Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

Czy dystrybutor ma takie same możliwości przedłużenia standardowych umów, co konsultant przez telefon?

 

Pytam, bo dzisiaj mój znajomy chciał przedłużyć swoją umowę z Kompaktu na Prestiż i do tego multiroom.

Nie wiem, czy sprzedawca był tak nieudany, czy co chciał osiągnąć, ale nie był w stanie dobrać oferty, a jak się mu już palcem pokazało co się chcę, to stwierdził, że programy z pakietu Prestiż pojawią się dopiero od 1 lutego i nie ma możliwości włączenia tego od razu.

 

Zatem podziękowaliśmy i załatwiliśmy sprawę przez telefon.. Tylko na dekoder trzeba teraz czekać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

ja generalnie mam aktualnie pakiet prestiżowy + kanały HD dekoderek to peace HD 500GB PVR i generalnie oczywiscie dostalem 50% rabatu na abo 100% na dekoder i jeszcze jakies [beep]oły, teraz moja umowa dobiega końca i teraz kilka pytan, czy znów musze walczyć o znizke na dekoder? I co tak naprawde jeszcze mozna wywalczyc z ludzmi z dzilu utrzymania klienta? bo teraz proponuja mi umowe na 19miesiecy z tego 11 z 50% znika, o dekoderze ani slowa, o multiroom ani slowa, da sie wywalczyc darmowy multiroom na caly okres trwania umowy? ;)

Dzięki za ewentualne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś w tym dziale mi pomoże ;-)

 

w dniu dzisiejszym przedłużyłem telefonicznie aneks do umowy z Cyfra PLUS

mam pytanie

czy mam możliwość odstąpienia od tej umowy w ciągu najbliższych dni

bez ponoszenia kary z mojej strony - 299 zł

 

z góry dziękuje za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gizmo3800

 

Można dostać Prestiż HD+ 50% przez 11 mies 100% przez 8 mies

Dekoder PVR można próbować bo nie kiedy dają darmo wynajem

Multiroom 7,50zł mies

 

Umowa na 19 miesięcy

 

Opcja druga przedłużenia umowy

Prestiż HD+ 11 mies 50% 14 mies 100%

Dekoder PVR tak samo

Multiroom 1zł

 

Umowa na 25 mies

 

 

 

 

 

Ps.: Życzą powodzenia :)

 

na przyszłość pisz w dziale Promocje dla obecnych abonentów przedłużenie umowy :read::mrgreen:

 

To są aktualne oferty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś w tym dziale mi pomoże ;-)

 

w dniu dzisiejszym przedłużyłem telefonicznie aneks do umowy z Cyfra PLUS

mam pytanie

czy mam możliwość odstąpienia od tej umowy w ciągu najbliższych dni

bez ponoszenia kary z mojej strony - 299 zł

 

z góry dziękuje za informacje

 

Jeśli konsultant o tym wspominał przy przedłużeniu umowy, to tak. Ew. możesz mi napisać na PW nr abo, to Ci sprawdzę. Bo nie wszyscy mają taką możliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam umowę z cyfrą do końca lipca

byłem dziś w punkcie cyfry chcąc się zapytać na jakich warunkach mógłbym wziąść multirrom

sprzedawca powiedział, że lepszym rozwiązaniem byłby splitter, czyli" :

1. jakbym wziął ten splitter to musiałbym płacić dodatkowy abonament jak w przypadku usługi multirrom ?

2. czy on jest legalny ? podpisuje się na niego umowe ? bo chyba trzeba do niego drugi dekoder i dodatkową karte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa konczy mi sie 31.01 ale teraz wysyłam wypowiedzenie wiec umowa jeszcze do lutego i wylaczylem opcje 5xhd zeby zaplacic tylko za pakiet w lutym jednak dzis dostalem rachunki z ta opcja no i czy musze za to zaplacic?? a pewnie wylacza

 

 

A kiedy odłączyłeś :) rachunki na styczeń i luty zostały wygenerowane 1.01., więc podejrzewam, że po tym czasie odłączałeś? Dostaniesz korektę fakturki na luty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam umowę z cyfrą do końca lipca

byłem dziś w punkcie cyfry chcąc się zapytać na jakich warunkach mógłbym wziąść multirrom

sprzedawca powiedział, że lepszym rozwiązaniem byłby splitter, czyli" :

1. jakbym wziął ten splitter to musiałbym płacić dodatkowy abonament jak w przypadku usługi multirrom ?

