Skocz do zawartości

Humax iCord HD


Hyperi0n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz masz za malo miejsca, probuje zapisywać i jak braknie miejsca to kasuje pliki i powrotka z rozrywki do zapelnienia dysku? nie wiem jak jest z icordem ale takie rozwiazanie jest mozliwe

 

 

ps. ma ktos wiescui z humax / sensor co z nowym softem do icorda, bo cos mi sie zdaje ze to bylo obiecanki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dysk 750 zapełniony w 40% więc problem chyba leży gdzieś indziej... Rozmawiałem dzisiaj z Sensorem powiedzieli, że wersja 1.00.16 lada moment powinna zostac udostępniona. Na forach w Niemczech czytałem post, że gość odebrał Icorda z serwisu załadowanego właśnie tym softem (był nawet obrazek z Menu..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na mojego meila od ,,Sensora,,:

,,Otrzymał Pan błędną informację od pracownika, mamy wersję 016 ale jest

to na razie plik przeznaczony do testów wewnętrznych.

Proszę o chwilę cierpliwości, w przyszłym tygodniu powinien być gotowy

do publikacji i wtedy będzie nam wolno go wysyłać.

Na razie jest przeznaczony wyłącznie do wewnętrznych testów.,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały SENSOR, tylko zastanawia mnie jedno, jakie testy wewnętrzne oni prowadzą? chyba na sprzęcie, który jest im oddawany do reklamacji od użytkowników, którzy nie są tak cierpliwi jak my i wychodzą z założenia, że nie będą czekać na jakieś poprawki. Po prostu upominają się o swoje i wymagają w pełni funkcjonalnego sprzętu za jaki zapłacili.:) a soft miał być już dostępny jakiś miesiąc temu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ktoś nie do końca nam mówi prawdę, bo kto zdroworozsądkowo myślący wypuściłby final wersję po testach wewnętrznych. Dla uściślenia alpha = testy wewnętrzne, labolatoryjne, Beta - testy publiczne, na wlasna odpowiedzialność, final - autoryzowane przez producenta. Wiec jak to jest, ja mysle ze po porstu nie mają zielnego światła na wypuszczenie i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jekert ma rację - jeżeli otrzymałeś soft to udostępnij go nam - Wielu z nas chętnie go również przetestuje. Zobaczymy co jest wart "nowy softwere". Chociaż ja tam cudów się raczej nie spodziewam, ale ...... może mile mnie zaskoczy. Chyba że softweru nie ma, to i nie ma o czym mówić. :oops:

CHociaż zastanawia mnie jedna rzecz, przecież każdy nowy soft wypuszczony do tej pory - zarówno beta jak i final - w pierwszej kolejności zawsze ukazywał się na niemieckich stron, a tu tym razem nic. Coś mi nie pasi z tym 0.16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byloby by milo by kolega nam taki udostępnił, no chyba że to "pomyłka". Niemniej na niemieckich stronach byla jakis czas temu wersja beta chyba v14 i oficjalnie sensor "przestrzegal" przed zgubnymi skutkami jej instalowania. Pozniej oficjalnie byla wesja beta (w numerkologii się już pogubilem) w każdym razie wiele osób sobie na forum testowało i dzielilo sie wrażeniami. Jak dla mnie to numerek nie musi byc spójny zwłaszcza ze PL to nie DE (i vice versa) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że naciskając przycisk Wide na pilocie praktycznie nie ma różnicy w formacie wyświetlanego obrazu. Przedtem programy nie nadające w 16:9 można było w ten sposób 'rozciągnąc' na cały ekran... I nadal mam problem z dyskiem. Nie nagrywa ze Stand-by, a jak jest on-line to wszystko OK. Nagrywa wówczas i z 'palca' i z rezerwacji. Zauważyłem też, że nie każde wprowadzenie Icorda w stan uśpienia wyłącza mu dysk. Miał ktoś coś takiego...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od września nigdy czegoś takiego nie zauważyłem. Maiłem może łącznie z 1 lub 2 zwiechy gdzie musiałem wylaczac z pradu...także wspołczuję. Może serwisować bo jak tak sie czyta to wiele osob przypuszcza ze problem nie jest w sofcie a czesto w samych egzeplarzach...ile w tym prawdy, kto to wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.00.16 jest wersją finalną po zainstalowaniu tuner podaje numer GXLSCI 1.00.16. Przez kilka tygodni miałem zainstalowaną wersję beta 1.00.15 tuner wyświetlał numer 2ndCI 1.00.15.

Przy wersji beta tuner nie zawiesił się ani razu. Pierwsze spostrzeżenia z 1.00.16. Najpierw te negatywne EPG nie jest poprawione, dalej nie ma "ł" w EPG C+.

A teraz pozytywne, bez problemu nagrywa na 12256 sprawdziłem na HBO HD i Discovery HD, Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi mnie dlaczego do tej pory, jak wiadowmo z poprzednich postów, "właściciele" 1.00.16 nie umieścili go na uploadzie. -"Mam, popatrzę jak będzie chodził, napiszę post, będą czytali - ja mam, oni nie - mam władzę nad gawiedzią". Ot i cała mentalność, zresztą dość typowa. Jedocześnie przepraszam wszystkich na forum za tę wypowiedż, ale brak mi już słów. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za firmware. Prawda jest taka że jak zwykle jeżeli chodzi o firmę Humax a przy tym i sensor huczne zapowiedzi a jak zwykle wyszła im kupa. Szkoda gadać.Takie zmiany jakie zrobili po prawie 2 latach tunera powinny być w pierwszej aktualizacji i to po tygodniu. Nie zauważyłem oprócz nagrywania tych nieszczęsnych kanałów z transpordera 12256 żadnej różnicy. Tuner nadal nie potrafi nagrywać po cofnięciu oglądanego kanału. Epg bez zmian. Nie zauważyłem jakieś różnicy w działaniu slotów ci. Akurat u mnie działał stabilnie nie miałem z tym nigdy problemów przy zadnym sofcie także może ci co mieli z tym problem coś odczują.Smieszy mnie postawa sensora."Testy wewnętrzne". Do roboty niech się wezmą nygusy bo bubel sprzedawali i sprzedają za kupe kasy i robią ludzią gąbkę z mózgu obiecankami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za firmware. Prawda jest taka że jak zwykle jeżeli chodzi o firmę Humax a przy tym i sensor huczne zapowiedzi a jak zwykle wyszła im kupa. Szkoda gadać.Takie zmiany jakie zrobili po prawie 2 latach tunera powinny być w pierwszej aktualizacji i to po tygodniu. Nie zauważyłem oprócz nagrywania tych nieszczęsnych kanałów z transpordera 12256 żadnej różnicy. Tuner nadal nie potrafi nagrywać po cofnięciu oglądanego kanału. Epg bez zmian. Nie zauważyłem jakieś różnicy w działaniu slotów ci. Akurat u mnie działał stabilnie nie miałem z tym nigdy problemów przy zadnym sofcie także może ci co mieli z tym problem coś odczują.Smieszy mnie postawa sensora."Testy wewnętrzne". Do roboty niech się wezmą nygusy bo bubel sprzedawali i sprzedają za kupe kasy i robią ludzią gąbkę z mózgu obiecankami.

Jeżeli ktoś chce to pisać na pw w miarę możliwości podeślę.

dodam jeszcze ze modul cyfry Hd jak nie dzialal na kanalach HD tak nie dziala (ponoc cyfra o tym wie i bedzie aktualizacja)jednym slowem checi duzo tylko umiejetnosci chyba brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...