Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ci to mają pomysł na biznes, że też im się opłaca w ogóle inwestować w te dekodery na kilka miesięcy przed fuzją... Oznacza to też, że chyba zostaną w ofercie nowej platformy :(

To, że zostaną po fuzji chyba byłoby mniejszym zmartwieniem niż gdyby wycofali obecne dekodery n-ki. Tego trzeba się obawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj link do instrukcji masz kilka wpisów wyżej.

 

Dla zagubionych w przestrzeni Internetu wyciąg z pdf'a:

" TRYB EKO włączony.

W trybie tym terminal w stanie czuwania

pobiera minimalną ilość energii (poniżej 1W).

Ponieważ dekoder jest w stanie głębokiego

uśpienia, włączanie dekodera może trwać do

1 min.

 

• TRYB EKO wyłączony.

W trybie tym terminal w stanie czuwania utrzymuje

aktywność najważniejszych podzespołów,

dzięki czemu jest w stanie przejść do trybu

normalnej pracy w ciągu kilku sekund. Zużycie

energii w trym trybie jest większe i zależy od

operacji, jakie wykonuje terminal w stanie czuwania.

Ustawienie TRYBU EKO nie ma wpływu na nagrania

wykonywane w trybie czuwania oraz na

automatyczne aktualizacje listy kanałów i oprogramowania."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko takim adapterem http://www.vonets.com/products/wifi-bridge-vap11g.htm z naciskiem na chyba, bo nie słyszałem żeby ktoś go wykorzystywał do tego celu. Ten adapter jest właśnie bezprzewodowy, ale podłączany jest do gniazda RJ45 i zasilany z USB. Zazwyczaj dostępny w popularnym serwisie aukcyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia-zdecydowanie szybsza reakcja na pilota przy poruszaniu się po MENU. Reszta do testowania potem bo teraz jak zobaczył LAN pobiera właściwy soft.

 

UWAGA

Dekoder po aktualizacji zmieni wam wszystkie lub część godziny z zaprogramowanych nagrań!!! Trzeba popoprawiać-masakra!

 

Udało mi się go zawiesić wchodząc w MOOD którego wykupionego nie mam-zamarł na zielonej tapecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że jak podepniesz kabel LAN i wyłączysz i włączysz dekoder to pobierze już ten z usługami internetowymi aktywnymi.

U mnie pobrał najpierw 121 bez kabla, a potem jak podłączyłem LAN, wszedłem w B->Usługi, to spytał się czy pobrać i pobrał soft 121i.

 

Na obu jest znacząca poprawa wydajności dekodera.

Aż strach zapeszać ale chyba pierwszy raz :brawo: dla programistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu podepnij kablem to się przekonasz. Jak nie będzie widział to trzeba będzie poprzestawiać co nie co w sofcie boxa żeby nie filtrował i nie blokował MAC'ów. Po pomoc dzwoń do operatora internetowego by pomógł ustawić a nawet powinien móc Ci to ustawić zdalnie, bo odkąd Orange wszystko łyknęło to użytkownicy są 'pod kontrolą' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - sprawdzał ktoś czy dekoder będzie łapał połączenie sieciowe przez udostępnianie łącza bezpośrednio z pc przez skrętkę? Jestem użytkownikiem radiówki działającej na 5GHz, wykorzystuję do tego RouterBoard Outdoor SXT 5HnD. Próbowałem podpiąć dekoder bezpośrednio pod ten RouterBoard, ale skończyło się na tym, że pobrał ustawienia sieciowe (adres ip, bramy, dnsy), ale połączenia nie uzyskał. Dlatego teraz sprawdziłbym skrętką, ale najpierw chcę się upewnić czy ktoś próbował już podłączyć w ten sposób. Oczywiście wykluczam filtrację mac adresów - RouterBoard jest skonfigurowany tak by nie blokował połączeń. Nie wykrywa także aktualizacji oprogramowania do wersji "i".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktos z was problem z aktualizacja juz po podłączeniu kabla od internetu? Moj problem polega na tym, że podłaczam kabel i niby sciaga aktualizacje ale gdy juz zakonczy i dekoder się właczy to chce pobrac ponownie aktualizacje. Próbowałem 4 razy... I nic. W menu> ustawienia terminala pokazuje sie IP itp. a wiec połaczenie z netem jest. Korzystam z liveboxa ;/

Podłaczałem w modemie do różnych wejsc ale nic to nie dało... Jakies pomysły? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...