Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przed chwilą go aktualizowałem. Całość trwała ok. 3 min. Następnie od razu został włączony ostatnio oglądany przeze mnie kanał. Nie było żadnego nowego wyszukiwania itp.. Choć po tym co napisaliście miałem stracha z tą aktualizacją ;) Generalnie w Cyfrze mam tylko multipakiet HD, bo powiem wam szczerze, że gdybym na tym mule bagiennym miał przełączać więcej niż kilka kanałów to bym nie wyrobił. Dobrej jakości sprzęt- tylko w N!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ma czekać na nową skoro może się pojawić np. za dwa miesiące.. Zresztą wkurza przy każdym włączeniu dekodera pytanie o aktualizacje. Ta aktualizacja jest obecnie OK. Lepszy jest ten nowy soft niż stary. Obecnie ten dekoder to i tak najlepszy z oferowanych przez Cyfrę sprzętów. Mówię głownie o jakości obrazu, która to na Pace HD jest zdecydowanie gorsza. Coraz bardziej zresztą C+ upodabnia się sprzętowo do CP. Zapewne współpracują również nie tylko przy prawach do ekstraklasy ale również produkcji zaawansowanych technologicznie tunerów satelitarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ nie sprzedaje i nigdy nie sprzedawał PVRów, kolego. Wszystkie PVRy (Philipsy i Pace'y) są własnością Canal+.

 

Jak nie jak tak. Ja dostałem PVR'a za 1zł. Cyfra miał promocje, dostawałeś zwykły dekoder bo brakowało pvr'ów, a kiedy była dostawa trzeba było się szybko śpieszyć żeby wymienić dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego, 1 zł to była aktywacja, a potem wymieniałeś wynajęty dekoder SD na wynajęty dekoder PVR i w promocji nie płacisz nadal za jego wynajem i sprzęt nie jest Twoją własnością :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia tylko dlaczego Cyfra nie wyda żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Mogliby powiedzieć chociażby coś w stylu "jest nowy soft i powinien działać, a jak nie działa to jest to wada dekodera, poprawek nie będzie" ALBO "jest nowy soft, nie wszędzie działa, pracujemy nad tym, będzie poprawka". Albo jedno albo drugie, cokolwiek - człowiek wiedziałby przynajmniej na czym stoi. A tu nic, zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moi mili dekoder tak zamula - nieraz wogóle nie reaguje na pilota??? . Oprogramowanie stare było milion razy lepsze nie wiem po co go zmieniali . jeżeli po to bym miał Canal+ na życzenie to dziękuje za takie gó.no. No nie wkurzyłem sie i to bardzo. NNie myśle czekac kilka sekund i meczyc sie z pilotem by przełączyc na inny kanał. Dioda też sie nie pali zielona wieć z daleka nie wiadomo czy dekoder właczony czy nie . ŻAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie aktualizowałeś softu dzisiaj! W nocy zostały naniesione na niego poprawki i obecnie nie ma problemu z aktualizacją tych philipsów.

 

Chyba nie do końca,dziś znajomy zaktualizował PVR 250 PACE , ja godzinkę temu zrobiłem to samo i po aktualizacji wyskoczyło MENU z możliwością wyszukiwania kanałów , jednak nie szuka ich gdyż nie widzi anteny , i w opcji konwertera POJEDYNCZY oraz również TWIN .

Okazuje się że po zassaniu nowego softu 111 dekoder przestał wysyłać napięcia LNB z głowicy , po zmierzeniu woltomierzem zwyczajnie go brak , 0 Volt .

Czy posiadacze mają również taki objaw którzy mają zonk po nowym sofcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...