Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ktoś kiedyś pisał, że te 40 zł wcale nie jest takim majątkiem, kiedy np. paczka kumpli się zrzuci i sobie oglądają spędzając wspólnie wieczór. Może warto właśnie spojrzeć na to w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za 100zł też mogą sprzedawać :lol2: Trzeba mieć tylko duży pokój i i kilku/kilkunastu kolegów :mrgreen: A tak na poważnie to te PPV to jedno wielkie nieporozumienie. Mogli by to puszczać na antenach sportowych albo w otwartym Polsacie. Wtedy przychody z reklam były by na pewno pokaźne.Nie chce by koś mi zarzucił że chce mieć wszystko za darmo ale cp w pakiecie sportowym ma siatkówkę i słabe ligi piłkarskie. Czasami trafi się dobra gala bokserska... A tak to bieda z nędzą. Abonent mający pakiet sport hd (przez zwykłą uczciwość operatora) powinie mieć dostęp do tego [beep]icia. Chyba zrobił się mały OT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie ile wynosi oglądalność tego [beep]icia zwanego ksw w ppv?

 

Wystarczająco ;)http://www.mmanews.pl/2014/05/ilosc-spr ... ej-liczby/

 

Tyle że wiecej było narzekań na jakość i oglądanie na Ipla.tv.Myśle że PPV wytrzyma góra 2,3 lata niż bardziej zabłyśnie.Wina tego jest cena 40zł za walke zwykłego polaka to połowa dniówki i jakość jeśli chodzi internet i żeby to było ciekawe.Bardziej lepiej sprzedawały bysię wydarzenia sportowe,imprezy wielkie koncerty gwiazd światowych maraton kabaretowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to KSW naciska na PPV,a nie Polsat.

Co do TZG to nie mam nic do Zając,ale jakoś często tak bywa ,że w takich programach wygrywa gwiazda kojarząca się z stacją , która emituje ten format.Prowadzący byli beznadziejni, nie wiem jak można było to oglądać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dla mnie Ibisz zawsze był i jest spoko. Po prostu lubię tego gościa, natomiast Głogowska jest strasznie wkurzająca, w dodatku jakaś strasznie spięta ciągle. Jeśli chodzi o zwycięzcę, to trochę tego TzG jednak obejrzałem i według mnie wygrać powinna Moro. Ale jakoś zbytnio się tym nie interesuje, więc tyle w temacie tego programu. Za nami również finał 7. edycji Must Be the Music - zwyciężył Sachiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy polsat faktycznie ściągnie z anteny "To nie koniec świata" skoro petycja w sprawie zostawienia go w ramówce rośnie w siłę. W niespełna 24h 1200 podpisów

http://media2.pl/media/111551-Fani-walcza-o-trzeci-sezon-serialu-To-nie-koniec-swiata-w-Polsacie.html

Może będziemy świadkami powtórki z rozrywki jak to miało miejsce z serialem "Na Krawędzi" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info o ppv a swoja droga dobrze ze Polsat pokaże wszystkie mecze polaków w ms w otwartym kana bo dzięki temu zarobią i opóźnią ramówkę i w grudniu wygrają z konkrecja bo ci nie będą mieli premierowych pozycji i mnie zdziwiło ze Polsat pokaże prawie wszystkie mecze polaków w lidze światowej w otwartym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...