Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, tak jak wspominałem, planuję wynająć od Cyfry tuner HD PVR. Teraz moje pytanie takie... w związku z tym, że aktywacja kart na PHILIPSACH HD PVR powinna się wg Cyfry odbyć 29/30 września, to czy to ma jakiś wpływ na to, czy mam go wynająć teraz czy może lepiej na początku października? Czy to nie robi różnicy i mogę go wynająć już np. jutro? A jeśli wezmę go w wynajem np. już jutro, to załóżmy, że będę już miał nową kartę zaktywowaną i włożę ją do niego, to co wtedy? Będzie działać z nową kartą bezproblemowo?

2. Planuje kupić splitter SmartWi, ponieważ obecnie posiadam przewodowy splitter a niedługo będę potrzebował bezprzewodowy... dlatego wybrałem SmartWi, ponieważ podobno współpracuje z nowymi kartami C+, prawda? Dodam, że posiadam w domu Mediasata 1430, Fergusona 6318, i niebawem także biorę w wynajem Phila HD PVR. Czy to wszystko bez problemu będzie mi współpracować ze SmartWi i nową kartą C+, którą dziś będę aktywować w nocy..?

Proszę o oświecenie mnie. Dziękuję z góry, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wynajmiesz go jutro ani za tydzień, dopiero po 30 września 8) W systemie została usunięta mozliwość wydania dekodera PVR zarówno dla obecnych jak i nowych abonentów do 30 września, więc bedziesz mógł to zrobić np 1 października :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy kiedys bedzie mozna pliki z twardego dysku przeniesc na komputer?? mam ustawione na konwerter single w dekoderze.

 

druga sprawa jest taka ze nie wiem od czego to zalezy ze mam antene za oknem plastikowym i przy zamknietym oknie odbieram tylko czesc kanalow, np: tylko z paczki TVN ale i tez wiele innych w tym MTV HD. Z reszta kanalow mam problem i musze otwierac okno zeby ogladac np: CANAL+. od czego to jest uzaleznione czy ktos wie? bo przeciez idzie zima :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie będzie można zgrać plików na komputer.

 

Ty masz antenę w pokoju? :curious: To nie dziwne, że odbiera tylko część, bo antena z założenia miała być na zewnątrz, a nie wewnątrz budynku. Dwa rozwiązania: założyć antenę na zew. albo kupić o pół metra (a może więcej?) większą antenę i zostawić ją w pomieszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy kiedys bedzie mozna pliki z twardego dysku przeniesc na komputer?? mam ustawione na konwerter single w dekoderze.

 

druga sprawa jest taka ze nie wiem od czego to zalezy ze mam antene za oknem plastikowym i przy zamknietym oknie odbieram tylko czesc kanalow, np: tylko z paczki TVN ale i tez wiele innych w tym MTV HD. Z reszta kanalow mam problem i musze otwierac okno zeby ogladac np: CANAL+. od czego to jest uzaleznione czy ktos wie? bo przeciez idzie zima :cry:

Gościu -makaron81 albo z Ciebie mega jajcarz, albo zrób sobie dziurę w ścianie przez którą przepuść przewód i go nie zgniataj tym oknem. a jeasli to provo , to szacun!

 

 

Zapewne nie będzie można zgrać plików na komputer.

 

Ty masz antenę w pokoju? :curious: To nie dziwne, że odbiera tylko część, bo antena z założenia miała być na zewnątrz, a nie wewnątrz budynku. Dwa rozwiązania: założyć antenę na zew. albo kupić o pół metra (a może więcej?) większą antenę i zostawić ją w pomieszczeniu.

 

J..zas co wy bierzecie?? To naprawdę forum o technice satelitarnej? czy ukryta kamera?

W jaki sposób sygnał sat może dotrzeć w taki sposób??.

Wystarczy że stado rozszalałych 10 motyli usiądzie na LNB i już kupa, a co dopiero betonowa ściana???

Ale tak naprawdę myśle ze fajne sobie jaja robicie panowie.. he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez szybę w drzwiach(nie przez plastikowe drzwi),to rzeczywiście możliwe , nie dokładnie przeczytałem wcześniejszego posta, ale z treści wywnioskowałem że zgniatasz przewód drzwiami , a to czasami może wywoływać zanik niektórych częstotliwości, do zaniku sygnału (po odpowiednio duzej ilości otwarć i zamknięć) włącznie. :wink:

Co do braku mozliwości montażu anteny na balkonie , to jakoś dziwna sprawa.

 

Aha i jeszcze jako że pierwszy dzień jestem na forum..

O co chodzi z tymi podpisami??? pod postem?

 

tzn: Buty relax 36, żona, trzy butelki czystej, maluch...... trzeba pisać o wszystkim co mamy w domu??

Obawiam się że dla mnie będzie zbyt mało miejsca w tych podpisach i nie będe mógł byc trendy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniema ,że mieszkasz w bloku i dlatego piszesz,że na balkonie nie pozwalają.Faktycznie z tego co słyszałem niektóre spółdzielnie mieszkaniowe wydały taki kuriozalny wewnętrzny przepis. Spokojnie możesz zamontować antenę na swoim balkonie tylko pamietaj to ma być Twoja barierka lub ścianka i niech cię spóldzielnia podaję do sądu :lol2: żadna tego nie zrobi.To "chore" trzymać ant. sat. w domu bo urzędasy zabraniają na zewnątrz. .Zycie pisze lepsze scenariusze niż niejeden film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...