Skocz do zawartości
  • 0

Przejsciówka UHF - EURO


_MICHAL_
 Udostępnij

Pytanie

Witam...

Czy istnieje coś takiego jak w temacie??

W TV popsuło sie wejście EURO i strasznie szumi jak sie podłączy sprzęt i oraz jest zniekształcony.

Więc chciałbym podłączyć dekoder z TV po przez kabel antenowy UHF ale w dekoderze niema odpowiedniego wejścia...

Może jest cos takiego aby do TV włożyć końcówke UHF a do dekodera końcówkę EURO???

 

Jak jest to podajcie link do jakiegoś sklepu lub aukcji Allegro.pl

Ewentualnie link podajcie na PW jesli nie zgodne z regulaminem...

 

Wielkie dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość PawelU1981

A masz wejście AV (podobnie nieco do chinch, tylko, że pojedyńcze). Taką przejściówkę z AV na Scart dostaniesz w każdym sklepie z kablami do TV za około 20-40 zł w zależności jak wykonana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Modulator? Tu chodzi aby zamienić sygnał w drugą stronę niż to robi modulator ;)

 

Wyjściem chyba będzie połączenie sygnału z tunera i anteny naziemnej za pomocą jakiegoś "trójnika" czy "sumatora".

 

Innym pomysłem może być "uszczuplenie" kabla Euro, znaczy odciąć wszystkie kabelki oprócz tych odpowiedzialnych za przesyłanie audio i video do telewizora. Schemat kabla jest w FAQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślę że propozycja usera jacky-x jest najlepsza taki modulator UHF EURO, tylko sporo kosztuje:(

 

 

pitter, modulator chyba jest najlepszym wyjściem podłącze dekoder EURO do urządzenia a TV kablem antenowym i powinni działać:)

 

A co "chinch" to tez nia da rady bo jak sie podłączy TV przez chinche to działa tak samo jak w przypadku podłączenia przez EURO

Więc musiało coś więcej się zrypać, naprawa tez bedzie pewnie słona a gwarancja skończyła sie tydzien temu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@pitter

Urzadzenia tego typu ( o których wspomniałem w poprzednim poście) są właśnie po to, aby sygnał z euro, zamienic na sygnał mogący dojść do tv przez wejście antenowe (przykładowo stare tv nie miały euro) więc jest to rozwiaznie o które pytał @KwiateK (zreszta potwierdził, że o to chodziło) więc chyba jest to odpowiedź jak najbardziej OK. Sorrki za link do sklepu, to jakoś tak z rozpędu przykładowo podałem. Pozdr

----------------------------------------------

http://jackysat.prv.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...