Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem. :)

 

I za tydzień znowu mam aktywować na mecz reważowy? Bez sensu. :)

 

Ale pewnie będę środki przerzucał z Samsunga SD na ... Samsunga HD, bo właśnie pojawił się w ICOK !!!! huuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaa :) buahahahhaha

 

Ale żeby nie było jak fajnie, to jest bez nadanych pakietów :(. Może jeszcze coś modzą na koncie abo. ???

Poczekamy - zobaczymy :).

 

EDIT: Nie mam nadanego żadnego pakietu, ale mam dostęp do ... nie zgadniecie! ... do POLSAT SPORT NEWS ! :lol2::crazy:

 

EDIT2: Pojawiły się pakiety na Samsungu HD !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupować anonimowe, bo wtedy nie musisz bawić się w przerejestrowywanie. Nic nie ryzykujesz. Od sprzedawcy powinieneś dostać numer konta do wpłat, jeśli Ci go nie da, dzwonisz na infolinię i automat poda wszystkie dane. Po opłaceniu pakietu piszesz maila do iCOK, w ciągu dnia powinieneś mieć aktywny wykupiony pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

O 19 wysłałem kasę na ico polsatu z ing bank , a 15 minut temu miałem juz wpłatę i sygnał odkodowany ,jestem bardzo mile rozczarowany ,zależało mi aby jakimś cudem zdążyć do środy na finał ligi światowej a tu taka niespodzianka ,BRAWO POLSAT !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli otrzymasz login i hasło do iCOK, to z opłacaniem usługi nie powinieneś mieć problemów. Ale, jeśli chciałbyś się kontaktować przez e-mail, to musiałbyś się podpisywać jako właściciel konta, co za tym idzie, na telefonicznym biurze obsługi byś nic nie załatwił, to tam proszę o potwierdzenie tożsamości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak reasumując ostatnie kilka stron które przeczytałem chciałem zapytać czy dobrze wszystko rozumiem. Mam swój dekoder z kartą zakupione na własność i od dwóch lat leżące w szafie, wyciągam go, wycieram kurz i dzwonie na infolinię. Tam uzyskuję numer konta na które wpłacam 42,90, dzwonie jeszcze raz do nich i o tym informuję, włączam dekoder i kartę na kanał 16. Czekam do 48h i wszystko działa? CP konta ma w jakim banku żeby ten przelew poszedł jak najszybciej? Jakieś promocje podobne do tych zeszłorocznych że pakiet familijny miało się w jakiejś niższej cenie?

 

Cennik widziałem ale tak chciałem podsumować moje przemyślenia. :D Będę wdzięczny za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko dobrze zrozumiałeś. Co do ceny to na dzisiaj z tego co się orientuje nie ma żadnych promocjji jak w zeszłym roku, tylko obowiązują standardowe ceny. Ale o szczegóły zapytaj najlepiej kogoś z APS tu piszącego (np.dziobalek7).

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...