Skocz do zawartości

Zwężony obraz na C+ Sport


WSW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego często w trakcie jakiś ważnych meczy jak np. wczoraj wisła legia w pewnym momencie pojawia się czarna linia(z prawej strony ekranu) ,która zabiera część obrazu a za tą linią widać jeszcze jakieś cienie piłkarzy. Mam telewizor curtis i takie wrażenie jakby ten pas pojawiał się w momencie przejscia na jakiś obraz panoramiczny. Wkurza mnie to okrutnie bo w końcu płacę abonament a oglądać muszę jakiś zmniejszony ekran. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego często w trakcie jakiś ważnych meczy jak np. wczoraj wisła legia w pewnym momencie pojawia się czarna linia(z prawej strony ekranu) ,która zabiera część obrazu a za tą linią widać jeszcze jakieś cienie piłkarzy. Mam telewizor curtis i takie wrażenie jakby ten pas pojawiał się w momencie przejscia na jakiś obraz panoramiczny. Wkurza mnie to okrutnie bo w końcu płacę abonament a oglądać muszę jakiś zmniejszony ekran. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Widziałem ostatnio coś takiego u znajomych i pomogło przełączenie na inny kanał i powrót do oglądanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo co WSW

najbardziej denerwuje jednak, gdy ide na noc do pracy i chce sobie nagrac lige plus o 22 30 ktora jest po jakims meczu

tam takze jest zawezenie obrazu nieraz, a w domu nie ma nikogo i nie mozna przelaczyc na inny kanal i wrocic:(

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...