Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisałem umowę pod koniec grudnia, teraz dopiero po zajrzeniu w umowę zorientowałem się że mam źle wpisane dane adresowe, z CTA nie mogę się skontaktować bo linia zajęta cały czas, czy zmianę danych można inaczej przeprowadzić, może macie jakiegoś maila do cyfry na który mógłbym napisać? W związku z rozsyłaniem aneksów nowego regulaminu chcę to zrobić jak najszybciej żeby list doszedł żeby później nie było że zaakceptowałem nowy regulamin nawet go nie widząc (mam chyba 14 dni od daty wysyłki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolega ma pakiet start za 16zł/mc. Chciałby zakupić drugi taki pakiet dla rodziców. Jest mozliwość wzięcia 2 abonamentów na jednego użytkownika?

Nie da rady. Start jest w promocji za 19zł.

 

Nie lepiej ''dokupić'' multiroom? z dwoma osobnymi kartami ? :)

Do startu nie weźmiesz multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem zapytać czy jest jakaś tańsza opcja w Cyfrze+, dzięki której miałbym możliwość odbioru stacji Canal+Sport, Canal+Gol i Canal+Weekend - dla których tylko i wyłącznie mam zamiar wziąć na siebie Cyfrę.

 

Tego pakietu nie ma na przykład w nowej promocji 3x0, można go tylko wziąć bez żadnej promocji. Czy w obliczu zmiany cen i wysyłaniu aneksów do umów o podwyższeniu rachunków ten pakiet również podrożeje, albo co gorsza niebawem zniknie? Chciałbym wziąć Cyfre na początku marca, ale jakbym nie miał już wówczas możliwości skorzystania z tego pakietu to wezmę go jeszcze teraz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 0 zł powiadasz ? Ojciec kupował go 3 miesiące temu za 199 bodajże i jak na razie jest z niego zadowolony. U mnie w pokoju ( multiroom) jest dekoder SD na którym nie ma takich seriali jak Nickelodeon czy AXN Spin ten najnowszy. A wydaje mi się, że w takim Sagemcomie jest wejście EURO i mogę w/w dekoder podłączyć do zwykłego telewizora.

 

Jeszcze jedno pytanie - jak to jest z tymi aneksami ? Bo nie mogę się połapać..

 

Mam C+ Optimum + HD za 11 zł + multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, w szczególności do kogoś z konsultantów Cyfry+. Otóż chodzi o to, że od lipca ubiegłego roku przedłużyłem umowę na pakiet C+ Kompakt za 43zł/m-c na okres 13 miesięcy. Ów aneks zapewnia mi gwarancję niezmienności ceny do końca lipca bieżącego roku oraz możliwość zwiększenia pakietu do C+ Optimum za 56zł/m-c bez możliwości powrotu do poprzedniego pakietu. Do tego, również od lipca włączyłem usługę multiroom na standardowych warunkach czyli za 15zł/m-c. Problem w tym, że symulacja dokonana w ICA pokazuje, że przy zwiększeniu mojego pakietu do C+ Optimum za luty oraz marzec zapłacę zgodnie z nowymi ustaleniami, ale od kwietnia do końca umowy mój nowy abonament za pakiet C+ Optimum (i multiroom) spadnie do kwoty 28zł/m-c. I stąd moje pytanie: Czy ceny, które pokazuje system są właściwe i czy po ewentualnym zwiększeniu pakietu i nieuznaniu w/w kwoty abo przez operatora mam szansę na uznanie reklamacji z powodu błędnego wskazania przez system ICA?

 

Poniżej zamieszczam screen z mojego konta ICA:

 

cyfra.jpg

 

ps.Nadmieniam, że ewentualna marcowa podwyżka opłaty za multiroom nie została ujęta w w/w symulacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często ica wyświetla blednie symulacje. Musisz sprawdzić za jakiś czas, bo teraz podaje Ci błędy

Ale jak to się ma do ewentualnej reklamacji? Czy operator ją uwzględni jeśli dołączę screen przedstawiający błędną symulację kosztów, która wyświetliła się w ICA przy zmianie pakietu abonamentowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...