Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Powiedzcie mi taką rzecz: z dn. 1.06 przedłużyłem z Cyfrą umowę i jednym z jej warunków (kilkakrotnie potwierdzony przez konsultanta) był wynajem dekodera PVR za 10 zł miesięcznie zamiast 20. Oczywiście rachunek za czerwiec opiewał na 20 zł za dekoder, więc wysłałem e-mail z pytaniem, czy to jednorazowe, czy jakieś niedopatrzenie? Dostałem odpowiedź, że nic nie wiedzą na temat 10 zł za dekoder i że sprawa została przekazana do działu reklamacji i w ciągu 30 dni będzie odpowiedź.

 

Minęło 30 dni, 0 odpowiedzi, na rachunku za lipiec i sierpień za dekoder policzyli 20 zł. Czy mam prawo wypowiedzieć umowę z powodu niewywiązania się z warunków umowy przez Cyfrę? Konsultant w końcu przy negocjacjach obiecał dekoder za 10 zł / mies. Tu nie chodzi o 10 zł, ale o zasady, bo obiecują, aby zatrzymać mnie jako klienta (wysłałem wypowiedzenie z końcem poprzedniej umowy), a później się nie wywiązują. Nie mam ochoty współpracować z taką firmą. Nazwiska konsultanta nie pamiętam.

 

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie aktywowałem kartę i mam pytanie.

Ponieważ zawarłem umowę skierowaną dla osób przechodzących z innej platformy w ramach promocji napisane jest:

 

UMOWA NA 23 MIESIĄCE

WSZYSTKIE PAKIETY CYFRY+ GRATIS PRZEZ TRZY MIESIĄCE

 

a u mnie nie działa ani jeden kanał CANAL+ ?

Coś źle zrozumiałem? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zwrot wszystkie pakiety cyfry+ gratis przez 3 miesiące znaczy 1 z 6 (Start, Kompakt, Optimum, Canal+Start, Canal+ Kompakt, Canal+Optimum)

HBO jest opcją dodatkową, którą można dokupić, tak samo jak canal+, który jednak lepiej wziąść od razu w pakiecie

A jakie kanały by Cię interesowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO jest opcją dodatkową, którą można dokupić, tak samo jak canal+, który jednak lepiej wziąść od razu w pakiecie

A jakie kanały by Cię interesowały?

W takim razie dlaczego mam HBO pomimo tego, że nie zamawiałem?

Sądziłem, że pooglądam to być może jeszcze dodatkowo na coś się zdecyduję.

Cyfrę wybrałem ze względu na mobilność, a w domu mam jeszcze karty SKY Link i CS Link tak, że niewiele programów mi brakuje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nic nie trzeba wyjaśniać :D W promocji dla przechodzących od innych operatorów HBO jest gratis do końca miesiąca w którym podpisywałeś umowę :D A że nie wszyscy dystrybutorzy o tym wiedzą to już inna sprawa 8)

 

Poza tym nie ma żadnych dodatkowych kanałów w promocji :(

 

W takim razie dlaczego mam HBO pomimo tego, że nie zamawiałem?

Sądziłem, że pooglądam to być może jeszcze dodatkowo na coś się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi taką rzecz: z dn. 1.06 przedłużyłem z Cyfrą umowę i jednym z jej warunków (kilkakrotnie potwierdzony przez konsultanta) był wynajem dekodera PVR za 10 zł miesięcznie zamiast 20. Oczywiście rachunek za czerwiec opiewał na 20 zł za dekoder, więc wysłałem e-mail z pytaniem, czy to jednorazowe, czy jakieś niedopatrzenie?
Jeśli nie miałeś PVRa wcześniej, to konsultant nie może od razu wstawić Ci takiego rabatu. A że potem mu się zapomni, zachoruje itp itd stąd takie klocki wychodzą. Na pewno w ramach reklamacji Ci to skorygują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie konczy mi sie umowa podpisna 18 miesiecy temu (Pakiet Optimum, 5xHD,Filmbox HD, Canal+ HD) Czy jest mozliwa opcja podpisania nowej umowy na pakiet Kompakt(38zl) + rozszerzenie o HBO HD (23zl) oraz multiroom (15zl), konsultant twierdzi, że multiroom z HBO jest możliwy tylko przy wyborze pakietu Optimum. Jak z tym jest w rzeczywistości? Czy pakiet kompakt może posiadać 2 rozszerzenia (hbo, multiroom), ile wynosić mnie będzie opłata za multiroom 15 zł, czy może 15 zł za jeden moduł. Obecnie mam dekoder PVR HD, jeżeli chciałbym go zostawić musiłbym płacić abonament 15zł/mies, czy może po zakończeniu poprzedniej umowy dekoder HD PVR przechodzi na własność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...