Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od kiedy można ściągnąć nowy soft, bo u mnie pokazuje, że nie ma nowego dla wersji 76 aktualnie :?:

 

Na razie Cyfra wysyła soft do Pace-ów. Spróbuj za tydzień od środy godziny 9.00 do piątku. Tak mi dziś na infolini powiedzieli.

 

Powodzenia ;)

 

dzięki, po aktualizacji softu do 96/DTT kanał 134 i dalsze działają już bez problemu :jupi:

może nie będzie się już wieszał zbyt często :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy PVR nagrywa zaprogramowane nagrania w trybie czuwania,czy musi cały czas być włączony-zielona dioda?

Czy udało się komuś zrezygnowac w trakcie umowy z odpłatnej dzierżawy dekodera HD,bez utraty jakichkoliwek zniżek w tym bzpłatnych kanałów HD-oddanie dekodera do APS po zakupie własnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś gdzie w Warszawie można znaleźć tytułowego Philipsa (wymiana z SD?).

Zaczyna mnie nudzić codzienne dzwonienie do różnych punktów i pytanie o to samo :-(

 

Według mnie o wiele łatwiej będzie Ci go dostać w mniejszej miejscowości trochę dalej od Warszawy ( w Zambrowie np nie ma problemu z dostaniem go). Ja na twoim miejscu bym obdzwonił wszystkie punkty w miastach typu Piaseczno, Pruszków, Wołomin, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki czy nawet Wyszków albo Grójec (też w sumie aż tak daleko nie masz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś gdzie w Warszawie można znaleźć tytułowego Philipsa (wymiana z SD?).

Zaczyna mnie nudzić codzienne dzwonienie do różnych punktów i pytanie o to samo :-(

 

Według mnie o wiele łatwiej będzie Ci go dostać w mniejszej miejscowości trochę dalej od Warszawy ( w Zambrowie np nie ma problemu z dostaniem go). Ja na twoim miejscu bym obdzwonił wszystkie punkty w miastach typu Piaseczno, Pruszków, Wołomin, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki czy nawet Wyszków albo Grójec (też w sumie aż tak daleko nie masz).

 

tutaj się zgodzę w 100%, łatwiej jest bo tam jest troszkę mniejszy popyt na takie rzeczy,

więc powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dzisiaj wysłałem list do Cyfry+ w sprawie rezygnacji z przedłużenia umowy o abonament na kolejny okres czasu a mam umowę do końca stycznia tego roku to nie będzie z tym żadnych problemów?

Ponoć miesiąc przed koncem umowy trzeba takie pisemko im wysłać. Dziś jest 4 stycznia i nie wiem właśnie czy nie będzie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znikły mi wszystkie pozycje w Cyfra+ VOD.Pojawił się komunikat .Oferta nie zaktualizowana. Skontaktuj się z CTA.Brak możliwościowi zamawiania.Został mi tylko jeden film wczoraj zamówiony na który posiadam uprawnienia odbioru.Co mogło się stać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś gdzie w Warszawie można znaleźć tytułowego Philipsa (wymiana z SD?).

Zaczyna mnie nudzić codzienne dzwonienie do różnych punktów i pytanie o to samo :-(

 

Według mnie o wiele łatwiej będzie Ci go dostać w mniejszej miejscowości trochę dalej od Warszawy ( w Zambrowie np nie ma problemu z dostaniem go). Ja na twoim miejscu bym obdzwonił wszystkie punkty w miastach typu Piaseczno, Pruszków, Wołomin, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki czy nawet Wyszków albo Grójec (też w sumie aż tak daleko nie masz).

 

tutaj się zgodzę w 100%, łatwiej jest bo tam jest troszkę mniejszy popyt na takie rzeczy,

więc powodzenia

 

 

Noo......... Akurat

 

Nie wiem jak jest teraz ale w okresie 10-24 grudnia przerabiałem miejscowości podwarszawskie jak i stolice.To często jak pytałem o PVR sprzedawca zmieniał ton jak by to ująć "nie, no panie, co pan".

 

Jak ktoś wie coś o okolicach wawy to ja chętnie dowiem się gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem tutaj po raz pierwszy.

Przeczytałem cały wątek poświęcony temu dekoderowi, już po podpisaniu umowy i całe szczęście, że tak zrobiłem ;) . Chyba bym nie dokonał tego wyboru i wybrałbym telewizję N.

Umowę z Cyfrą podpisałem w połowie listopada 2009 i dekoder dostałem prawie od ręki (Gdynia). Jednakże, przeglądając ofertę telewizji cyfrowych spotkałem się z sytuacją w jednym salonie Cyfry, że dekodery były tylko dla klientów biorących najwyższy pakiet lub trzymane dla rodziny. (W salonie stoją dwa dekodery, chcę podpisać umowę a koleś mi mówi, że jeden jest dla jego szwagra a drugi dla kuzyna, no chyba że podpiszę umowę z wyższym pakietem, to wtedy mi odstąpi...żenada).

Co do działania dekodera, mam go od 1.5 miesiąca - zawiesił mi się raz - jak wyłączali/włączali prąd po kilka razy pod rząd - pomogło wyciągnięcie wtyczki z gniazda. Zresetował mi się 3 razy - raz podczas oglądania nagranego filmu i dwa razy podczas przeglądania EPG.

Działanie pilota - na początku z softem 92 - fatalnie - żadne zaklejanie taśmą itp. nie pomagało. Natomiast z obecnym już wszystko gra i śmiga jak należy.

