Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od czego to zależy że Philips jest głośny podczas pracy a Pace cichy podczas pracy ????

 

Philipsy są stare. Później z czasem poprawili prace dekodera i wychodziły już jako Pace.

Najwidoczniej dostałeś stary, po kimś kto już oddał dekoder. Został odświeżony no i wpadł w Twoje ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznie.

Zalezy od terminu nadawania i od tego czy cos akurat nagrywasz.

 

Znalem goscia u ktorego wszystkie pozycje byly niedostepne, bo spal w pokoju z dekoderem, ktory o polnocy sie wlaczal i troche halasowal, wiec na wszelki wypadek byl wyciagany z kontaktu...

 

To jest moj drugi PVR, w porownaniu do pierwszego pracuje jak porzadny samochod w porownaniu do rozklekotanej smieciarki, wiec doskonale rozumiem, ze spanie przy pracujacym PVRku moze byc nieco uciazliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem telefon z punktu w Obornikach Śląskich (koło Wrocławia) że mają dekodery PVR HD na wymianę, bo dzisiaj dostali, zaraz się tam wybiorę bo w końcu nie wiem czy to jest Pace PVR HD na którym mi zależy czy Phillips... Niby babka z punktu mówiła że to ten co chcieliśmy, bo akurat ponad tydzień temu przy podpisaniu umowy było mówione że interesuje nas Pace PVR HD, ale nie rozmawiałem z nią osobiście bo dzwoniła na stacjonarny i odebrał jeden z domowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie niestety też się okazało że to są Phillipsy z naklejką z tyłu dekodera z logiem Pace ;]

W ogóle babka w punkcie była zdziwiona że ma się pojawić jakiś nowy dekoder właśnie Pace PVR HD 500gb ;] No, ale ma zadzwonić jak będzie ;] Zabrałem swojego Pace SD wypożyczonego tymczasowo i wyszedłem z punktu ;] Bo Phillipsa nie zdzierżę ;]

 

Akurat jak byłem w punkcie ktoś inny podpisywał umowę właśnie na Phillipsa PVR HD, ciekawe czy po mojej wizycie nadal był przekonany do jego wzięcia, bo jak rozmawiałem ze sprzedawcą to mówiłem że nie chcę tego Phillipsa ponieważ już takiego posiadam na drugiej umowie która jest w trakcie rezygnacji i nie mam z nim raczej miłych doświadczeń;] Zapytałem się przy okazji o zasadach zwrotu tego Phillipsa z drugiej umowy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie:

 

Do końca stycznia mam umowę o abonament. Czy jak będe chciał wymienić PVRa na nowy dekoder Pace, będe musiał tym samym przedłużyć umowę?

Chodzi o to że mam w planach nie przedłużać umowy ale jeśli na dniach będą nowe Pace w Poznaniu to chciałbym wymienić i przekonać się jaki jest ten sprzęt.

Czy jest to to samo w nowej obudowie i większym dyskiem czy zupełnie nowe urządzenie. Tym samym właśnie chciałbym mieć cały czas możliwość nie przedłużania umowy w przypadku przeliczenia się/rozczarowania nowym pudłem PVR.

Z góry dzięki za wszelkie info w tej sprawie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah, te polowanie na PVRy kojarzą mi się z polowaniem na kawę czy mięso 20 lat temu :lol2:

"Słuchajcie!! Tam a tam rzucili towar!!" - i już pół dzielnicy leci do sklepu.

Nie zrozumcie mnie źle, tylko tak to widzę. Kurczę, ja miałem jednak szczęście,że dowieźli a byłem następny w kolejce.

powodzenia!

 

PS.nie wiem na co mógłbym przeznaczyć te 500 GB :?: Te moje 250 uważam za dużo :wink:

Nagrać, zobaczyć, skasować. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę miałem w rękach nowy dekoder Pace PVR z dyskiem 500 GB. Dekoder jest węższy od Philipsa ale jeśli chodzi o wykokość to jest taki sam jak Philips a nie jak ludzie piszą że jest wyższy. Waga na oko to samo co Philips. Ogólnie to wymiarami można go porównać z Pace DSR 2221.

Ogólnie ma kartę wkładaną z boku i zaraz obok na widoku gniazdo USB. Ten sprzęt jest znacznie mniejszy niż sprawia wrażenie w reklamie TV.

Niepodoba mi sie ogólnie. Bardziej podoba mi się z wyglądu Philips DSR 7201/91. Oprogramowanie jest to samo.

Jednym zdaniem żadna rewelacja poza większym dyskiem. No, to teraz moge spokojnie pisać do Platformy że rezygnuje z przedłużenia umowy bo wahałem sie z tym w obawie że nie przedłuże umowy a nowy Pace okaże sie fajną i nowoczesną zabaweczką i bym sobie pewnie w twarz pluł :?

Teraz wiem że nie warto bo to to samo w mniejszym opakowaniu i większym dyskiem :smile:

Dla zainteresowanych nabyciem nowego PVRa (500 GB):

W pierwszej kolejności dostaną je nowi abonenci ze względu na małe ilości tych dekoderów w chwili obecnej.

Wymienić będzie można w styczniu ale też nie na samym początku miesiąca.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...