Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Ty dostałeś rachunek z nowym regulaminem pocztą,a mnie rachunek przysłali na maila

Drogi Abonencie,

 

w załączeniu przesyłamy Twój e-rachunek. Znajdziesz go również

w Internetowym Centrum Abonenta w zakładce MOJE PŁATNOŚCI/E-RACHUNEK.

Teraz Twoje rachunki będą wystawiane co miesiąc.

 

Do zapłaty:

opłaty zaległe 0,00 zł

11/2011 99,00 zł

Jak w takim razie upomnieć się o nowy regulamin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam wątpliwości odnośnie rozwiązania umowy z cyfra. Dostałem rachunek z aneksem do umowy, którego nie akceptuje. Znalazłem na forum post @karoten która opisuje jak wysłać wypowiedzenie. Chciałbym tylko się upewnić czy po rozwiązaniu umowy będę mógł znów na siebie (te same dane i adres) podpisać nową umowę z cyfrą? W ten sposób chciałbym skorzystać z nowych grudniowych promocji zamiast płacić pełnej stawki, bo już skończyły mi się wszystkie ulgi dla nowych klientów (umowę mam od grudnia 2010). Proszę żeby wypowiedział się ktoś kompetentny w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko w sprawie nowego regulaminu C+ > http://cyfraplus.pl/6/regulaminy/1667773387.pdf

To jest ten docelowy również od 1.01.2012?

I drugie pytanie - bo nie ma opcji 9xHD w ogóle w nim uwzględnione = czy do końca umowy o ile tej opcji nie wyłączę to rozumiem, ze będę ja miał?

A płatności również tyle co płacę obecnie do końca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za odpowiedz. chyba sporo osob zrobi tak jak ja :)

 

Pewnie sporo.Ja tak robię za każdym razem, ale tylko udaję ze odchodzę a konsultanci wydzwaniają z ofertami.Bywają specjalne promocje dla rezygnujących które są dużo bardziej atrakcyjne od nowej umowy, no i szkoda mi by było oddać dekoder z nagraniami na jego dysku.Też z końcem roku kończy mi się umowa (na dawny komfortowy dostałem 30% zniżki, 5xHd i PACE PVR HD za darmo w użytkowanie - dopłacałem od siebie 8pln. i mam HD MIX oraz HBO HD za 20pln.)Nie trzeba rozwiązywać - wystarczy postraszyć :read::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za odpowiedz. chyba sporo osob zrobi tak jak ja :)

 

Pewnie sporo.Ja tak robię za każdym razem, ale tylko udaję ze odchodzę a konsultanci wydzwaniają z ofertami.Bywają specjalne promocje dla rezygnujących które są dużo bardziej atrakcyjne od nowej umowy, no i szkoda mi by było oddać dekoder z nagraniami na jego dysku.Też z końcem roku kończy mi się umowa (na dawny komfortowy dostałem 30% zniżki, 5xHd i PACE PVR HD za darmo w użytkowanie - dopłacałem od siebie 8pln. i mam HD MIX oraz HBO HD za 20pln.)Nie trzeba rozwiązywać - wystarczy postraszyć :read::lol2:

no to rezygnacja pojdzie i czekam na telefon od cyfry :) moze rzeczywiscie cos fajnego zaproponuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie, no kto?

 

Czy jak złożę wypowiedzenie, a Cyfrze nie będzie się chciało zaproponować nic lepszego to mogę je wycofać?

 

Aktualnie mam Canal+Kompakt i multi. Płacę stówkę.

Chętnie bym renegocjował warunki umowy i podniósł to do Canal+Optimum (aktualnie dopłata 16pln). Chciałbym również HD Optima (9dodatkowych kanałów HD, kolejne 11 pln miesięcznie).

Po złożeniu wypowiedzenia jest szansa, że uda się coś ugrać, chociażby te 11pln za opcję HD?

 

Pewnie jak nie złożę to się nie przekonam :) Myślicie, że warto próbować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam umowę do września 2012r i kończą mi sie właśnie ulgi. Za miesiąc za canal+hd i kompakt SD bede płacić 82zł chyba to nowi abonenci mają taniej a to moja 3 umowa oO wiec mogę wysłać teraz wypowiedzenie zeby zerwac umowę ale dopiero w nowy rok ? z powodu nie akceptacji nowego regulaminu?

Obecnie w internecie taka kombinacja kosztuje 66zł/miech bez ulg chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...