 

Byłem zdziwiony, że się dekoder wiesza, ale w sumie to taki mały komputer - na szczęście nie ma na nim windowsa...

 

Obecnie pracuje dobrze, ale w mojej ocenie jest za wolny. Kanały w HD ładują się w mojej ocenie ciut wolno, ale da się przyzwyczaić.

 

Ostatecznie nie żałuję. Wcześniej miałem już chyba wszystkie telewizje satelitarne (Canal+ analogowy, WizjaTv, Cyfra, Polsta i teraz znowu Cyfra) i muszę stwierdzić, że Cyfra zrobiła ogromny krok do przodu - obsługa klienta - przez internet itp. Natomiast Polsat porażka - dbanie o klienta i wypowiedzenie umowy - droga przez mękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz rację, krok do przodu był, a co do dekodera dla kogoś z rodziny to ( i tacy beznadziejni ludzie się trafiają....) myślę, że chyba najważniejsza jest satysfakcja, ja również posiadam ten dekoder i nie miałem jeszcze sytuacji, że się zawiesił, no ale to tylko maszyna i ma prawo do takich wpadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obecnie pracuje dobrze, ale w mojej ocenie jest za wolny. Kanały w HD ładują się w mojej ocenie ciut wolno, ale da się przyzwyczaić.

 

 

Powinno pomóc porządne ustawienie anteny - przy teoretycznie tym samym sygnale (tzn. siła pokazywana przez pasek w dekoderze - ale już na mierniku zupełnie co innego ;) ) kanały HD potrafią uruchamiać się albo niemalże natychmiast, albo np. po 2-3 sekundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie anteny mam super - 4.5 dochodzące do maks 5. Antena jak dobrze pamiętam 90 cm. średnicy. Dekoder jak dekoder. Najważniejsze aby chodził i nagrywał :) reszta nie ma już takiego większego znaczenia. Wodotryski w stylu zakupów allegro, przeglądanie stron itp. to pic nie dla mnie - od tego jest komputer lub ostatecznie konsola.

Ale chyba największą wadą tego dekodera jest to, że dźwięk po hdmi jest tylko stereo...załamka...

Mogę wprawdzie podłączyć pod kino domowe zwykłym kablem, ale po co mnożyć kable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4,5 to nie jest super jeszcze - ja mam przez rusztowania i siatkę praktycznie pełne 5 ;) I w momencie, gdy któryś z "ocieplaczy" przeszedł mi po antenie i ją lekko przesunął miałem około 4,5 właśnie i kanały HD uruchamiały się baaaardzo długo.

 

Co do wodotrysków - wiadomo - co kto lubi, ale ja też jestem zwolennikiem oglądania TV przy pomocy telewizora, robienia zakupów przy pomocy komputera itp.

 

Dźwięk - faktycznie jest to wada. Dodatkową wadą jest brak możliwości sterowania telewizorem (włączanie i wyłączanie) przez tuner - trochę jest to rekompensowane dołączanym pilotem uniwersalnym, ale to nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Jutro, a właściwie dziś mam odbiór PVR-a Pace 250.

 

Prfzeczytałem kilkanaście ostatnich stron i mam pytania, na które nie znalazłem odpowiedzi.

 

1. Czy do DVB-T jest jakieś osobne menu wyszukiwania kanałów i potem osobna lista?

2. Jak w ogóle odpalić tę naziemną?

3. Czy jest na jakimś sofcie możliwość zamiany kolejności satek z diseqckiem - u mnie pierwsza jest Astra , drugi HB i jak to zrobić w menu.

4. Ile dysku jest na własne nagrania z tych 250 GB , a ile na VOD i digital i czy jest możliwość podglądu w GB a nie w %

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Osobno jest wyszukiwanie kanałów satelitarnych i osobno naziemnych, jest jedna lista kanałów

a. 1-199 CYFRA+

b. 200-649 FTA Hotbird

c. 650-979 FTA Astra

d. 980-986 DVB-T

2. Podłączyć antenę naziemną skierowaną na nadajnik DVB-T, wyszukać kanały naziemne, wybrać kanał z listy

3. nie ma takiej możliwości - trzeba zmienić Diseq albo założyć właściwy monoblok

4. 100GB na nagrania / 150 VOD i HBO Digital, podgląd tylko w %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się wkurzyłem. Drugi raz nie nagrał mi całego filmu na Canal+ Film HD ,chodzi o film Wołkodaw - rozpoczęcie nagrania o 23.30 a koniec miał być o 1.30 i nagrało się 60 min (czyli do 0.30). Jest to już drugi taki przypadek. Nagrywałem z poniedziałku na wtorek. Czy ktoś może miał tak samo? CO jest tego przyczyną ? Ostatnio sprawdzałem i wcześniej było podobnie , też ten sam program i podobne godziny - urwanie filmu po 0.30 (pierwszym razem urwało o 0.35, a ostatnio po 0.30). Prąd w domy był. Zawiesił się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pepe1974 thx za odpowiedź :D

 

Mam jeszcze jedno pytanie:

Czy PVR jest po wydzierżawieniu parowany niejako z moją karta jeśli chodzi o VOD?

Tzn chodzi mi, czy jeśli np. na miesiąc pożyczę go siostrze, która ma oczywiście umowę z C+ i swój dekoder, to czy jak zamówi film to dopisane to będzie do jej abonamentu, czy też mojego i czy w ogóle system przyjmie takie zamówienie i prawidłowo ściągnie ten film?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...