Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przedświątecznej atmosferze ujmę to tak:

 

Czekanie na nowy soft do PVR to jak "czekanie na pierwszą gwiazdkę". Wszyscy wpatrzeni - czy nie ma chmur, czy nie pada śnieg, jaka jest prognoza pogody, co sąsiad powiedział czy będzie ja widać czy nie ... z mała różnicą dla właścicieli PVR ten wigilijny wieczór jest co tydzień :D

 

oby wypatrywanie się powiodło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie "logistyczne kamikadze". Ten kto wymyślił aktualizacje softu albo przez weekend albo w kilka dni przed świętami to powinien nagrodę Nobla chyba dostać "za odwagę". Dzisiaj piątek, weekend za pasem - zero uaktualnienia a musi być najpóźniej w poniedziałek. Nie wiem jak to można było tak beznadziejnie zaplanować. Zamiast dać uaktualnienie na początku tego tygodnia np. w ciągu jednego dnia - wyłączyć, sprawdzić na kilku-kilkunastu procentach tych osób którym sie zaktualizował sprzęt czy nie ma problemów (jak nie ma zgłoszeń o błędach przez następne 2-3 dni) i włączyć aktualizacje wczoraj to poszli "na całość". Ciekawe co się stanie jak to poważne uaktualnienie (bo na takowe jest zapowiadane) i zaczną ludziom sporaczynie zawieszać dekodery, części osób przestaną działać, poznikają nagrania na dysku albo będą problemy z uprawnieniami do kanałów ?. Ile może wytrzymać BOK zgłoszeń w dni przedświąteczne i świąteczne ? Jak sie to Cyfrze uda będzie "mistrzem świata sportów ekstremalnych" dla mnie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia obawiam się będzie typowa w najbliższym czasie dla nowych użytkowników. Zachęcony reklamą nabyłem droga kupna dostęp do wspaniałej usługi cyfryplus. Aby odbierać w najlepszej jakości tą usługę, pomimo wielu negatywnych opinii skusiłem się na HD PVR-a. Zamontowałem antenę 90 cm, quada, aby w niedalekim przecież czasie skorzystać z dodatkowej usługi multiroom i co?. Sygnał SD bez zarzutu HD jedynie na MTV i HBO,brak HBO digital cyfra film fd eurosportu hd itd., brak nagrywania z klawisza rec, Czytam, myślę, kombinuje i sądzę że może jednak antena. Wzywam Pana ze wskaźnikiem i ten potwierdza że moje ustawienie antenki jest bez zarzutu (100 PLN w plecy), a więc do punktu, dziś wymieniłem dekoder. Inne pudełko a więc szansa że inna partia. Podłączam, objawy identyczne. Jako że w pierwszym punkcie nie można było sprawdzić dekodera, pojechałem do innego gdzie jest sygnał. Podłączam swoje pudełko, objawy jak u mnie w domu. No to może wymienimy?Jasne odpowiada Pan. Myślicie że koniec nieszczęść? Sprawdziliśmy 4 dostępne w punkcie dekodery i żaden (czytaj zero) nie był sprawny. Zadzwoniłem do cyfry i tu rada abym pojechał do innego dystrybutora i próbował dalej. Nie wiem czy mi się chce....Pewnie jutro spróbuję.

A więc na koniec, jeśli macie podobne objawy to nie bawcie się anteną tylko do punktu i ufajcie że mają sprawną partię sprzętu na wymianę.

 

Dla jasności dodam że soft 79 czyli najnowszy dostępny na dziś

 

Tuner po wgraniu nowego softu (85)na kanałach canal+film Hd, NG HD Filmbox HD ,calal+sport hd eurosport hd po chwili działania (kilkanaście sekund) mrozi i po staremu ustaw antenę :-), czyli coś poprawili w sofcie ale nie do końca. HBO HD i MTV HD jak było ok tak jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problem z kanałami HD, aktualnie to działa mi jedynie HBO HD z wielką pikselozą... Na innych mam piękny komunikat brak sygnału.

 

Co do pilota to rzeczywiście trochę lepiej działa, ale bez rewelacji..

Jeśli chodzi o odtwarzanie to zauważyłem że na dzień dobry przeskakuje o jakieś 8-10sek do przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą mi się zmienił soft.

Wszystko chodzi cacy :)

Czcionka lekko przechylona, fajnie wyglądu menu VOD, można ustawić sobie wielokrotne nagrywanie i po sprawdzeniu ustawień anteny kanały HD śmigają, podobnie kanały HD z astry wskakują od razu bez opóźnień.

Troszkę szybciej chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...