Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po tygodniu uzywania innego egzemplarza PVRa stwierdzam, ze jest troche lepszy.

Szybciej sie uruchamia, dysk sie kreci o wiele ciszej oraz nareszcie zaczal prawidlowo wspolpracowacowac po HDMI z moja Toshiba, kiedy TV jest w Stand-By.

Zainteresowanych problem odsylam do moich wczesniejszych wpisow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ;-) Dopoki szefostwo C+ nie zacznie prowadzić własnych blogów :shock:

 

P.S. To nie była żadna oficjalna informacja dla Klientów, tylko info z konferencji dla dystrybutorów 8) Żeby potem ktoś nie pisał, że C+ obiecała 15 listopada i nie dała w terminie .... itd 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bzdura, tylko nikt z dyrekcji firmy nie będzie latał po forach internetowych i pisał że planuje nowy dekoder 8)

Wystarczy, że widziało go kilkudziesięciu dystrybutorów, w tym również ja osobiscie 8)

 

Plotkami się nie zajmuje bo nie mam czasu... Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma to związek co piszesz z tym forum?

 

Ogólnie to coraz bardziej myślę nad rezygnacją po zakończeniu umowy z kilku powodów.

Mianowicie płace 200 złotych za abonament i w nim mam też opłate za dekoder, który nie jest wart by za niego płacić co miesiąc!

Poza tym wyszła teraz nowa promocja - napewno widzieliście ( m. in. dekoder PVR bez opłat miesięcznych)!!!

Zadzwonie jeszcze do nich lub przejde sie do dystrybutora i dowiem się czy mogą zaoferować mi jakąś indywidualną ofertę w zamian za to ze jestem abonentem pełnego pakietu i porusze też temat tej nowej promocji.

Przypuszczam że najprawdopodobniej nie znajdzie sie dla mnie jakaś dogodna oferta, która by mi się spodobała a wtedy będzie mi jeszcze łatwiej zrezygnować z CYFRY+ tym bardziej ze 200 złotych to dużo i te pieniądze można wykożystać w lepszy sposób. Jak mam wybrać mniejszy abonament to wole zrezygnować całkiem biorąc pod uwage ze mam jeszcze w domu kablówkę z której mama korzysta (pełen pakiet ok. 60 programów) i wolałbym się podłączyć i nie płacić nic bo za kablówkę płaci mama. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock::shock: Chłopie jeśli już Ci się umowa skończyła a najprawdopodobniej skończyła jak bulisz 200zł, dzwoń od razu na infolinię i niech cię łączą z działem utrzymania klienta. W zależności jak długo jesteś abonentem i jak długo płacisz pełną kwotę za wszystko.. w takim stopniu pobudzasz swoje zdenerwowanie i odpowiednim tonem tłumaczysz konsultantowi, że jeśli CI nie da od 40 do 50% zniżki na pakiet + darmowy PVR przez 11miesięcy umowa na 13, to Ty pier%$#%# tą Cyfrę+ i przechodzisz do N. Jeśli masz odpowiedni staż i siłę przekonywania zazwyczaj powinni się ugiąć. Po takim zabiegu nie płacisz 200zł tylko coś koło 84,45zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie nowego PHR HD dla C+ bedzie on dostepny nie w listopadzie a na koniec grudnia miejmy nadzieje ze sie wyrobia . Wiadomosc potwierdzona na 100% od dystrybutora C+ ktory na tej wrzesniowej konferencji byl ! Powiedzial " dekoder bedzie pod koniec grudnia lub poczatek stycznia , jest super i moze wszystko" Tylko czekac :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...