Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w poniedziałek bodajże po 9 będziesz mógł ściągnąć

Aktualizacje są dostępne od poniedziałku do środy

 

Dokładnie od poniedziałku od godz. 9:00 rano do środy do godz. 9:00 rano. Ja sam czekam do jutra, bo mam jeszcze starszy soft i u mnie dekoder prawie w ogóle nie działa prawidłowo - podobno po aktualizacji wszystko będzie OK.

 

Niestety w tym tygodniu aktualizacji PVR nie będzie - tylko nowe 500GB będą aktualizowane - właśnie jestem po rozmowie z CTA. A mój PVR ma bardzo stary soft, nie działa w ogóle, nie nagrywa, nie włącza się etc. i co ja mam zrobić? W CTA kazali czekać do przyszłego tygodnia, a ja od chwili podpisania umowy czyli od czwartku nie mogę Cyfry+ oglądać haha jaja sobie robią :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym tygodniu aktualizacji PVR nie będzie - tylko nowe 500GB będą aktualizowane - właśnie jestem po rozmowie z CTA. A mój PVR ma bardzo stary soft, nie działa w ogóle, nie nagrywa, nie włącza się etc. i co ja mam zrobić? W CTA kazali czekać do przyszłego tygodnia, a ja od chwili podpisania umowy czyli od czwartku nie mogę Cyfry+ oglądać haha jaja sobie robią :evil:

 

To moze wymień gdzieś u przedstawiciela na działający, tylko pewnie nie ma nigdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli, że mam czekać... Ale zobaczę, poszukam w Krakowie po punktach może gdzieś mają. Tak ogólnie to jestem wściekły, bo idiotę ze mnie robią :evil: szkoda gadać, a do tego minutę temu dostałem na maila list od tego gostka co z nim rozmawiałem na CTA, że ma nadzieję, że udzielił mi wszelkich niezbędnych informacji i że mnie pozdrawia... No to mnie rozzłościło jeszcze bardziej!!!

 

Aktualizacja: Pojechałem do punktu i wymieniłem tego grata (na naklejce miał jeszcze nazwę Philips i bardzo stary numer seryjny) na nowszego (już z napisem Pace i bardzo wysokim numerem seryjnym, nawet folię na wyświetlaczu miał) - mam nadzieję, że ten już będzie miał nowy soft, ale sprawdzę go dopiero wieczorem jak z pracy wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :smile:

Piszę po bo dzisiejszej rozmowie z panem z infolini ręcę opadaja :( .Umowa popisana telefonicznie po wcześneisjzym wypowiedzeniu 25 listopada w ramach przedłużenia dekoder pvr za darmo. Oczywiście nie ma dekodera, mieszkam w Łęcznej wczoraj się dowiedziałem że ma być dostawa, a więc dzisiaj szybko do punktu sprzedaży i tu znowu problem maja dekodery ale albo dla nowych klientów albo dla klientów którzy wcześniej podpisali u nich umowę.Dla klientów którzy przedłużyli umowe telelfonicznie moga byc dekodery w styczniu.zadzwoniłem na infolinie i tam jeszcze bardziej zdenerwowali, my nie wiemy kiedy będą, i takie tam i prosimy czeakć do stycznia.Prosze poradżcie coś bo to jakaś paranoja z tymi dekoderami. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenon, jeżeli dystrybutor ma na stanie dekodery Philips PVR to ma on obowiazek wydać taki dekoder obecnemu abonentowi, któremu się on należy! To że on mówi że ma dekodery dla nowych (mówimy w tym przypadku tylko o Philipsach PVR 250GB, a nie o Pace PVR 500GB) to wyłącznie z tego powodu że jak podpisze nową umowę to będzie miał prowizję. Jeżeli dystrybutor odmawia wydania dekodera, mimo że go posiada u siebie, to zażądaj telefonu do jego przedstawiciela regionalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no ja z doświadczenia, krakowskiego rynku, wiem, że dystrybutorzy nie przyznają się, że maja PVRy, no chyba, że powie się na początku, że chce się podpisać nową umowę, Pan przynosi sprzęt do nowej umowy i wtedy... mówi się, że jednak wymiana i wtedy już nie może odmówić :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za zainteresowanie tematem :smile: Niektórzy ciekawe sposoby podali :D Trzeab iśc jutro i popróbować, jeszcze dopowiem że sprzedawca tłumaczył sie dzisiaj że to by było nie fer wobec inncyh klientów którzy podpisali u niego dekoder i czekają , ja mówię że to i ja się moge dopisac do kolejki a on nie bo nie podpisałem u niego umowy, a w dodatku ,,pan,, z infolini poparł tego sprzedawce bo w końcu faktycznie ma swoich klientów :( i jak tu nie zgłupieć :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca tłumaczył sie dzisiaj że to by było nie fer wobec inncyh klientów którzy podpisali u niego dekoder i czekają ,

 

