Skocz do zawartości

Prawa do transmisji


KaxxL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiem, że lige hiszpańską mają do końca zezonu 2008/09, angielską zdaje się, że do końca 2009/2010.

 

LM chyba do konca 2008/09 (nie jestem pewny)

 

F1 nie wiem.

 

A tak nawiasem to nie Cyfra ma ligi jakieś tam, tylko Canal+

 

edit james_b: zdaje mi się, że gdzieś był podobny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat za 12 mln złotych kupił na 3 lata z możliwością przedłużenia na najlepszych warunkach (FOM zawsze w ten sposób dba o swoich "klientów") + prawa do treningów i HD na 2 lata też z możliwością pierwokupu.

ITI z góry skreśliła F1, gdy Ecclestone powiedział stanowcze nie dla zakodowania transmisji wyścigu. Podobno do tego stopnia, że Wejchert i Sojka dali sobie siana forever na F1.

F1 jest skzana na Polsat, bo nawet TVP nie jest w stanie wyłożyć i kasy i zaplecza w takim stopniu jak Słoneczko....

 

N-ka kupiła LM na 3 lata z tego co wiem, bo na tyle sa podpisywane te umów, ale jednym z warunków było udostępnienie przynajmniej jednego meczu kolejki dla szerokiej widowni.

 

C+ do 2008/2009 ma umowy na transmisje angielskiej, francuskiej i hiszpańskiej. Chłopaki sie przeliczyli z włoską, która mieli na pewno w całości zaklepać, ale nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ do 2008/2009 ma umowy na transmisje angielskiej, francuskiej i hiszpańskiej. Chłopaki sie przeliczyli z włoską, która mieli na pewno w całości zaklepać, ale nie wyszło.

Tu sie pomyliłeś.

Liga Angielska i Włoska do 2009/2010

Liga Hiszpańska do 2008/2009

Liga Francuska do 2007/2008 (podobnie jak NBA i OE)

 

IO będą w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IO będą w TVP.

 

i nie tylko. TVP ogłosiła jakies pół roku temu przetarg na sublicencje obejmującą transmisje z mniej popularnych dyscyplin, ale czy ktos kupił - to nie wiem bo chyba nikt się tym nie zainteresował.

 

 

 

 

@Dryma napisał FOM, ale niektórzy moga się dziwić czemu napisał FOM zamiast FIA, a to proste bo sprzedażą praw do F1 zajmuje sie własnie FOM (Formula One Management).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie, że francuska liga wyleci z C+... :roll:

Jak będzie możliwość transmisji HD, to kupi ją Nsport. A jak nie, to SportKlub.

I tak C+ olewa sobie francuską, więc mogą ją stracić. PS jej nie kupi, bo już nie mają gdzie tego upchać.

Wątpie, centrala będzie nadal chciała Ligę Francuską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu Canal+ miałby nagle rezygnować ze swojej rodzimej ligi :?:, a starać się o prawa do naszej OE :wink:

 

Chociżby dlatego, że nadaje w Polsce, a Polacy wolą oglądać lige polska, a nie francuska, a co za tym idzie więcej abonentów zyskaja posiadając lige polska jak dla mnei jeste to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu Canal+ miałby nagle rezygnować ze swojej rodzimej ligi :?:, a starać się o prawa do naszej OE :wink:

 

Może najnormalniej w świecie przedstawić gorszą ofertę ;)

No chyba, że polski Canal+ ma Ligue1 za darmo od francuskiego Canal+. Nie wiem jak oni się tam rozliczają.

 

Jest taka możliwość, że we Francji przetarg wygra Canal+, a w Polsce np. SportKlub? Wydaje mi się, że tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że batalia o prawa do OE jest bardzo ważna. Szczególnie teraz, gdy zbliżamy się do okresu przed Euro 2012.

OE jest dla mnie bardzo ważna, i nie pogniewał bym się - gdyby włodarze canal + oddali Francuzką by zasilić swoją kasę na atak , a w zasadzie obronę :) OE

Powiem tak - jestem na tyle zdeterminowany , by zmieniać co rok platformę i udawać się zawsze tam, gdzie trafi nasza OE ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda będzie stracić ligę polską bo nie będzie można pośmiać się z naszych sierot nie potrafiących trafić w piłkę i ruszających się jak muchy w smole. :) Trzeba przyznać że c+ potrafił zapewnić naszej lidze jakąś oprawę a nie jak TVP która mecze zaczyna transmitować od 10 minuty meczu a skład komentator czyta po pierwszej bramce :D Mam nadzieję że c+ wysupła te kilkanaście milionów $$$$$$$ i dalej będziemy podziwiać leśnych dziadków hahaha :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...