Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam ten dekoder od tygodnia, odrobinę za długo się uruchamia i design mógłby być lepszy.

By odbierać telewizję naziemną potrzebuje osobnej anteny? Chodzi mi głównie o regionalne kanały TVP np. TVP Bydgoszcz.

Jak działa nagrywanie? Po naciśnięciu przycisku "rec" na pilocie, na ekranie pojawia się napis "nagrywanie rozpoczęte" lecz lampka (sygnalizująca nagrywanie na dekoderze) nie świeci się i samo nagrywanie też się nie odbywa. Drugi sposób, zaplanuj nagranie- planuje, rozpoczyna się, lampka świeci przez ok. 1 minute po czym gaśnie także bez efektów. Jedyne co mi z nagrywania wychodzi to opcja z timeshiftingu. Wtedy wszystko jest ok.

EDIT: Idzie oglądać jeden program a nagrywać inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@junior, multi.... nie ma nic z tym wspólnego , z anteny satelitarnej dwa kable do dekodera w ustawieniach na twin i wówczas jest niezależność w oglądaniu i nagrywaniu z różnych transponderów, czytaj dokładnie co napisał Ci wonsik.

Jest możliwość nagrywania i oglądania na jednym kablu ale z grupy programów należących do tego samego transpondera, ale to układ bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc i rady:)

Zmieniłem na pojedynczy. Programy przestały działać, na ekranie pojawił się napis, by sprawdzić poprawność typu konwertera (twin lub pojedynczy)

Dodam, że z tyłu mam na pewno jeden biały przewód w wejściu do anteny satelitarnej, jeden kabel HDMI podłączony do tv i zasilacz.

Z satelity idą zapewne dwa kable, ponieważ rodzice w pokoju obok, także mają Cyfrę+ - ale nie wiem czy to ma jakiś wpływ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam mecz Piast-Gornik, w przerwie przelaczylem na inny program, a teraz w II polowie co chwile atakuje mnie komunikat o braku aktywnosci. Klikam OK i za chwile znowu to samo. :( Jak sie tego pozbyc? W MENU Tryb EKO mam niby wylaczony.

Widocznie mecz był mało aktywny i kiepski, że nawet dekoder nie chciał tego pokazywać, to się nazywa świetne AI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie. Podłączam dekoder do telewizora za pomocą kabla HDMI lub przejściówką HDMI-DVI, wszystko pięknie, ładnie, ale nie mam głosu. Obraz jest, w dobrej jakości, a głosu wgl. Próbowałem coś pozmieniać w opcjach dekodera, ale się nie da. Kabel HDMI dobry, bo mam podpiętego PS3 i obraz i dźwięk są. Proszę bardzo o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie jedna sprawa. Do pobrania softu 121i potrzebne jest podłączenie dekodera do netu. Ale, czy to podłączenie jest potrzebne do zainicjowania pobierania, a sam soft jest z nieba, czy też może leci z netu? Co będzie jak się w trakcie aktualizacji do 121i odłączy dekoder od netu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...