lepszą jakość i lepszy komentarz jestem w stanie zapłacić za dostęp do Playera. I tyle. Nie będę musiał oglądać 6 kolejek rzutu młotem, tylko dlatego, że startują tam Polacy. Zmieńmy kolejność: to w TV powinny być pokazywane wszystkie wydarzenia, finały medalowe, natomiast jak ktoś jest zainteresowany występem Polaka w 1/8 taekwondo ogląda w necie. Polacy się sami obronią, jeżeli będą walczyć o medale na pewno zostaną pokazani w TV.

Dla mnie sytuacja,że IO pokazuje TVP jak i Eurosport była optymalna. Też skrytykowałem pokazywanie 6 kolejek rzutu młotem,ale innym się to podoba. Ja też właśnie przez neta oglądałem starałem się różne dyscypliny i walkę o medale. Jednak TVP chyba powinna pokazywać reprezentantów Polski. Nigdy nie będzie tak,że wszyscy będą zadowoleni, bo ludzie mają różne oczekiwania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IO w Londynie pokazywał też nSport. W sumie można było wybierać z 11 kanałów 3 nadawców. Też wolałem tamtą sytuację, ale to tylko wyjątek był. Trzeba przywyknąć. TVP przynajmniej zwiększyła liczbę transmisji na kanałach ogólnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy,że podzielenie się transmisjami miało związek z barterem za LM. 

W tym tygodniu TVP wyemituje mecze turnieju WTA w Cincinnati oraz live także mecze turnieju WTA w New Heaven.  

Szkoda,że finał koszykarski tylko w TVP SPORT. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo sport w TVP:

 

Poniedziałek, 22.08:

 

00:55 LETNIE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE RIO DE JANEIRO 2016 - ceremonia zamknięcia (+ studio od 00:15 i 03:00) (również w TVP1)

16:55 MINIFUTBOL: Mistrzostwa Europy - mecz fazy grupowej: Polska - Estonia

 

Wtorek, 23.08:

 

10:55 MINIFUTBOL: Mistrzostwa Europy - mecz fazy grupowej: Polska - Włochy

20:40 TVP1 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Ligi Mistrzów - mecz rewanżowy fazy play-off: Legia Warszawa - Dundalk FC (+ studio od 20:20 i 22:40)

 

Środa, 24.08:

 

16:55 MINIFUTBOL: Mistrzostwa Europy - mecz fazy grupowej: Polska - Rosja

 

Czwartek, 25.08:

 

19:00 TENIS: Turniej WTA w New Haven - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 23:00)

 

Piątek, 26.08:

 

01:00 TENIS: Turniej WTA w New Haven - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

17:55 HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Sparta Praga - Comarch Cracovia

 

Sobota, 27.08:

 

01:00 TENIS: Turniej WTA w New Haven - mecz półfinałowy gry pojedynczej

22:00 TENIS: Turniej WTA w New Haven - mecz finałowy gry pojedynczej

 

Niedziela, 28.08:

 

13:15 TVP3 ŻUŻEL: Nice Polska Liga Żużlowa - mecz: Orzeł Łódź - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

13:50 JEŹDZIECTWO: Grand Prix Wolnej Polski w Ciekocinku - konkurs skoków

16:35 LEKKOATLETYKA: LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej (od 17:30 również w TVP1)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sytuacja,że IO pokazuje TVP jak i Eurosport była optymalna. Też skrytykowałem pokazywanie 6 kolejek rzutu młotem,ale innym się to podoba. Ja też właśnie przez neta oglądałem starałem się różne dyscypliny i walkę o medale. Jednak TVP chyba powinna pokazywać reprezentantów Polski. Nigdy nie będzie tak,że wszyscy będą zadowoleni, bo ludzie mają różne oczekiwania. 

Moim zdaniem konkurencje techniczne wreszcie było porządnie pokazane. Używany był argument, że pokazywano także słabszych zawodników, którzy teoretycznie nie mieli sznas na medal, a przecież w biegach pokazują wszystkich i to praktycznie przez cały czas, no chyba, że w biegach długodystnsowych jak się robią długie przerwy to nie da sie jednoczesnie pokazać liderów i tych co są na ostatnich pozycjach, ale gdy dobiegają do mety to praktycznie wszystkich pokażą. Sportowcy nieuprawiający biegów byli do tej pory bardzo mocno pomijani, duża część z nich w ogóle nie była pokazywana. I do tego gdy są biegi zanim wystartują to kilka minut trzeba się na biegaczy napatrzeć zamiast pooglądać inne dyscypliny. Dlatego fajnie, że TVP mogła teraz bardziej pokazać konkurencje technizne, a i tak biegi w zdecydowanej większości pokzazywała.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile spotkań PGNIG superliga będą pokazywać 1 czy 2 spotkanania na żywo? Co z prawami do Kadry polskiej Handballa ma dalej Polsat czy już tvp?

Tego chyba nie wiadomo. Nie było żadnego komunikatu. Mam nadzieję, że więcej niż transmitował Polsat. Prawa do MŚ i ME mężczyzn i kobiet do 2018 roku włącznie ma TVP. Ciekawe co z meczami eliminacyjnymi, bo zawsze transmitował je Polsat, np. ostatni baraż z Holandią do MŚ czy wcześniej el. do ME w Danii. Na jesień startują kolejne eliminacje do ME w Chorwacji, a potem w czerwcu baraż o awans do MŚ kobiet w Niemczech. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle programu dla prasy na stronie TVP od 3 września na TVP3 będzie pokazywana 2 liga piłkarska w soboty o 15 i magazyn w niedziele o 23:20, 14 września ma być pokazany mecz PGNIG Superligi na TVP Sport.

W ramówce jest także Puchar Davisa oraz turniej ATP.Mecze Ligi Europejskiej zostają w TVP Sport.10 września mecz badmintonowy Polska-Anglia.W ramówce są też motorowodorowe ME.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL w TVP Sport byłoby wielkim zaskoczeniem ale jakoś mi się to nie widzi. Niemniej jednak coś się ruszyło. Widzę, że publiczna robi ostrą ofensywę. Tu hokej, tam ręczna, w perspektywie jeszcze Bundesliga. Tylko ciekawe jak z dostępnością - bo obawiam się, że jeśli oferta się zwiększa to można zapomnieć o dołączeniu tego kanału do NTC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...