Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

żeby umowa została rozwiązana, trzeba najpierw wysłać pismo z kopią aktu zgonu. wtedy umowę można rozwiązać, ew. można zrobić cesję, czyli przepisać umowę na kogoś innego. żeby dokonać cesji, trzeba przedzwonić do nas, do CTA i poprosić o wysyłkę dokumentów cesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to zależy od powiedzmy spadkobierców.

Nikt nikogo nie może zmusić do kontynuowania umowy, czy też płacenia.

 

Jeśli osoba na którą była umowa umiera to z kim jest obecna umowa realizowana?

Ja rozumiem, że C+ chce mieć porządek w papierach, ale załóżmy, że ta osoba mieszka sama i co wtedy?

Kto ma jakieś akty zgonu przesyłać itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wypowiedziałem umowę w związku ze zmianą regulaminu. Kończy się ona 31.12.2011 roku. Chciałbym na nowy rok wziąć CYFRE+ od nowa i stąd moje pytanie: czy pakiety START, KOMPAKT, OPTIMUM, CANAL+START, CANAL+KOMPAKT, CANAL+OPTIMUM, CANAL+HBO SUPERPREMIUM to pakiety stałe czy promocyjne? Jeśli promocyjne to do kiedy trwa promocja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając do tej pory pakiet start przy złozonym wypowiedzeniu można wynegocjować c+optimum za 57? Od razu słać maila przez ICA ze swoją propozycją? Wypowiedzenie wysłałem w zeszłym tygodniu i pewnie jeszcze do nich nie dotarło.

 

Przepraszam umiescilem post w zlym dziale. Proszę moderatora o usunięcie. Zadam to pytanie we właściwym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź co masz na umowie. Konsultanci często nie wiedzą i odpowiadają szablonowo. Na umowie masz napisane czy dekoder jest dzierżawiony na zasadach promocyjnych czy nie. Przecież zawsze możesz oddać dekoder mówiąc że kupiłeś swój i nie chcesz już używać wynajętego. Kto Cię zmusi, żebyś płacił za najem dekodera, którego nie masz?

 

PS. Nie cytujemy komentarzy, które są powyżej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Mam do was takie pytanie, czy jeśli podpisałem umowę 02.09.2010 r. na okres 18 miesięcy to kiedy powinienem wysłać wypowiedzenie, aby ewentualnie uzyskać nowe warunki przedłużenia? Dużych wymagań nie mam, tak mi się wydaje :) wystarczy mi C+Optimum + HD Optimum i dekoder HD (niekoniecznie PVR).

 

Dzięki za rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...