Skocz do zawartości

Prezenty Zlote Plusy


davidpi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze od siebie że plusy mogą być też wirtualnie tak jak było w moim przypadku .... Dlaczego?

 

Jeśli mamy C+ z umową na rok (tak jak ja brałem), potem wprowadzili program "Złoty plus" no więc do niego przystąpiłem.

Miałem full pakiet i opłatę z konta więc punkty szybko leciały ....

Postanowiłem je odebrać w formie wejściówki do kina .... a że "C+ to TV dla całej rodziny" poprosiłem na infolinii o dwie podwójne wejściówki ....

Pani długo grzebała i ... okazało się że:

- jednorazowo można wziąźć tylko jedną podwójną wejściówkę (więc dzieci ap)

- ale mimo wszystko można to brać dopiero po jednym roku od momentu przystąpienia do programu,

 

Wychodzi absurd - bo ja mam tylko umowę na rok przystąpiłem do programu po 3 miesiącach a niewykorzystane punkty po wygaśnięciu umowy przepadają ....

 

Pisałem o tym do Cyfry (jakieś 2 miesiące temu) spodziewając się jakiejkolwiek odpowiedzi lecz chyba mają takich jak ja w d.... .

 

Tak więc bardzo mi się podabają spoty reklamowe z hasłem:

CYFRA + - telewizja dla całej rodziny .... - pod warunkiem że jako rodzinę uważa się dwie osoby ...

 

Umowa się kończy, punkty poszły pa, pa - szkoda ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo smutna i prawdziwa rzeczywistość. :twisted: Jeśli, to Cię ucieszy, to podam, że ja też tak miałem. Wiele razy nawet w czasach bezpunktowych - ale z biletami do kina i na mecz. :oops: Przeszkodą również było brak rocznego stażu - umowę roczną, odnawiałem rokrocznie i dla Cyfry+, było to, stanowczo za mało :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od czego oszusci maja baze danych?Krew mi sie gotuje jak ktos ich broni.Kazdy rezygnowal i odnawial,zeby cokolwiek moc zyskac,a nie byc gorzej traktowany niz NOWY..Owszem czesc miala na siebie,pozniej na zone,mamusie czy tatusia.Ja np zawsze podpisywalem nowa tez na siebie i poza kwartalnymi obnizkami dla nowego nigdy nic mi nie przyslugiwalo.Abo zawsze bylo na mnie,mialem Cyfre kilka lat,mam nadzieje,ze nigdy nie bede musial tam juz wracac.Nawet TPSA tak nie olewa swoich klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem twego biadolenia na C+ nie podoba ci się to zrezygnój .Ja jestem wC+ 7 lat i jakoś tam nie bidolę po prostu lubię sport ten najlepszyi filmy z canal+ iHBO.A drugiej takiej platwormy niema o takim standarcie i jeszcze długo nie będzie. Morze ITI ale za jakieś 7-10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, Ty nie możesz zrozumieć jednej rzeczy, że są ludzie, których oferta Cyfry zadawala, a Ty zaraz nazywasz ich albo pracownikami cyfry, albo obrońcami. Bez przesady. O Tobie można napisać, że Ty jesteś pracownikiem ITI, bo ta platforma jeszcze nie wystartowała, a Ty już ją zachwalasz i wróżysz zniknięcie Cyfry z rynku. O cyfre się nie bój, ona sobie poradzi. Martw się o to, żebyś po roku, półtora nie musiał zwracać dekodera ITI. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu mam go zwracac?Nawet jesli to nie wypali,to wtedy tym bardziej nie bede go zwracal,bo nie bedzie komu,a ze swoimi mozliwosciami przyda sie na pewno,zwlaszcza ze Cyfra dopiero wtedy MOZE takie wprowadzi.Ja juz od dluzszego czasu nie przyczepiam sie do oferty Cyfry,za to do jakosci,a najbardziej do BARDZO zlego traktowania swoich abonentow,zwlaszcza tych z wyzszymi pakietami,ktorzy od lat sa olewani.Te plusy-to smiech na sali,pomijajac fakt kiedy mozna je wykorzystywac(to juz wczesniej bylo wspomniane),ale np nagrody rzeczowe sa tak limitowane,ze jest ich chyba po kilkanascie sztuk,a na nic wiecej tych plusow nie ma sensu wymieniac.Do tego nie kazdy mieszka w duzym miescie i ma mozliwosc wziecia jakichs biletow.To jest traktowanie mocno wybiorcze,kto pierwszy dostanie "gazetke" ten dopcha sie do nagrod...Jak mozna identycznie traktowac abonenta placacego grubo ponad 100 zl(a zwlaszcza tych z prestizowym)z abonentem pakietu startowego...Kpina jakas.To wyglada jak dzialanie kablowek-nie wazne co bierze abonent i jak oplaca abo(regularnie,czy nie,moze z opoznieniem),wazne jest ile jest gniazdek.Dla mnie Cyfra dziala jak firma komunistyczna i raczej mozna ja bylo uznawac za monopoliste(CP jak zwykle nie licze,bo to oferta dla innych ludzi).ITI tez juz mnie zdazylo wkurzyc,ale mimo wszystko licze,ze to bedzie to na co czekam(pomijajac sama jakosc),czyli biore co chce,kiedy chce i niemal za ile chce,a takze nie bede traktowany jak wrog platformy,bo czegos smialem sie domagac...To dla mnie jest podstawa...Dzialania Cyfry przypominaja mi tez takiego szefa,ktory kaze ludziom pracowac,a zaplaci kiedys tam,jak bedzie akurat mial pieniadze i dobry nastroj...Na szczescie mimo iz pracuje w tzw molochu i pelno tam ludzi niekompetentnych(jak w Cyfrze)to nikt mi sie nie w[beep]a do mojej pracy i wyplaty(niekoniecznie wielkie) mam na czas,czego i Wam zycze,a takze zmian w Cyfrze na lepsze :) PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet TPSA tak nie olewa swoich klientow.

