Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Umowa na CP skończyła mi się jakiś czas temu. Teraz działają tylko programy FTA. Jeśli wpłacę dziś przez ICOK kartą kredytową te 42,80zł za pakiet familijny, to jak szybko zacznie mi znów działać TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak - dekodery oferowane przez CP (np. Familijny, wszystkie Echostary) mają wbudowany moduł, dlatego nie ma ofert dekoderów z kartą bez modułu. W ofercie są tylko dekodery (z wbudowanym modułem) albo same moduły (do dekoderów uniwersalnych z czytnikiem CI). Każdy dekoder/moduł jest parowany z kartą, więc nie ma możliwości przełożenia karty do innego dekodera.

 

Moduł pre-paid znajdziesz chociażby na hollex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego dekodera to już na Allegro trzeba szukać, a tu linków do allegro nie można umieszczać, pozatym to trzeba byłoby przepisywać właściciela tzw. cesja no i warunek, to taki dekoder musiałby by mieć sprzedawca wykupiony na własność.

 

Za to masz link do modułu CI z kartą CP: http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/1247-modul-hd-prepaid-199zl-cyfrowy-polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, już wcześniej pisałem, że karta działa tylko z tym modułem w który jest włożona - tzw. parowanie kart - i po przełożeniu z innym sprzętem, nawet od CP nie będzie działać. Moduł + karta = jedność, a także dekoder + karta = jedność - cała filozofia CP :!: Jedynie możesz kupić moduł z kartą CP pre-paid i jakiś własny dekoder z wejściem na moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy do dekoderu cyfrowego polsatu np.Samsung DSB HD 370G mozna włozyc karte z modułu i czy będzie ona działała.??

 

ale ja nie mówiłem że kartę włożę do innego dekodera

 

ale na allegro widziałem zestaw pre-paid bez modułu

 

dekoder Samsung DSB HD 370 z karta pre-paid (bez modułu) i miałem kupić ale nie wiem czy to będzie działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy do dekoderu cyfrowego polsatu np.Samsung DSB HD 370G mozna włozyc karte z modułu i czy będzie ona działała.??

 

ale ja nie mówiłem że kartę włożę do innego dekodera

A ja pisałem, że karta z modułu CI nie będzie działała nawet z dekoderami CP, choćby nie wiem co :!: tylko z tym modułem w którym była umieszczona, a dopiero ten moduł musisz włożyć do dekodera z wejściem na moduł CI, który byś sobie kupił (Samsung H370G ma wejście tylko na samą kartę, gdyż odpowiedni moduł ma zainstalowany wewnątrz).

 

ale na allegro widziałem zestaw pre-paid bez modułu

 

dekoder Samsung DSB HD 370 z karta pre-paid (bez modułu) i miałem kupić ale nie wiem czy to będzie działać

Jak widziałeś i oferta aktualna, to możesz się tym zainteresować. Najważniejsze, żeby z dekoderem była karta, która jest do niego przypisana (jak nie będzie tam karty razem z dekoderem to innej nie włożysz, bo nie będzie działać i dekoder kupisz tylko jako eksponat na półkę lub wypełniacz kosza na śmieci :roll:) i żeby sprzedawca podał ci wszystkie dane, dzięki którym miałbyś możliwość opłacać ofertę pre-paid (numer konta CP, itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.chciałbym podzielić się z wami moimi odczuciami na temat promocji "wakacje z cyfrowym polsatem" jest SUPER. za 10 zł. mam pakiet familijny i uwaga FILMBOX,KINO POLSKA,FOXLIFE także one też śmigają.podobno te kanały są normalnie w wyższym pakiecie RelaxMix.osobiście bardzo mi się podoba kanał NatGeoWild no i sa kanały sportowe np. Polsat Sport na którym można obejrzeć mecze polskich drużyn występujących w pucharach.jest to więc chyba najtańsza oferta na rynku lepsza od TNK. aha jeszcze jedno może ją aktywować każdy tylko nie można mówić na infolinii całej prawdy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...