Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę pierwszy post a strona CP być za bardzo skomplikowana dla niektórych, żeby odnaleźć cennik :?

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/cennik-dla- ... 010-02.pdf

 

Kino Polska do 15.12.2010r., pozostałe do końca grudnia.

A co do wyimaginowanego okresu rozliczeniowego to pawo24 też będziesz czekał do okresu jaki miałeś wcześniej na deklaracji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każą czekać aż do wyimaginowanego terminu rozpoczęcia okresu rozliczeniowego

 

Chyba, że trafimy na kumatego konsultanta, który potrafi przeksięgować środki.

Dzwoniłem do nich 14.12 aby uruchomić na miesiąc pakiet Mini z wolnych środków (14,90zł).

Uruchomił do 22.12 i kazał dopłacić 4,47zł aby pakiet był aktywny od 22.12 do 22.01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że trafimy na kumatego konsultanta, który potrafi przeksięgować środki.

Dzwoniłem do nich 14.12 aby uruchomić na miesiąc pakiet Mini z wolnych środków (14,90zł).

Uruchomił do 22.12 i kazał dopłacić 4,47zł aby pakiet był aktywny od 22.12 do 22.01.

ja niestety nie moge trafic na tych kumatych. pewnie jest jeden w polsacie. jak chcialem przerzucić pieniądze z jednej karty na drugą, to tylko brali moje dane i przełączali do kogoś innego i tak w koło. 25 minut podawania danych i słuchania melodyjek. kiedys oplacilem jeden dekoder, a potem kupilem modul. weszla promocja lato z cyfrowym polsatem. gdy aktywowalem modul konsultant powiedzial, ze moge na pierwszym tunerze skorzystac z promocji i za srodki wolne miec wiecej kanalow na module. wzieli z dekodera, ale nie wlaczyli tam familijnego w promocyjnej cenie :) to i inne. to dlatego powiedziałem polsatowi: "NIE".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj przelałem 14,90zł za pakiet Mini. Kwota została wczoraj zaksięgowana, ale kanały dalej nie działają ("tego kanału nie ma w Twoim abonamencie), a ręczna próba przesłania uprawnień nie udaje się ("brak nadanych pakietów"). Dzwoniłem przed przelewem na infolinię i konsultant mówił, że nie trzeba do nich dzwonić, żeby aktywować pakiety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem na infolinię i po godzinie oczekiwania już miałem obraz.

Deklaracji na Mini nie podpisywałem, a dekoder mam już ze 2 lata. Kupiłem nowego Samsunga H370G na Allegro za ok 140zł. To chyba jakiś bonus dodawany kiedyś do TV Samsunga czy coś... Dobry tuner za grosze, bo w tej cenie był pakiet Relax Mix 1 miesiąc gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, zaplacilem rano za famijny karta. Platnosc szybko sie zaksiegowala, pojawilo sie, ze familijny jest oplacony do 26 stycznia. Problem w tym, ze dalej nie mam programow - "ten kanal nie jest w twoim abonamencie". Kolo 11 dzwonilem na infolinie i powiedzieli, ze uprawnienia sa nadane i wszystko OK, trzeba czekac. Ale ilez mozna? Dalej nie mam programow. Co zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nasz system dziala dzis tak wolno, ze nie nadalismy jeszcze tych uprawnien, przepraszamy, za 3 godziny wsyzstko powinno byc w porzadku"

Niezly syf. Powiedzialem, ze skoro dzis o 23 bede mial dopiero sygnal, to jest dla mnie strata, bo mam oplacone od dzis i powinno dzialac w dzien, skoro wplata byla zaksiegowana o 8 rano. W gos na to, ze niestety nie moze przedluzyc i pomoc i trzeba czekac. To juz ostatni miesiac i pozniej zegnaj CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zadeklarowałem ,że chce włączyć stary pakiet MINIMAX i wpłaciłem pieniądze na konto.Na ICOK sprawdziłem stan wolnych środków i już wpłynęły ,ale nie ma tam pakietu MINIMAX tylko pakiet MINI oraz pakiet POLSAT PROMO .Czy ktoś wie co to takiego?Czy po prostu rozdzielili ten pakiet na dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...