 

I tu sie strasznie pomyliles widac nie miales PROBLEMOW z TP :cry:

 

A co do zlotych plusow to jak ktos juz wczesniej napisal to jest dla STALYCH abonentow zeby ich odwiesc od pomyslu rezygnacji i podpisania nowej umowy. Wiec to jest dla mnie zrozumiale ze np. jest limit. A tak wogole to pewnie i tak miala byc akcja marketingowa ze "cos robimy" i mialo to byc zrobione malym kosztem wiec dlatego te wszystkie limity. A co do problemow i dzinego traktowania klientow to jak sie dzwoni i po prostu wymage czegos to sie zalatwi a jak ktos jest nie zdecydowana do konca to oczywistym jest ze beda przekonywa i chcice zatrzymac klienta ja wszelakie sposoby w ten czy innych sposob.....

 

A tak wogole zawsze mozna zadzwonic i powiedzec ze sie nie bardzo jest zadowolonym i sie mysli o przejsciu do konkurencji..... Zdazalo sie ze sie dostalo jakies opcje premium gratais na 1-2 miesiace :D

 

Pozdro

Krzychu

 

Ps. Kiedys mialem tu konto ale ktos mi go usunol jakies info czemu na prw poprosil bym

 

Edycja Mr. Orbita: Nic mi o tym nie wiadomo - jaki nick? Kasacji podlegają wyłącznie konta z których poleciał spam lub duble (po kilka kont z tego samego IP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego - nie byo złotych plusów tzw./program lojalnościowy/ to wrzyscy nażekali. Teraz jest znowu nażekają.Najlepiej byście chcieli jeden miesiąc płacić a drugi gratis.

 

W sumie to pewnie by chcieli zeby jeden miesiac nie placic a drugi C+ im placila za ogladanie :lol:

 

Pozdro

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy WSZYSTKO musicie brać dosłownie.

Jak nie było plusów to wielu z nas LICZYŁO na dobry program lojalnościowy i narzekaliśmy , że C+ dokłada do nowych , a starych niczym nie zatrzymuje.

Jak opublikowano Program to gros z nas tarzało się ze śmiechu, a niektórzy pukali się w czoło: część nagród wirtualna (niby masz szansę , ale nie dostaniesz) i tragiczny przelicznik....

gdy tymczasem Operatora stać na sposorowanie NOWEGO i już Wam policzyłem na przykładzie Tematycznego.

Nowy prawie 13 i coś :wink: m-cy abo ma za 452,20 + antena gratis , a stary co bawi się plusami 658 zł i BONUS 13,16 zł. czyli prawie 1/2 mca kanału premium gratis, he,he.

I gdzie tu logika. Stąd utyskiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie badz taki pewny tych promocji dla odchodzacego.Jak dzwonilem i pisalem wypowiedzenie informujac ze odchodze do ITI,bo nie ma HD i DD,ani razu nawet nie zadzwonili,zeby sprobowac mnie przekonac.Reakcja byla zerowa,im to po prostu wisi...A bedac abonentem sam w sobie program lojalnosciowy mialbym w glebokim powazaniu,gdyby tylko traktowanie abonentow bylo conajmniej rowne,lub gdyby chodzilo tu o pieniadze takie jak w CP.Jak sie placi jednak 2 razy tyle co tam to sie wymaga tez uczciwego traktowania.Tylko tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawop, na pewno merytorycznie masz racji sporo, ale ... te same przyjemnośco można mieć TANIEJ, więc..

Rozróżnijmy narzekanie na cenę (jestem zdania, że mogłoby być taniej) i całkiem odrębną sprawę : lojalność.

Biorąc C+ , kalkulowałem (bo jestem z grupy , gdzie budżet ciężko się domyka) ale na ogół nie narzekałem, ani na cenę , ani na ofertę.

Sprawa plusów to całkiem co innego. Abonent (już nie patrząc czy liczy na bonusy czy nie) ponad roczny wychodzi jak Zabłocki...

bez bonusa za polecenie zapłaty, bez wstępnych gratisów ,itp.

Na przykładzie Tematycznego ponad 200 zł w plecy.

I tak jak ze znanej reklamówki: dlaczego mam nie brać... na nowo.

C+ w pewnym sensie "zmusza" mnie do niechcianego, ale ekonomicznego kroku. (zamiast mu zapobiegać).

Abo mam do 30.XI. W X zgłaszam zwyżkę na droższy pakiet + premium i kartę oddaję.

Więc LEPIEJ temu staremu ZNÓW być nowym. A chyba nie oto chodzi w utrzymaniu poziomu abonentów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego - nie byo złotych plusów tzw./program lojalnościowy/ to wrzyscy nażekali. Teraz jest znowu nażekają.Najlepiej byście chcieli jeden miesiąc płacić a drugi gratis.

 

W sumie to pewnie by chcieli zeby jeden miesiac nie placic a drugi C+ im placila za ogladanie :lol:

 

Pozdro

Krzychu

 

Złote plusy to jest wielka chała ja już kilka razy dzwoniłem do złodziei i nic

wiecznie się czymś tłumaczą a wszelkie rekordy bije powiedzenie " przykro nam ale tago brak proszę zadzwonić innym razem" ale abobonamen każą sobie słono płacić. Więc mam ich gdzieś i rezygnuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...