Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

standardowo w takich przypadkach list polecony na sikorskiego za potwierdzeniem odbioru, jeżeli nie masz żadnego dowodu na to że cyfra otrzymała taki list w określonym terminie to i tak nic nie nie zrobisz. Druga sprawa to 30 dni na reklamacje jak najbardziej obowiązuje i taką tez masz adnotacje w regulaminie , w takim wypadku no jedyne co mogę Ci powiedzieć to to że nic tutaj nie zrobisz . Sprzęt możesz zdać wcześniej , jedynie karte można zdać już po rozwiązaniu . To czy list będzie wprowadzony po 5 czy po 20 dniach zależy od czynnika ludzkiego , ilosci korespondencji, itp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie. Mam abonament cyfry ale osoba na którą był abonament zmarła 4 lata temu. To ktoś z rodziny mieszkaliśmy razem,mieliśmy na nią pełnomocnictwo.

 

Co w takiej sytuacji można zrobic ? Czy można isc do najbliższego punktu cyfry i przepisać tą umowę na siebie? Czy grozi ma jakaś kara i rozwiązanie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem, chyba zrobię tak że zwyczajnie pójdę do najbliższego punktu z z formularzem o zmianę danych osobowych.Znalazłem taki na stronie cyfry. Szczerze mówiąc nie mam zbytnio czasu na jeżdżenie po Warszawie ze sprzętem.

Jestem zadowolony ze swojej umowy , tym bardziej że nie interesuje mnie oferta HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sikorskiego nie jest przyjmowana zadna korespondencja - sam sobie jestes winien

 

Nic bardziej mylnego, własciwy adres firmy-operatora jest na umowie,i jest na Sikorskiego, ten skrytkowy jest dodatkowy do korespondencji i też jest właścicwy do wypowiedzenia umów. Dowodem na to jest otrzymanie od C+ dzisiaj potwierdzenia odbioru listu ze Sikorskiego (wypowiedzenia umowy), tak samo miałem 2 lata wcześniej, też wysyłałem na Sikorskiego i było dobrze.

Dodam jeszcze ze list priorytet polecony był wysłany 03-10-2011r. dotarł na miejsce do siedziby C+ Sikorskiego w dn. 6-10-2011, potwierdzenie poczta dopiero dostarczyła dzisiaj tj. 17-10-2011r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie mogę znaleźć regulamin do umowy zawieranej w grudniu 2010 roku? Na stronie http://www.cyfraplus.pl/abonent/regulaminy.html nie ma takiego regulaminu w pdf.

Ten jaki posiadam ma wygląd identyczny do tego http://www.cyfraplus.pl/files/C__regulamin_X_2010_OK.pdf, ale nie zawiera nowych opłat i 3 miesięczny okres wypowiedzenia a ja mam 1 miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może trochę zagmatwałem,ale wyjaśnię to jeszcze. To będzie mój pierwszy dekoder hd, bo miałem sd do tej pory. O ile wiem to aktywacja dekodera hd to 99 zł.Za dekoder mam zapłacić 129. Czyli u dystrybutora mam zapłacić 228 zl? (129 + 99). Dobrze myślę,czy znowu coś namieszałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...