Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sagem nie wysyła do TV sygnału telegazety, tylko sam ją generuje, "nakleja" na obraz i wysyła do TV razem z sygnałem video.

 

Philips takiej funkcji po prostu nie ma. Zdaje się, że trzeba go połączyć dodatkowo przez SCART.

 

Co do "nieobsługiwanego systemu kodowania" to pewnie chodzi o RTL. Pojawia się wtedy gdy jakiś program ma dołączone kodowanie, ale nie jest ono aktywne (jak np Cryptoworks na RTL) i niestety "ten typ tak ma".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel HDMI nie obsługuje TXT, Sagem ma swój TXT i przekazuje go na TV, na Philipsie telegazeta może być odpalona tylko bezpośrednio z odbiornika TV ale tylko po kablu Scart/Euro. Co do nieobsługiwanego systemu kodowania - wyjmij kartę na min. 10 sek. jeśli nie pomoże reset i wyszukiwanie kanałów da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Od kilku tygodni mam problem z dekoderem Philips PVR HD 250 GB. Dekoder regularnie wyłacza sie co 1,5 godziny ( co do minuty) następnie ponownie się włącza (trwa to ok. 2-3 min.) i można oglądać lub nagrywać dany program przez kolejne 1,5 godziny, potem sytuacja się powtarza. Czy nadaje sie on już tylko do wymiany? Czy można jakoś rozwiazać ten problem. Wersja oprogramowania jest aktualna (ver. 98).

 

Proszę o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od momentu zwiekszenie ilosci programow w EPG o paczke Polsat mam problemy z wejsciem do funkcji "PROGRAM". Czasem wchodzi bez zarzutu, a czasem skacza kolorowe kwadraty po ekranie z 20 sek i wyskakuje z powrotem do odbioru telewizji.

Czy ktos ma podobna sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Od momentu zwiekszenie ilosci programow w EPG o paczke Polsat mam problemy z wejsciem do funkcji "PROGRAM". Czasem wchodzi bez zarzutu, a czasem skacza kolorowe kwadraty po ekranie z 20 sek i wyskakuje z powrotem do odbioru telewizji.

Czy ktos ma podobna sytuacje?

 

Wymiana anteny z 60 cm na 90 cm naprawila funkcje PROGRAM. Przy okazji pojawil sie tez BBC HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi podpowie dlaczego włączając funkcje na pilocie "progr" i wybierając OK-wszystkie programy, nie mam w przewodniku EPG wszystkich programów po kolei np tych jest brak: 3,6,13 14 15 16 17 18 i jeszcze kilku innych nawet nie wiem których. Bardzo utrudnia to planowanie nagrań (wiem że można z menu nast. 1, ale nie o to chodzi aby sobie utrudniać korzystanie ze sprzętu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...