2. czy on jest legalny ? podpisuje się na niego umowe ? bo chyba trzeba do niego drugi dekoder i dodatkową karte...

 

 

Spliter kupujesz "poza umową". Nie jest to sprzęt Cyfry+, więc nie płacisz nic więcej za to. Tylko za sam spliter płacisz. Czy jest legalny... Tak, bo abonenci używają i nikt im nie zabrania, nie ukrywają się z tym. Tylko przy Cyfrze+ możesz korzystać ze splitera, bo nie parujemy kart :D Kartę dodatkową dostajesz w komplecie ze spliterem :) Tylko ten drugi dekoder... Ale to najlepiej w APS spytać o zakup dekodera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha,czyli wystarczy kupić ten splitter, montaż chyba nie jest skomplikowany ? aps {co miałeś na myśli, sklep jakiś?} na allegro może dorwe jakiś do stówy , co byś proponował jaki model, teraz mam pace zwykły nie Hd., ale musze ten dodatkowy kupić

 

 

Nie jest skomplikowany, nie :) Odnośnie APS już kolega odpisał. Dekoder może być jakikolwiek :) Na każdym pójdzie, poza Sagemcom(obsługuje system kodowania Nagravision, nie Seca... ;/). Osobiście nie przepadam za dekoderami Strong i Sagem. Strong jest w sumie najlepszy dla osób, które chcą odbierać z satelit Astry i Hotbird, no i Strong jest ogólnie dosyć skomplikowany jak ktoś jest laikiem. Pozdro!

 

P.S. Jestem dziewczyną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takim pytaniem się zwracam, jestem abonentem cyfry od 2 lat, mogę przedłużyć umowę najwcześniej w marcu (w czerwcu kończy mi się umowa); stąd moje pytanie co byłoby bardziej korzystne (oczywiste jest, że nie maja zawsze jednej i tej samej oferty dla jednego abonenta):

1. czekać na telefon z opcją przedłużenia?

2. sam zadzwonić z chęcią przedłużenia?

3. pójść do sprzedawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport 2 jest FTA od jakiegoś czasu, być może właśnie na czas Pucharu Azji, później zapewne znowu zakodują (choćby przez wzgląd na Bundesligę którą musza puszczać kodowaną)

 

A co oznacza skrót FTA- i czy była wzmianka od kiedy do kiedy taki jest? Tzn FTA w sensie, że niekodowany? A może CYFRA zmieniła pakiety i ten co mam, to posiadł? BTW Odpadł mi OS i OSI, ale to tak mam 2 rok z rzędu- na czas zimy, chmur- słaby odbiór. To takie pytania dwa, ( o OS i FTA ). Teraz główne wiecie już co z tym ES2- oglądam wszystkie mecze w Azji i wieczorem awizowana Bundesliga, nie wiem jak sobie wieczó ułożyć ;) Czy będzie ten mecz i ewentualnie jutro też i na jaki czas?

Dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, tylko się zastanawiam; jeśli mogę już w kwietniu zapłacić mniej to może powinienem ich sam przy atakować :>

Jasne, że możesz zaatakować już w kwietniu. Z tego co wiem, to Cyfra szykuje dla abonenta nową ofertę już na 3 miesiące wcześniej przed końcem umowy.

Jeżeli zadzwonisz do Cyfry na 3 miesiące przed końcem Twojej umowy i warunki jakie Ci zaproponują będą Ci odpowiadały, to możesz wówczas podpisać nowy aneks, na nowych warunkach i nowych cenach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...