Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam, że cyfra wysyła w 2 turach nowe regulaminy.

Niektóre aneksy zostały wysłane 2 listopada, natomiast reszta została wysłana 7 listopada. (Tak mnie zapewniał konsultant, którego pytałem co mam zrobić gdy dostane aneks)

"W przypadku nie zaakceptowania nowego Regulaminu, ma Pan prawo do pisemnego odstąpienia od Umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania zawiadomienia o zmianie.

 

Rozwiązanie kontraktu nastąpi z końcem obowiązywania dotychczasowego Regulaminu (31.12.2011 roku) i będzie możliwe na podstawie wypowiedzenia przesłanego listem poleconym na adres:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

W piśmie proszę zawrzeć Pana dane adresowe, numer Abonenta, informację dotyczącą rozwiązania Umowy z powodu zmiany Regulaminu oraz odręczny podpis. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś świadom co podpisujesz i na jakich warunkach, więc nagle uświadamiasz sobie jaka to kwota do zapłaty?

Pewnie, że byłem świadomy co podpisuję, ale dlaczego mam nie skorzystać z okazji i nie płacić mniej?Swoją drogą, to nie wydaje ci się, że i tak wszyscy kroją nas dookoła? Płacę za abo. naszemu państwu, następnie Cyfrze+, sklepy nas okradają, stacje paliw też, a ja nie mogę legalnie zrezygnować z dalszej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz wypowiedzieć umowe zostanie naliczona kara,zapłacisz i tak się skończy Twoja przygoda z operatorem .

Widzisz dalej jakiś problem?

W Cyfrze to tak nie działa, wcześniejsze wysłanie wypowiedzenia, skutkuje zaplanowaniem rozwiązania na koniec okresu minimalnego... obecnie najlepszy sposób to wypowiedzenie umowy ze względu na zmianę regulaminu z dn. 01.01.2012, albo ze względu na zmianę oferty programowej [wyłączenie Movies24]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o sprecyzowanie.

Czyli jeżeli ktoś podpisał wcześniej umowę, korzystając z jakieś promocji (chyba przeważnie tak bywa), powołując się na nowy regulamin, lub zmianę oferty, może teraz złożyć wypowiedzenie, nie będąc narażonym na jakieś opłaty karne? Gdzieś na tym forum, wyczytałem, iż abonenci podpisujący umowę z TV w promocji, będą zmuszeni do jakieś rekompensaty za ten odbiornik. A jak to wygląda w takim przypadku, o którym wspomniał kolega, gdzie promocją było obniżenie abonamentu na jakiś okres czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewne pytanie. Przy zawarciu umowy z Cyfra + podawałem swój numer komórkowy do umowy. Będąc u dystrybutora i wymieniając sprzęt zapytał mnie o numer telefonu no to mu powiedziałem jaki podawałem. Niestety... w moim kontrakcie nie było numeru komórkowego lecz stacjonarny... Jak to jest możliwe, ze Cyfra samowolnie bierze sobie inny numer do abonenta? Dodam, że nigdzie nie dzwonilem z tego numeru. Dzwonili do mnie odebrał inny użytkownik domu rozmowa i pytanie konsultanta "Czy może Pani decydować"? Obojętnie kto odbierze i powie tak to jest zgoda? :f Troszkę nielogiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...