Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiając przez Neta mamy umowę na 19 miesięcy ??

 

To jak to jest np: zamawiam C+ przez Neta, wybieram jakiś pakiet + multiroom + dekoder np: Strong(kupno na własność za 49) to karty mogę odbierać od razu w najbliższym punkcie a dekoder dopiero jak dostane jakieś pismo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzialem umowe w zwiazku ze zmiana regulaminu, dostałem smsa od cyfry ze otrzymali moje pismo z wypowiedzeniem i zebym zadzwonil na specjalny numer telefonu do nich,

to juz nawet oni nie dzwonia, tylko ja mam placic za to polaczenie, czy ktos juz dzwonil do cyfry w tej sprawie? jakas ciekawa oferte otrzymal?

 

Spokojnie.

Dostałem tego samego sms-a i go po prostu olałem... Skoro będzie im zależało na tym, żeby zatrzymać klienta - sami zadzwonią do Ciebie.

I tak też się stało, dzwonili jakieś 30 minut temu.

Pani konsultant zaproponowała mi:

- umowę na 19 mcy

- Optimum za 54 - przez okres całej umowy

- wynajem pvr za 15zł

- multiroom - za 15zł

- pakiet kanałów HD - 11zł

 

na razie powiedziałem, żeby dała sobie na wstrzymanie. Jak wymyśli coś lepszego, to niech zadzwoni raz jeszcze. A kto wie może do świąt będą lepsze warunki. Mam czas do końca miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przedłużyłem z Cyfrą umowę na Canal+Kompakt za 47 zł na 15m. Dzisiaj dostałem regulamin i w punkcie drugim jest napisane:

2. Zgodnie z warunkami Akcji, Abonent nabywa prawo do:

- odbioru Zestawu Promocyjnego Canal+Kompakt, na zasadach określonych w Regulaminie Oferty Promocyjnej i jej Cenniku oraz do promocyjnej stawki Opłaty Miesięcznej w wysokości 47 zł za odbiór Zestawu Promocyjnego Kompakt przez Okres Minimalny obejmujący 15 kolejnych miesięcy.

...

Może mi ktoś wytłumaczyć zawiłość tej umowy? Ja to rozumiem tak, że dostaje c+kompakt tak jak w cenniku, a kompakt za 47zł przez 15m a o C+ ani słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co w tym aneksie jest niezrozumialego?? masz pakiet canal+kompakt za 47 zl i to jest oplata tak sie nazywa nowy pakiet w sklad ktorego wchodza programy ze zwyklego kompaktu i opcja canal+ , pakiet canal+kompakt a sam kompakt to sa teraz dwa rozne pakiety, ty masz kompakt w sklad ktorego wchodza tez canale+ takze uzyskales za ten pakiet promocyjna cene 47 zl takze ciesz sie bo standardowa cena tego pakietu to 78zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co w tym aneksie jest niezrozumialego?? masz pakiet canal+kompakt za 47 zl i to jest oplata tak sie nazywa nowy pakiet w sklad ktorego wchodza programy ze zwyklego kompaktu i opcja canal+ , pakiet canal+kompakt a sam kompakt to sa teraz dwa rozne pakiety, ty masz kompakt w sklad ktorego wchodza tez canale+ takze uzyskales za ten pakiet promocyjna cene 47 zl takze ciesz sie bo standardowa cena tego pakietu to 78zl

Spokojnie kolego. Jestem bardzo zadowolony z zaproponowanej mi oferty, chciałem tylko wyjaśnić kwestie zapisu w umowie, która jest dla mnie mało zrozumiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze stadardowa cena za pakiet kompakt to od maja 46 zl wiec nie ma takiej mozliwosc zeby sam pakiet kompakt kolega dostal za 47zl , podejrzewaz ze rowniez kolega niedokladnie przytoczyl fragment tego aneksu i stad te watpliwosci, niech przytoczy caly aneks to rozwieje rowniez twoje watpliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście jest trochę mało spójnie i niezbyt logicznie. No ale generalnie nic złego się nie dzieje. Info o długości promocji masz, o tym, że jak zakończy się promo zostaje c+kompakt tez jest, także źle nie będzie.

Najpewniej to małe niedopatrzenie przy redagowaniu tekstu z uwagi na bałagan, przy tworzeniu "Nowego Świata":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu podpisalem umowe na c+ start plus dekoder pvr 500 gb na wynajem za 15 zl i tak sie zastanawiam czy aby nie przejsc na c+ kompakt z tym ze przy podpisywaniu umowy na c+ kompakt za wynajem pvr placi sie 10 zl i jestem ciekaw czy cena u mnie tez by spadla z 15 zl do 10 zl i w daszym ciagu by obowiazywala mnie promoca ktora mam czyli 3 misiace za darmo czy by przepadla przy renegocjacji nowej umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od maja operator naliczył mi opłatę za CANAL+ w kwocie 34,90zł/m-c choć zgodnie z umową do końca czerwca mam zagwarantowane 100% zniżki na w/w opcję premium. Po telefonie do CTA konsultant zapewnił mnie, że w ciągu kilku dni rabat zostanie przywrócony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie - jak jest ze złotymi plusami w przypadku złożenia wypowiedzenia i jego wycofania.

W ICA w zakładce nagrody do wykorzystania mam 0, a w historii "obecnie posiadasz 2560 plusów".

Wcześniej w podobnych sytuacjach złote plusy przechodziły przy przedłużeniu umowy dalej.

Trzeba gdzieś to reklamować, czy będzie samo wyprostowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...