Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzwoniłem do centrum abonenckiego Cyfry+. Chcę kupić dekoder HD. Uzyskałem odpowiedź, że muszę wystąpić o pisemną zgodę na zakup dekodera po niższej cenie - 149 zł. Bez tej zgody cena wynosi 199 zł. Nie jestem pewien, czy to prawda. Słyszałem, że dekoder kosztuje 129 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem wykupic na własność dzierżawiony dekoder Philips DSR 6201 HD i tez przez telefon konsultantka kazała napisać pismo (ok 3 m-ce temu). Odpowiedz przyszła negatywna, a proponują udać się do Centrum Cyfry+ i tam zakupić Sagecoma, wygląd którego jest dość kiepski nie mówiąc o pilocie i innych mankamentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem wykupic na własność dzierżawiony dekoder Philips DSR 6201 HD i tez przez telefon konsultantka kazała napisać pismo (ok 3 m-ce temu). Odpowiedz przyszła negatywna, a proponują udać się do Centrum Cyfry+ i tam zakupić Sagecoma, wygląd którego jest dość kiepski nie mówiąc o pilocie i innych mankamentach.

To próbuj dalej może uda się go wykupić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnialy mi sie posty odnosnie Teletoons i prob rozwiazania umowy ze wzgledu na zmiane nazwy programu. A wiec padlo stwierdzenie ze ramowka bardzo sie rozni od tego co bylo na zig/zap. Już wyjaśniam, na stronie cyfry byla ankieta jakie programy powinny pozostac w ramowce teletoons a jakie maja byc zastapione :) Tak dla wyjasnien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, gdyby taka informacja się pojawiła chociażby w jednym z rachunków, które przychodzą pocztą, to uznałbym to za rebranding i chęć poprawy jakości usług na rzecz klientów. A tak mogę powiedzieć, że ile? 10, 20 może 30 % abonentów o ankiecie wiedziała... Zatem to żadne prawo wyboru... Najlepiej jest mówić "po wszystkim", że ankieta była... Żadne tłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie do zorientowanych. 2 lata temu zawarłem pierwszą umowę w akcji "telewizor za złotówkę". Na dziś płacę 108 pln przy dekoderach SD w multiroomie.

Dzwoniłem na info kilka razy i za kazdym razem chcą mi przedłużyć ten sam pakiet (HBO, C+) ale w cenie 99 pln plus 14 za multiroom. Za to będzie opcja HD i jeden dekoder HD w bezpłatne użytkowanie (za które pewnie będę musiał zapłacić jaką aktywację...).

 

Nie potrzebuję tego HD i chcę płacić mniej, niż płacę teraz - przynajmniej ja tak rozumiem ofertę lojalnościową - i dlatego moje pytanie brzmi: czy C+ postawione pod ścianą tj. po otrzymaniu wypowiedzenia umowy, da mi ten pakiet, który mam teraz, ale za niższe pieniądze? Nie wiem jaką oni mają praktykę, ale czy wypowiedzenie umowy faktycznie przynosi efekt bata?

 

dzięki za ew. pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnijcie mi jak to jest.

Mam inną platformę i chcę jeszcze wziąć cyfre i tak:

 

Promocja dla abonentów innych platform: Pakiet Canal + Start kosztuje 43zł przez 20 miesięcy=860zł

Bez promocji na stronie Pakiet Canal+Start kosztuje 41zł przez 19 miesięcy=779zł

 

Oczywiście 3 miesiące gratis w pierwszej promocji!.

 

A jak jest z dekoderami i aktywacją w obydwu promocjach bo nie mogłem znaleźć informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę z Cyfrą+ podpisałem 21.04.2011 i płacę 77 zł miesięcznie. Mam pakiet tak jak na załączonym screenie:

cyfraumowa.jpg

Dopiero teraz kupiłem dekoder HD i okazało się, że mam jedynie 3 kanały HD - C+ HD, C+ Film HD i C+ Sport HD.

1. Czy płacąc 77 zł miesięcznie nie powinienem mieć jeszcze kanałów HD z HD KOMPAKT (Eurosporty 1 i 2, National, MTV, TVP)?

2. Jeżeli okaże się jednak, że chcąc mieć te 5 kanałów będę musiał dopłacić, to ile powinienem dopłacić - 5, czy 11 zł? Bo na różnych strona znajduje różne informacje:

http://www.cyfraplus.pl/oferta/pakiet.html#CANAL-KOM - 11 zł

http://www.sat-system.tv/Opcje_dodatkowe,9343.html - 5 zł

3. Czy załapię się kanały HD które mają wkrótce pojawić się na Cyfrze+ (Ale kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+, teleTOON+, Hyper+, TVN HD, TVN+1 HD)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...