Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja częściej mam zakodowane wszystkie kanały niż "promocje" odkodowanych okienek. na starym samsungu tego nie miałem ale od kąd mam samsunga HD średnio raz na miesiąc mam zablokowane wszystko.wtedy tylko telefon do CP i wznawianie sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Pre-paid polega na tym że płacisz kiedy chcesz oglądać, ale trochę więcej niż "normalni - czyli Ci z umowami " dokładnie 37,90 + 4,90 =42,80 za familiny. Przy tej ofercie nie uruchomisz HBO, a Relax jesli chcesz to płacisz zgodnie z cennikiem za każdy pakiet tzn:FILM

Pozdarwiam\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumujmy :

za 199 dostaje modul + 1 mc relax+ 4mce familijny (iczajac pierwszy miesiac) + hd jesli mam odpowiedni dekoder a po 4 miesiacach plac i placz ale jesli kombinuje dobrz to moge podpisac umowe na jeden z dwoh najnizszych pakietow za 19,90 albo 9.90czy mamracjeczy tezmoze niedokonca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne że można. Od kiedy weszła Telewizja na Kartę Cyfrowy Polsat godzi się na każdy wariant oby tylko podpisać umowę.Umowę na pakiet mini podpisujesz na czas nieokreślony z trzymiesięcznym wypowiedzeniem.Najlepiej zamówić mailem tą umowę bo na infolinii sporo konsultantów jeszcze nie wie że jest taka możliwość.Czas oczekiwania na umowę to około dwa tygodnie.Także najlepiej ją zamówić miesiąc przed wyłączeniem kanałów żeby nie mieć przerw w odbiorze oferty bo po wysłaniu do nich też im schodzi z dwa tygodnie z zaksięgowaniem. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie musze dokoptowac cam c+ na swoj dekoder a pozniej zrobie tego prepaida a jak nie beda chcieli dac umowy to sobiedpuszcze i tyle... Chyba ze jest opcja ze sie zamowi pre-paid mini na camie przez maila... ale chyba juz zbytnio kombinuje albo sobie policza 500zika za cama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pomocy!Tuner Humax2000 +moduł Polsatu-od pewnego czasu TVN,TVN7 tylko poprawna fonia ,na ekranie informacja że kanał jest zakodowany.Inne programy działają bez zarzutu.Moduł w innym tunerze odbiera wszystko- też TVN i TVN7.Ustawienie fabryczne i nowe instalowanie programów nic nie dało ,wgrałem również na nowo soft do tunera i ...bez rezultatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (w Humaxie 2000 CI - moduł Polsatu w górnym slocie, cyfra w Astonie w dolnym) bywa równie. czasami miedzy kanałem z C+ a polsatem (HD) trwa przełączanie ok 1-2 sekund a czasem dość długo. Gorzej bywa w drugą strone no z Discovery HD na NGC HD potrafi czekać kilka sekund (może 5 może 8 - nie liczyłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...