Skocz do zawartości

Wczorajsze kłopoty z aktywacją dekode3rów


tomek123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał wczoraj problemy z N Telewizją, cały dzień wyswietlał mi się komunikat o konieczności aktywacji dekodera. Próby skontaktowania się telefonicznie z N spełzły tylko na wydaniu kasy na rzecz TPSA (wielokrotne próby) brak możliwości doczekania się na połączenie z konsultantem. Podejrzewam że problem dotyczył wielu uzytkowników. Sygnał powrócił samoistnie wieczorem!!!!!!

Uważam że jeżeli mieli problemy techniczne to powinni zamieścić komunikat jak się dzwoniło na ich infolinię, a tak tylko naciagali abonentów na koszty.

Jestem zniesmaczony całą tą sytuacją i poważnie zastanawiam się czy przedłużyć umowę.

 

Pozdrawiam

 

Tomek123 z N od pierwszego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wczoraj miałem taki sam problem.Nbox najpierw załapał komunikat o konieczności ponownej aktywacji,poźniej przestał dokodować wszystkie programy.I po jakimś czasie po prostu wywalił komunikat...brak dźwięku i obrazu.Rozbawiło mnie to trochę,ale pomyślałem że może faktycznie mam problem z anteną,ale po sprawdzeniu stwierdziłem że moja antena jest w jak najlepszym porządku.Spojrzałem na uprawnienia odbioru-tam też wszystko w porządku,autoryzacja do 31.10.Więc o co chodzi?Dzwonię na tą śmieszną infolinię a tam jak jak zwykle "pic na wodę-fotomontaż"czyli brak pomocy technicznej i "próba" standardowego rozwiązania problemu.Około godziny 20.00 tuner złapał nowe uprawnienia odbioru i na nowo sparowano kartę z czytnikiem.Od tej pory tuner chodzi dobrze i dekoduje programy.A na infolinii tylko rozkładali ręcę,twierdząc że nie wiedzą co się stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...