Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

C+ nigdy nikomu nie sprzedała takiego tunera na własność, wszystkie egzemplarze pochodzą z wyłudzeń od operatora, jeśli ktoś na aukcji napisał, że wykupił go od operatora to kłamie :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seb81, do jasnej [beep] Nie ma możliwości wejścia w legalne posiadanie tego sprzętu jak i PACE PVR. Więc i Twoje pytanie jest nie na miejscu.

tak poza tym to zapraszam na ul. Puławską 148/150 w Warszawie, tam już Ci pomogą z tym problemem.

 

Pisałem w innym temacie: Nie ma dowodu zakupu, nie kupuje się. Nie masz wtedy pewności co do legalnego pochodzenia sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ nigdy nikomu nie sprzedała takiego tunera na własność, wszystkie egzemplarze pochodzą z wyłudzeń od operatora, jeśli ktoś na aukcji napisał, że wykupił go od operatora to kłamie :read:

Nie miałem o tym pojęcia... I co ja mam teraz z tym delikwentem zrobić? Pewnie zbyt skory do oddawania kasy nie będzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ nigdy nikomu nie sprzedała takiego tunera na własność, wszystkie egzemplarze pochodzą z wyłudzeń od operatora, jeśli ktoś na aukcji napisał, że wykupił go od operatora to kłamie

 

no właśnie zakupiłem ten tunerek na a...o z opisem że jest on moją własnościa i takie tam no i po miesiącu policja z nakazem weszła do domu po ten sprzęt i odebrali go szkoda że wczesniej nie czytałem forum człowiek na błędach się uczy pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...żadne dekodery cyfry z twardym dyskiem nie byly i nie beda na sprzedaz ,

osoby ktore zakonczyly umowe abonencka z cyfra a korzystaly z jakiegokolwiek PVR

powinny w ciagu 30 dni od zakonczenia umowy zdac dekoder do punktu cyfry

jesli tego nie zrobia cyfra naklada kare w kwocie 800 zl

 

te 800 zl to nie cena za dekoder bo go kupie jak INNI mysla , to kara za brak zwrotu sprzetu wg regulaminu

mimo uiszczenia tejze kary NADAL abonent jest ZOBOWIAZANY oddac dekoder , jesli tego nadal nie zrobi abonent jest umieszczany w bazie danych CYFRY jako nierzetelny klient i moze miec problemy z ponownym zawarciem umowy z cyfra , cyfra moze rowniez wystapic o odzyskanie sprzetu z nakazem przez sad co w ubieglym roku mialo miejsca u mojego zwariowanego znajomego ,ktory eksperymentował i dla jaj zaplacił kare a dekoder sobie zachował dla siebie , wczesniej ktos pisal o POLICJI z nakazem , tak to sie odbylo wlasnie , policja nakaz , zwrot sprzetu organom ,protokół, w najgorszym wypadku kiedy klient sprzetu sie pozbył po wejsciu policji do lokalu domu , nastepuje spisanie protokolu i sprawa zostaje traktowana jako paserstwo.

Tak to wygladało z zycia mojego przebojowaego znajomego

 

Wiec ludziska czytajcie co kupujecie , podpisujecie , pytajcie kilka razy dowiadujcie sie u zrodla by pozniej nie miec niepotrzebnie urozmaiconej kartoteki osobowej :)

 

Pozdrawiam PVR-ów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...