Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie,brat jest z cyfra kilkanascie lat niedawno przedluzyl umowe na 1,5 roku ma kompakt i na dwa miesiace dolaczyl Canal+ w domu bywal gosciem poniewaz jezdzil na tirach teraz zmienil prace i jest w domu i tu problem i pytanie, chcialby MR bo on co innego chce ogladac a dzieci co innego. Poradzcie co ma robic i jak to wyglada w tej kwestii, z gory dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zawarciu nowej umowy przedluzeniowej ważnej od stycznia będą mi naliczać 5 zł za papierowe rachunki? Będę korzystać z Sagemcoma HD.

 

kolego, jeśli masz SAGEMCOMA, to NIE DOSTAJESZ na niego rachunków, bo nie jest to możliwe ze względów technicznych. Otrzymujesz bezpłatnie papierowe.

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy majac umowe z przed okolo poltora roku temu z TV za 1zl, mozna po nowym roku zrezygnowac wczesniej z umowy (na podstawie nowo wprowadzanego regulaminu badz usuniecia kanalu movies24) przy czym zatrzymujac TV na wlasnosc ? Czy przy kazdej umowie z jakims dodatkie rzeczowym typu TV badz PS3 ZAWSZE przy zrywaniu umowy wczesniej niz okres minimalny trzeba zwrocic sprzet lub zaplacic za nie konkretna (nie symbaliczna 1zl) kase ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnować bez utraty TV mogli ci z listopada 2009 i to nawet w czerwcu, gdy likwidowany był TVN Wawa. Ci co brali w grudniu byli informowani o utracie TV - choć nie wiem czy to zgodne ale zapis w regulaminie był o dzierżawieniu TV, a w/g samej Cyfry - telewizory miały być zabierane.

 

Najciekawszą praktyką jest pozyskiwanie nr telefonów do osób, które prosiły o wykasowanie pozyskanego w niewiadomych okolicznościach numeru telefonu przez Cyfrę. Numer telefonu ponownie trafił na listę do wydzwaniania z powodu wypowiedzenia umowy. Numer telefonu stacjonarnego jest przypisywany po adresie. I na nic tłumaczenia, że właścicielem jest inna osoba, niż ta, która zawarła umowę.

 

Powyższe wydarzenie sprawdzone na własnej skórze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...