Dlatego Cyfra stworzyła coś takiego jak "w oczekiwaniu na PVR". Nowi i obecni abonenci mają być równi - idziesz, są dekodery, bierzesz i masz. Nie ma, nowy abonent otrzymuje zazwyczaj w zastępstwie PACE SD i zaznaczone ma w systemie że oczekuje na PVRa. Jak są, idzie i odbiera. Kto pierwszy ten lepszy, jednym słowem. Ale rzeczywiście wszystko zależy przede wszystkim od dobrej woli dystrybutora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem czy wybrałem dobry dział :). Od ponad roku mam dekoder PVR Cyfry i nie mam z nim żadnych (no prawie :) ) kłopotów. Ostatnio kupiłem sprzęt, który potrzebuje sygnału NTSC i, jako, że PVR nie obsługuje tego standardu, chciałbym dokupić sobie drugi dekoder, który potrafi kodować sygnał w systemie NTSC. I tu mam parę pytań:

  1. Czy dekoder Strong 6860 (ewentualnie 6880 - oba mają w instrukcji wzmiankę o NTSC) potrafi wysłać na złącze wyjściowe (kompozytowe albo SVHS) sygnał NTSC-M 60Hz, bez względu na to co dostaje z anteny?
  2. Jak połączyć oba dekodery tak, by używały tego samego kabla antenowego? Mogą nawet odbierać TEN SAM program...
  3. Czy można w tym celu wykorzystać "przelotkę" w Strongu (pewnie trzeba wyłączyć w menu zasilanie LNB...)
  4. Jeśli tak, to na którym kablu trzeba to zrobić (do PVR'a dochodzą dwa kable antenowe)?
  5. Rozumiem, że nawet, gdy odpowiada mi to, że na obu dekoderach będzie odbierany ten sam program, to i tak muszę kupić splitter. Czy prosty spliter przewodowy za około 100PLN wystarczy (jest taki na Allegro na 4 dekodery, pewnie nie wolno podawać linków do aukcji więc tylko opisuję)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledze sobie watek o nowym PVR, czytam o tych szalenstwach, nawet o probie lapowki :shock: i to pisal user majacy starego PVRa :shock::shock::shock:

 

Generalnie, jak dla mnie to nowy dekoder nic przelomowego nie wnosi. Dalej sie uruchamia ok 30 sekund, nowe Menu az takie przelomowe nie jest, moze z wyjatkiem porzadnej tabelki EPG.

 

Co do zarzutu, ze chodzi cichutko, to moje drugie pudelko, ktre odebralem dwa miesiace temu rowniez chodzi bardzo cichutko, gdzie pierwszy dekoder to byla totalna porazka. Rozumiem ludzi, ktorzy maja zwyklego SD i czekaja na PVRa, ale nie rozumiem osob, ktore sie napalily, zeby go wymienic. W/g mnie - na razie sie nie oplaca, moze po kilkukrotnej aktualizacji softu (czytaj za okolo rok) ten sprzet zacznie chodzic lepiej.

A i mozliwe, ze zostana wprowadzone jakies zmiany w sprzecie, bo na moj gust poprzedni PVR rozni sie od obecnego chociazby glosnoscia - tego aktualizacja oprogramowania raczej nie zalatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledze sobie watek o nowym PVR, czytam o tych szalenstwach, nawet o probie lapowki :shock: i to pisal user majacy starego PVRa :shock::shock::shock:

 

Generalnie, jak dla mnie to nowy dekoder nic przelomowego nie wnosi. Dalej sie uruchamia ok 30 sekund, nowe Menu az takie przelomowe nie jest, moze z wyjatkiem porzadnej tabelki EPG.

 

Co do zarzutu, ze chodzi cichutko, to moje drugie pudelko, ktre odebralem dwa miesiace temu rowniez chodzi bardzo cichutko, gdzie pierwszy dekoder to byla totalna porazka. Rozumiem ludzi, ktorzy maja zwyklego SD i czekaja na PVRa, ale nie rozumiem osob, ktore sie napalily, zeby go wymienic. W/g mnie - na razie sie nie oplaca, moze po kilkukrotnej aktualizacji softu (czytaj za okolo rok) ten sprzet zacznie chodzic lepiej.

A i mozliwe, ze zostana wprowadzone jakies zmiany w sprzecie, bo na moj gust poprzedni PVR rozni sie od obecnego chociazby glosnoscia - tego aktualizacja oprogramowania raczej nie zalatwi.

 

 

Witam.Mam takie pytanko bo widzę że ma kolega trochę rozeznania co do Philipsów PVR HD 250 GB na jednych z tyłu na naklejce pisze Philips a na niektórych Pace mówimy cały czas o PVR 250 GB ja wziąłem przy podpisywaniu umowy z Naklejką Philips i strasznie głośno chodzi kolega pisze że któreś pvry chodzą ciszej.Brat będzie tez brał teraz umowę z C+ i którego PVRa by kolega polecił z napisem PHILIPS czy PACE 250 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery z napisem Philips są starszej generacji. Są to pierwsze wyprodukowane dekodery. Później produkcję dekoderów Philips przejął Pace i on je produkował ulepszając go (między innymi cichsze działanie dekodera). Zapewne wziąłeś już używanego Philipsa po osobie, która go oddała do dystrybutora, odnowili go i wysłali ponownie do sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...