Skocz do zawartości
  • 0

TELEWIZOR SAMSUNG i TUNER CP SAMSUNG HD


telemaniak
 Udostępnij

Pytanie

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość PawelU1981

Sony Bravia Full HD ponoć jest najlepszy. Wiele bardzo dobrych opinii sobie ten TV zbiera. Jest kilka modeli. Warte zauważenia jest też, że te TV są droższe od LG, czy Samsunga, ale za jakość niestety się płaci. Nie wypowiem się jednak, jak to wygląda w praktyce, bo nie robiłem prównań TV Full HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość PawelU1981

Z takich modeli w porównywalnych cenach do konkurencji to nieźle wypada Sony KDL-40X3500 BRAVIA, FULL HD.

 

40-calowy telewizor LCD Full HD Sony BRAVIA X3500 wyposażony w technologię optymalizacji obrazu BRAVIA ENGINE PRO, zapewniającą żywe kolory technologię Live Colour Creation, tuner telewizji cyfrowej HD, poprawiającą płynność dynamicznego obrazu technologię Motionflow 100Hz i 3 wejścia HDMI.

 

Cena jest w granicach 9000zł w zależności jaki sklep i jakie promocje.

50246.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------

Jest też model SONY KDL-40X2000 tańszy o jakieś 1500zł.

 

productToCategory.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość PawelU1981

To wtedy polecam TV LG. Zdecydowanie najlepsza cena do jakości. Samsungi niby też są dobre, ale w ostatnim czasie coraz więcej wad z kontrastem się pojawia. Ponoć często przy mocnym słońcu, świetle żarówki, czy też błyszczących elementach np. klamki od drzwi, są dziwne odbicia na ekranie. Zamiast obrazu widać tylko to co nas otacza. W wielu sklepach spotkałem się z tą opinią sprzedających. Jednak ile w tym prawdy nie wiem... Użytkownicy jakoś nic o tym nie piszą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja mam LCD Samsung HD Ready 32" (1366x768) LE32R81B i niema tzw. odbic od slonca czy lampy. TV jest podlaczony pod Samsunga H370G przez HDMI. Jakosc kanalow SD jak i HD jest bdb. za tv dalem 3099zl. Najlepiej isc samemu do sklepu i pobawic sie w menu i zobaczyc jakosc ktora bedzie nam odpowiadac. Biel i czern rowniez jest doskonala nie ma czegos takiego ze zamiast bieli widzimy jasny szary a zamiast czerni ciemny szary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość PawelU1981
LG...?? Ciekawe który... :lol:

za 3200PLN masz PANASONIC'a TX-32LX70P... << RuLeZ... :D

 

LCD LG 32LC2RR cena 2 664,00

LCD LG 32LB75 cena 2 799,00

LCD LG 37LC41 cena 2 949,00

 

To kilka przykładów z Allegro. Jak się chce można znaleść dobry TV w jeszcze lepszej cenie 8)

 

Ja mam LG i nie narzekam na tą firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...