Skocz do zawartości
  • 0

Zakup tunera Sat - problem


Seba222
 Udostępnij

Pytanie

Od dłuższego czasu posiadam tuner Cyfrowego Polsatu Echostara 616, z antena 80 cm i konwerterem Humax - ale nie wiem jakim :( Zamierzam w końcu wymienic tego echostara na coś lepszego, ale kompletnie nie wiem na co. Czy opłaca sie w tej chwili inwestowac w dobry dekoder HD, nie mając telewizora HD (plauje zakup w przyszlym roku)?

Zaastanawiam się nad:

1. Topfield 7700 HSCI

2. UFS910sw HD

3. Ferguson HF8900 HD PVR Ready

Najważniejszą rzeczą dla mnie na dziś jest, żeby obsługiwał moduł z karta Polsatu, ewentualnie cyyfry+ (czyli musi mieć CI), do tego, żeby miał cyfrowe wyjście audio - do podłączenia do amplitunera, kolor obowiązkowo czarny (srebrny sprzęt nigdy mi się nie podobał). Gdyby jszcze miał 43 cm szerokości, to już by było super, ale to nie jest najważniejsze. A może warto poczekać na nowego Topfielda HD z dyskiem twardym? Ewentualnie co innego polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dobrze wypasiony jest Ferguson HF8900 HD PVR Ready

 

Komentarze dotyczące tego odbiornika znajdziesz tutaj :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=4687&start=0

 

Oczywiście sam musisz podjąć decyzję, ja bym jeszcze poczekał, ponieważ oferta HD naszych platform nie jest obecnie powalająca, ale co kto lubi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko że z Kathreinem jest troszkę inna sprawa bo nie jesteśmy zdani tylko na producenta a są grupy które tworzą niezależne softy lub modyfikują softy od producenta i w tej chwili już jest dość duży wybór softów na Kathi a po wydaniu softu 1,04 w grudniu są zapowiadane kolejne modyfikacje. Kluczem jest tu linux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No i nastąpiła mała zmiana planów. Zakupiłem zewnętrzny dysk twardy + obudowa Welland USB + LAN. Dysk śmiga sobie w sieci bardzo ładnie, teraz przydał by mi sie tuner SAT z możliwościa nagrywania po lanie. Czy "katarynka" ma taką możliwość? Jeżeli nie, to jaki inny tuner to oferuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...