Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj dzwoniłem do Cyfry+ aby podwyższyć sobie pakiet z C+ Start do C+Kompakt. Konsultant powiedział ze cena wynosi 66 zł. Zdziwiłem się bo jeszcze miesiąc temu oferowali mi ten pakiet za 60 zł. W ICA tez nie można pakietu zmienić ponieważ jest informacja "pakiety i opcje HD dostępne do użytkowników dekoderów HD" (czy coś w tym stylu). Co to ma być ? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. tak samo jak kolega keers. Załapiesz się.

 

No a na te 3 nowe kanały HD:

W nocy z 27 na 28 października br. platforma satelitarna CYFRA+ rozpoczęła testy kanału TVN HD. W piątek kanał zostanie oficjalnie dołączony do listy kanałów CYFRY+. Zatem od 28 października abonenci mają dostęp do 3 nowych kanałów HD: TVN HD, CANAL+ Gol HD i CANAL+ Weekend HD. CANAL+ GOL HD i CANAL+ Weekend HD wzbogaciły nieodpłatnie pakiety, zawierające dotychczasową rodzinę kanałów premium CANAL+, a TVN HD zostanie dołączony za darmo do podstawowej oferty platformy (od najniższego pakietu Start w cenie 19 zł).

https://satkurier.pl/news/69800/tvn-hd-w ... -2810.html

 

chyba się nie załapałem (przeszukałem dzisiaj kanały i dekoder ich nie znalazł), a chyba powinienem się załapać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

Czy jak mam umowę do 30 listopada 2011 - i zaproponowali mi 179 zł za pakiet który mam (przesadzili ;) z taką oferta) to muszę wysłac wypowiedzenie które będzie skuteczne dopiero z dniem 30 grudnia 2011.

Powiedzcie mam trzy pytania:

1. Mam pakiet Optimum PROMOCJA z TV,multirum i wszystkie kanały HD - to jaka będzie cena za miesiąc grudzień ?

2. A jeszcze jedno - jak wezme 3 grudnia cyfre to miesiąc mam bez opłat,

3. i ostatnie czy moge podpisać jeszcze jedna umowę na siebie czy trzeba będzie przyjśc z moja kochaną żoną ?

 

Pozdrawiam i dziekuje z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie musisz ale byłoby lepiej jakbyś wysłał wypowiedzenie.Po okresie minimalnym masz standardowe stawki ( wypowiedzenie powinieneś wysłać w pażdzierniku jak masz umowe do listopada)

2.W tym przypadku za grudziań nie płacisz (cyfra zawsze nalicza za pełen miesiąc)

3.Jasne,że możesz podpisać druga umowe na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie pewnie zapłace 250 zł za grudzień,

A czy nie mogę zmodyfikować 30 listopada pakietu na minimalny - i mniej zapłacić za grudzień.?

 

Najgorsze jest to że się łudziłem atrakcyjna propozycją ze strony Cyfry a oni zaproponowali mi 179,90 zł i nie mają innej dla mnie propozycje. Jestem w cięzkim szoku. Tam dział obsługi klienta chyba nie istnieje - albo powinni zmienić ludzi którzy tam pracuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

Czy jak mam umowę do 30 listopada 2011 - i zaproponowali mi 179 zł za pakiet który mam (przesadzili ;) z taką oferta) to muszę wysłac wypowiedzenie które będzie skuteczne dopiero z dniem 30 grudnia 2011.

Powiedzcie mam trzy pytania:

1. Mam pakiet Optimum PROMOCJA z TV,multirum i wszystkie kanały HD - to jaka będzie cena za miesiąc grudzień ?

2. A jeszcze jedno - jak wezme 3 grudnia cyfre to miesiąc mam bez opłat,

3. i ostatnie czy moge podpisać jeszcze jedna umowę na siebie czy trzeba będzie przyjśc z moja kochaną żoną ?

 

Pozdrawiam i dziekuje z góry

1. Cena wg cennika standardowa. Jak masz umowe do konca listopada to od 01.11 mozesz zaplanowac zmiane pakietu ktora bedzie skutkowala od 01.12 bo wtedy Twoja umowa bedzie na czas nieokreslony.

2. TAK

3. Trzeba otrzymac zgode od cyfry. Jak bedzie wypowiedzenie zarejstrowane mozesz zgody nie otrzmac (zgode zalatwia dystrybutor na infolinii dla dystrybutorow, albo Ty jak zadzwonisz to mozesz tez o to zapytac. zgoda wstawiana jest na okreslony czas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...